Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Zakysy

Post by Gatts »

TommyDC wrote:
ale to ses k nim nejdřív přidal ne ? si začal pracovat pro anonyma nebo císaře ?
Omylom pre anonyma, ale v tej dobe to bolo irelevantne, lebo vlastne stacilo sa dostat do cisarskeho mesta (pokecat si s typkom v steel armor v divokom raji a sup, uz si v meste)
a v meste myslim ze som to rozkecal sa Ellisou (alebo sefom ochranky?) No vela ludi s ktorymi toto mozes prebrat nie je :)
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Zakysy

Post by fojtik »

Tak dohrano. Ale chybi mi par věci které bych rad doresil:

1) Vůbec jsem nebyl vpustenej do vaultu 16. nepripojil jsem se k lovcum, odkryl a zabil jsem anonyma. Prestoze jsem se pravidelne vracel do albequerque, nikdy mne kral nevyzval. Ikdyz o necem takovem mluvil. Jak se dostat do valutu 16?

2) Nepodarilo se mi dostat se do sesteho patra te zakladny obrody. Jak se tam dostat? Royhovor s tim typkem na konci vedl k odpaleni zakladny.

3) Da se nekde získat klasicka plasmova puska? Ja získal jen tu odlehčenou plasmu a laserovku. Laserovka je tedy nejlepší zbran ve hre?
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

toto nie je klasicky zakys
mam v sedite 2 aktivne ulohy, ale zabitie najazdnikov a vycistenie ztracenej ctvrti je dost narocne na 7. lvl
ako ste to riesili, skocit do dalsieho mesta nabrat 2-3 lvl a nejaky lepsi gear?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

marduk wrote:toto nie je klasicky zakys
mam v sedite 2 aktivne ulohy, ale zabitie najazdnikov a vycistenie ztracenej ctvrti je dost narocne na 7. lvl
ako ste to riesili, skocit do dalsieho mesta nabrat 2-3 lvl a nejaky lepsi gear?
Jezdi karavany.
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Zakysy

Post by folkon2 »

fojtik wrote:Tak dohrano. Ale chybi mi par věci které bych rad doresil:
3) Da se nekde získat klasicka plasmova puska? Ja získal jen tu odlehčenou plasmu a laserovku. Laserovka je tedy nejlepší zbran ve hre?
Je tam aj klasicka plazmova puska....ja som si jednu zobral od mrtvoly ghula v Power Armore v zakladni obrody,tusim hned na prvom poschodi..... ale je mozne ze ju ma aj nejaky hliadkujuci PA ghul...
Prod1gy
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 07, 2013 6:46 pm

Help - jak pres mutanta?

Post by Prod1gy »

Hello,

Tak jsem se zasekl u questu kde se musím dostat přes mutáče abych si pokecal s vedoucím a on mě nechce pustit ani za dárek :D
Předpokládám, že na něho musím mít větší řečnictví nebo nevim :X

edit: Hahaha, nejseeem uplně blbeej :D vyřešeno
TommyDC
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 6:08 pm

Re: Zakysy

Post by TommyDC »

Gatts wrote:
TommyDC wrote:
ale to ses k nim nejdřív přidal ne ? si začal pracovat pro anonyma nebo císaře ?
Omylom pre anonyma, ale v tej dobe to bolo irelevantne, lebo vlastne stacilo sa dostat do cisarskeho mesta (pokecat si s typkom v steel armor v divokom raji a sup, uz si v meste)
a v meste myslim ze som to rozkecal sa Ellisou (alebo sefom ochranky?) No vela ludi s ktorymi toto mozes prebrat nie je :)
tak i s tím jsem promluvil ale nechtěl pomoct,že nemůže, že nemá důlaz tak jsem dodělat práce pro anonyma a čekal jsem od anonyma pomoct ale žádná taková nabídka není :D
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Zakysy

Post by Gatts »

To bude v SPEECH. Mna tiez chcel odbyt ze nemam dokaz a ze nebude nic riskovat. Ale potom som dostal dialogovu moznost, kde som ho este spracoval, ze prijal kompromis "poslem tam malu hliadku a ta na mieste rozhodne ci zasiahne a ci nie, ale ak si klamal donesu mi teba a ja si to s tebou vybavim".. som sa aj bal ako to vyhodnotia, ale normalka zacali strielat do lovcov ludi a pomahali divochom.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

zabil som sancheza, rodrigueza a ich ludi, ale quest od ghulov sa neda dokoncit. treba zabit uplne vsetkych rodriguezovych ludi v lokacii?
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Zakysy

Post by folkon2 »

marduk wrote:zabil som sancheza, rodrigueza a ich ludi, ale quest od ghulov sa neda dokoncit. treba zabit uplne vsetkych rodriguezovych ludi v lokacii?
ja som musel pozabijat vsetkych....aj toho co usporaduva zapasy....a este nezabudni na jedneho mexikanca co strazi toho knaza -dilera drog
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Ahoj mám jeden hloupý dotaz. Když si vytvářím postavu a chtěl bych, aby byla specializovaná na boj beze zbraně, tak vyplatí se vzít trait jednoruký? Mě mate ten obrázek a říkám si, jestli to není jen pro střelce, kteří používají například pistole. Sakrbléé teď sem mimo a potřebuji poradit :-(
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

folkon2 wrote:
marduk wrote:zabil som sancheza, rodrigueza a ich ludi, ale quest od ghulov sa neda dokoncit. treba zabit uplne vsetkych rodriguezovych ludi v lokacii?
ja som musel pozabijat vsetkych....aj toho co usporaduva zapasy....a este nezabudni na jedneho mexikanca co strazi toho knaza -dilera drog
praveze vsetci mexicania su mrtvy, aj ked mohol sa mi nejaky zatulat
toho co strazi knaza som dal dole tiez
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Práveže by nemalo byť potrebné vybiť všetkých. Mal by stačiť iba Sanchez a Rodriguez + sa samozrejme nevyhneš ochranke v bare. Ja som všetkých nevykilloval a quest som dokončil. Vyzerá to skôr na bug. Skús skorší save pred bojom.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Barbucha wrote:Ahoj mám jeden hloupý dotaz. Když si vytvářím postavu a chtěl bych, aby byla specializovaná na boj beze zbraně, tak vyplatí se vzít trait jednoruký? Mě mate ten obrázek a říkám si, jestli to není jen pro střelce, kteří používají například pistole. Sakrbléé teď sem mimo a potřebuji poradit :-(
Jednoruký je pre strelcov.

EDIT: Teraz som vlastne zmätený aj ja, keďže popis traitu je "+20% chance to hit with one-handed weapons", ale môj osobný tip je, že na melee w. sa nevzťahuje.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

rajo wrote:Práveže by nemalo byť potrebné vybiť všetkých. Mal by stačiť iba Sanchez a Rodriguez + sa samozrejme nevyhneš ochranke v bare. Ja som všetkých nevykilloval a quest som dokončil. Vyzerá to skôr na bug. Skús skorší save pred bojom.
zasa cely boj odznova
a plus najazdnici v ztracenej ctvrti, to uz je moc :-)
Post Reply