Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

marduk wrote:
folkon2 wrote:
marduk wrote:zabil som sancheza, rodrigueza a ich ludi, ale quest od ghulov sa neda dokoncit. treba zabit uplne vsetkych rodriguezovych ludi v lokacii?
ja som musel pozabijat vsetkych....aj toho co usporaduva zapasy....a este nezabudni na jedneho mexikanca co strazi toho knaza -dilera drog
praveze vsetci mexicania su mrtvy, aj ked mohol sa mi nejaky zatulat
toho co strazi knaza som dal dole tiez
Mělo by stačit jen ty dva. Uploadni mi prosím někam uloženou pozici a já se na to kouknu. Uložené pozice najdeš zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

rajo wrote:
Barbucha wrote:Ahoj mám jeden hloupý dotaz. Když si vytvářím postavu a chtěl bych, aby byla specializovaná na boj beze zbraně, tak vyplatí se vzít trait jednoruký? Mě mate ten obrázek a říkám si, jestli to není jen pro střelce, kteří používají například pistole. Sakrbléé teď sem mimo a potřebuji poradit :-(
Jednoruký je pre strelcov.

EDIT: Teraz som vlastne zmätený aj ja, keďže popis traitu je "+20% chance to hit with one-handed weapons", ale môj osobný tip je, že na melee w. sa nevzťahuje.
blbost je to pro bitkaře, pro střelce by to byla katastrofa :wink:
jenda.e
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Oct 14, 2013 5:54 pm

Re: Zakysy

Post by jenda.e »

Zdravím, mám dva dotazy:

1. Julian mi zadal úkol přinést lékařský zásoby, ale ve statusu to neni napsaný, takže nevím co mám přinést. Přinesl jsem proto 10 stimpacků a od každý drogy a léku po dvou včetně dvou kufříků a sad první pomoci.Když si sním jdu promluvit o práci, tak mi stále hlásí:

Vlastně nic, zapomeň na to...

2. Kolik potřebuju mít Řeč, abych překecal kuchařku u šerifa v Seditu, aby zrobila povyk?

Dík za odpověď, Jenda
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

Daemon wrote:Mělo by stačit jen ty dva. Uploadni mi prosím někam uloženou pozici a já se na to kouknu. Uložené pozice najdeš zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
http://sdrv.ms/1alln0P
TommyDC
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 6:08 pm

Re: Zakysy

Post by TommyDC »

Gatts wrote:To bude v SPEECH. Mna tiez chcel odbyt ze nemam dokaz a ze nebude nic riskovat. Ale potom som dostal dialogovu moznost, kde som ho este spracoval, ze prijal kompromis "poslem tam malu hliadku a ta na mieste rozhodne ci zasiahne a ci nie, ale ak si klamal donesu mi teba a ja si to s tebou vybavim".. som sa aj bal ako to vyhodnotia, ale normalka zacali strielat do lovcov ludi a pomahali divochom.
kolik máš speech ? mám kolem 140 a stejnak nic
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

ja som mal vtedy menej ako 130 a viac ako 120 a slo to
TommyDC
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 6:08 pm

Re: Zakysy

Post by TommyDC »

marduk wrote:ja som mal vtedy menej ako 130 a viac ako 120 a slo to
no právě že mě ne a kdybych aspoň věděl proč :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

jenda.e wrote: 1. Julian mi zadal úkol přinést lékařský zásoby, ale ve statusu to neni napsaný, takže nevím co mám přinést. Přinesl jsem proto 10 stimpacků a od každý drogy a léku po dvou včetně dvou kufříků a sad první pomoci.Když si sním jdu promluvit o práci, tak mi stále hlásí:

Vlastně nic, zapomeň na to...
U Juliána musíš nejdřív navštívit jeho společnici (stojí po jeho levici v budově), abys měl quest vůbec v pip boyi.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

marduk wrote:
Daemon wrote:Mělo by stačit jen ty dva. Uploadni mi prosím někam uloženou pozici a já se na to kouknu. Uložené pozice najdeš zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
http://sdrv.ms/1alln0P
Díky. Z nějaké důvodu se ti nezdetekovala smrt jednoho z nich. Zabil jsi je normálně v boji nebo jsi zkoušel nějaké fígle? Jako třeba dynamit do inventáře?
Každopádně tohle by ti mělo pomoct:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/2501083/sedmhub.int
Nahraj soubor do Fallout 2\Resurrection\resdata\scripts - Není to oprava, jen ošetření, aby se to správně nastavilo podle tvého současného stavu. Takže by už u Mimi mělo jít říct, žes je zabil.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

normalne, poctivy boj
dakujem
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

po uziti buffout a vyprchani ucinku mi klesli percenta dovednosti, je to normalne? ani po 6 dnoch sa nevratili spat.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Nemáš závislost? Jestli ano, počkáš si delší dobu (cca 14 dní).
Image
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

nie, zavislost sa mi neukazuje
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

A sílu, odolnost a obratnost máš na původních hodnotách?
Image
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

jasne, keby nie tak prispevok ani nepisem, na to som si dal pozor
Post Reply