Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Čekání na Lásku můžeš číst...znova...a znova...je to dobré na čekání někde, kde nemůžeš odpočívat. To je tak jediná věc co jsem našel k čemu se dá použít.
Bohy_CZ
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:19 pm

Re: Zakysy

Post by Bohy_CZ »

Ta zprava od Tunridy by mela byt v "Tabore mutantu" (jeste jsem ho nedal, chcete bych je ukecat a zatim se nedaj) - je to par policek dole pod mestem, kde je zakladna Lovcu (jak jsi dostal ukol). Mne by spise zajimalo, jak jsi dal Vault - zaseknu se u vytahu 3 patra - dole maji past a hned vylitnu :(.
budeš mít asi bug, jelikož vymlátíš druhé patro a pak tam můžeš pustit plyn(nezkoušel jsem) a nebo výtahem po laně do 3ho patra a budeš tam mít parťáky z císař.armády kteří odstraní miny a můžeš pokračovat ;) jo a než tam půjdeš udělej si na volný pozici save ;)

zkouším úplně od začátku a v Rat Hole jsem si u Juiliana řekl o práci dřív než u dokrora a teď mi ten doktor nechce řici co potřebuje :( co s tím?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Zakysy

Post by Lister.Ister »

Bohy_CZ wrote: zkouším úplně od začátku a v Rat Hole jsem si u Juiliana řekl o práci dřív než u dokrora a teď mi ten doktor nechce řici co potřebuje :( co s tím?
Pokud vím tak Juilian tě pošle za svojí zástupkyní, která stojí hned vedle něho a ta tě teprve pošle za doktorem.
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: Zakysy

Post by Avokado »

Dostal někdo úkol na pipboy vyčistit Vault císařství i když je císařem Aran? protože mně furt nic a nic, trpoš pod kytkama, všechny úkoly splněné a nic. Nejsem teda lovec mutantů, předpokládám, že se to vylučuje...?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Zakysy

Post by Lister.Ister »

Avokado wrote:Dostal někdo úkol na pipboy vyčistit Vault císařství i když je císařem Aran? protože mně furt nic a nic, trpoš pod kytkama, všechny úkoly splněné a nic. Nejsem teda lovec mutantů, předpokládám, že se to vylučuje...?
Já jsem udělal Arana císařem a po delší době se mi ozval o vyčištění Vaultu. U lovců jsem nebyl ani neprodal jeden talisman.
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: Zakysy

Post by Avokado »

Lister.Ister wrote:
Avokado wrote:Dostal někdo úkol na pipboy vyčistit Vault císařství i když je císařem Aran? protože mně furt nic a nic, trpoš pod kytkama, všechny úkoly splněné a nic. Nejsem teda lovec mutantů, předpokládám, že se to vylučuje...?
Já jsem udělal Arana císařem a po delší době se mi ozval o vyčištění Vaultu. U lovců jsem nebyl ani neprodal jeden talisman.
hmm tak to já jsem splnil u lovců dva úkoly, jen jsem jim nedonesl pulsní pistoli, možná je v tom problém. Ale tak zkusím ještě čekat...
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

jiloun - Pokiaľ Chuck nežije, nájdi v cisárskom meste dieťa menom Mario a ukecaj ho, že vstúpiť do armády stojí za to. A až bude na základni, sám ti pomôže.


Inak jedna otázka ohľadom Spasiteľa. JE až príliš silný a odolný, takže vhodnejšie by ho bolo ukecať, aké štatistiky, prípade čo všetko je k tomu potrebné?
sabiaq
Neutral
Posts: 7
Joined: Sat Oct 05, 2013 5:31 pm

Re: Zakysy

Post by sabiaq »

Axar wrote:Na toho mutanta musíš mít asi vyšší skill na řeč, já ho normálně ukecal aby mě pustil, nejdříve jsem se s ním bavil pomocí rukou a pak tam byla možnost dialogu, kde jsi ho vychválil jak dobře to tam hlídá a že to řekneš jeho nadřízeným a on tě pustí.

Edit: tak mě někdo s odpovědí předběhl :)

Kto zadava quest s taborom mutanov? V minulej hre s inou postavou som ho mal, len neviem od koho a teraz beham po celej zakladni lovcov a nikto mi ho neda.

Uz som to nasiel, treba prekecnut Sebastiana, to je ten v energozbroji v miestnosti vedla vytahu.
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Zakysy

Post by Smash »

Celu tu maskaradu okolo cisara som uz dokoncil ale nedostal som ziadne nove polohy miest. Treba ich najst rucne alebo kde mozem tie pozicie dostat do pip boya?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Zakysy

Post by Lister.Ister »

Smash wrote:Celu tu maskaradu okolo cisara som uz dokoncil ale nedostal som ziadne nove polohy miest. Treba ich najst rucne alebo kde mozem tie pozicie dostat do pip boya?
Nové města? Lokace o kterých vím : New Hope, Rat Hole, PROGEMA(+jeskyně), Sedit, Corath, Albuquerque, Tábor mutantů, základna ghoulů a bug pravým dolním rohu :)

Edit: Ještě jsem zapomněl Vrakoviště a Asmodeova jeskyně
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Zakysy

Post by Smash »

Od koho dostanem polohu tabora, progemy a asmodanovej jaskyne?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Smash: Tábor by ti měli zadat Lovci v Albuquerque a Progemu jsem našel sám. Je přibližně v pravym úhlu mezi Albuquerque a Rat Hole.
Image
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Měl bych jeden dotaz. Nachází se v této modifikaci střelná zbraň Vzduchovka Red Ryder De Luxe?
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

mimochodom, ked v new hope schovam nahrdelnik do police, ako dlho trva kym ho majitelka najde, skusil som aj posunut cas o 4h a nic.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

marduk wrote:mimochodom, ked v new hope schovam nahrdelnik do police, ako dlho trva kym ho majitelka najde, skusil som aj posunut cas o 4h a nic.
já ji ho podstrčil kradením, to na to přišla hned :D
Post Reply