Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

MadCat wrote:tak na to mám asi slabou řeč :(
dej si mentat dle inteligence do 10 a když ani to nepomůže tak holt budeš muset investovat do řeči
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Zakysy

Post by Kein »

Dotaz. Když budete hrát za lovce a zabijete toho vůdce mutantů dropne se vám Power Armor, který vám jinak dá, když mu donesete Sebastiana pod nos? Včera jsem dohrál hru za klaďase a teď chci rozjet pořádnou sociální politiku za hajzla.
Last edited by Kein on Thu Oct 10, 2013 8:13 am, edited 1 time in total.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

MadCat: Řeč jsem měl přes 100%. Jestli stačí třeba "jenom" 80%, nemám tušení. Mentanty budou řešení.
Kdybych šel teoreticky základnu mutantů vymlátit, tak v noci. Zelená břečka okolo mutanta na můstku osvětluje => Sniperkou, raketometem nebo granátometem by neměl dělat problémy. U zbytku bych postupoval schováváním za roh a překážky a ustřílel na kritičáky. Po tmě se mutant hůř trefuje s raketometem i gatlingem. Spodní patro se dá vymlátit i beze zbraně nebo s meele weapons.
Image
MadCat
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:09 pm

Re: Zakysy

Post by MadCat »

feťák8 wrote:MadCat: Řeč jsem měl přes 100%. Jestli stačí třeba "jenom" 80%, nemám tušení. Mentanty budou řešení.
Kdybych šel teoreticky základnu mutantů vymlátit, tak v noci. Zelená břečka okolo mutanta na můstku osvětluje => Sniperkou, raketometem nebo granátometem by neměl dělat problémy. U zbytku bych postupoval schováváním za roh a překážky a ustřílel na kritičáky. Po tmě se mutant hůř trefuje s raketometem i gatlingem. Spodní patro se dá vymlátit i beze zbraně nebo s meele weapons.
tak bohužel, ani nadopovanej s 44% řečí a 7 charisma mě nepustí a jinde už úkoly najít nemůžu. musím tedy vymlátit mutanty, abych se posunul dál?
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Aloha dostal sem v Seditu za úkol od člověka z karavany, abych zlikvidoval sídlo nájezdníků, kteří se prý zdržují v nějakém podzemí ve ztracené čtvrti. Proč to jejich doupě nemůžu najít? :) Už nevím kde bych to měl hledat. Lítam sem a tam od kasína do toho slumu a nic sem nenašel :-/
BioLoar
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Oct 10, 2013 6:51 am

Re: Zakysy

Post by BioLoar »

Barbucha wrote:Aloha dostal sem v Seditu za úkol od člověka z karavany, abych zlikvidoval sídlo nájezdníků, kteří se prý zdržují v nějakém podzemí ve ztracené čtvrti. Proč to jejich doupě nemůžu najít? :) Už nevím kde bych to měl hledat. Lítam sem a tam od kasína do toho slumu a nic sem nenašel :-/
Je to ve Ztracený čtvrti v baráku uplně v pravo na mapě, barák je prázdnej a v místnosti za dveřma je průlez do toho jejich krytu.
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Zakysy

Post by Grahf »

Ako sa dostať k nugetom od šerifa? (okrem uplatenia strážcu a odlákania pomocou kuchárky) Na stránke som videl ten mininávod, v ktorom je ukázané, že by to malo ísť aj s pomocou šerifovej ženy, ktorá by mala byť v bare vedľa sedit caravan. Skúšal som rôzne denné doby, ale ani za boha sa tam neukáže.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

S trochou saveloadování se jde proplížit k trezoru bez pomoci jakmile e dostaneš dovnitř. Musíš se plížit kolem obvodu místnosti a nepřiblížit se k šerifovi. Já to udělal s postavou která měla trait nadaný a nikdy jsem nedával do plížení.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Zakysy

Post by Lister.Ister »

Grahf wrote:Ako sa dostať k nugetom od šerifa? (okrem uplatenia strážcu a odlákania pomocou kuchárky) Na stránke som videl ten mininávod, v ktorom je ukázané, že by to malo ísť aj s pomocou šerifovej ženy, ktorá by mala byť v bare vedľa sedit caravan. Skúšal som rôzne denné doby, ale ani za boha sa tam neukáže.
Pokud vím, tak nugety jdou třemi způsoby:
-Zaplatíš tomu u brýny, aby ti je přinesl(mám pocit 1.000zátek)
-Svedeš jeho ženu v baru u Sedit Caravan (mě se ukázala po 19h). Zároveň se tak dá vyřešit úkol, kdy se po tobě chce abys jí ukrad náhrdelník, který ti dá v posteli na památku :)
-Přes lano, který je tuším od 21h do 4h přehozený přes jižní zeď a potom vykradeš sejf.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

v rat hole je kde presne adamova rodina?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

marduk wrote:v rat hole je kde presne adamova rodina?
ten plechvý dům pod Julianovou základnou. Bacha na ted dialog, snadno s nimi můžeš vyvolat bitku.
User avatar
jiloun
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:05 pm

Tábor mutantů

Post by jiloun »

Ahoj,
jsem v táboře mutantů a nemůžu se dostat přes toho retardovanýho strážného, obejít to nejde a na vystřílení nemám, jde to nějak udělat bez boje?

zdravím a děkuji
Morris
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 05, 2013 6:14 pm

Re: Tábor mutantů

Post by Morris »

jiloun wrote:Ahoj,
jsem v táboře mutantů a nemůžu se dostat přes toho retardovanýho strážného, obejít to nejde a na vystřílení nemám, jde to nějak udělat bez boje?

zdravím a děkuji
Ahoj zkus robu dětí apokalypsy.
MadCat
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:09 pm

Re: Tábor mutantů

Post by MadCat »

Morris wrote:
jiloun wrote:Ahoj,
jsem v táboře mutantů a nemůžu se dostat přes toho retardovanýho strážného, obejít to nejde a na vystřílení nemám, jde to nějak udělat bez boje?

zdravím a děkuji
Ahoj zkus robu dětí apokalypsy.
kde jsou prosím děti apokalypsy? a kde je prosimvás ta Obroda? na mapě jsem nic nenašel
User avatar
jiloun
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:05 pm

Re: Tábor mutantů

Post by jiloun »

MadCat wrote:
Morris wrote:
jiloun wrote:Ahoj,
jsem v táboře mutantů a nemůžu se dostat přes toho retardovanýho strážného, obejít to nejde a na vystřílení nemám, jde to nějak udělat bez boje?

zdravím a děkuji
Ahoj zkus robu dětí apokalypsy.
kde jsou prosím děti apokalypsy? a kde je prosimvás ta Obroda? na mapě jsem nic nenašel
Děti apokalypsy nejsou nikde ty byly v jedničce na což tento díl navazuje a polohu obrody se dovíš v táboře mutantů v jejich počítači, kde příběh pokračuje asi do svého finiše.
S tou róbou to bylo dost těžký na to přijít, ale jinak super, skvělá rada. :-)
Post Reply