Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Tak tak je divné.
Image
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

takze takto to vyzera
jeden screen lvl 8, druhy lvl 9
Image
Image
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Zakysy

Post by folkon2 »

Zaujimave....este ma napada...nemas nejaku nemoc z oziarenia ? lebo na oboch screenoch si oziareny, a ktovie ako uz dlho...

edit:
prvy screen je z progemy,tam je to radioaktivne... druhy tusim zo seditu.....takze si oziareny celu cestu.....
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

a to zistim ako?
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

takze, dal som si rad away, trosku pobehal na world mape v meste a oziarenie zmizlo, ale staty sa nezmenili, dokaz

Image
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Tak to mi hlava nebere. Buffout nemá přece na vlastnosti řeči vliv, když ovlivňuje sílu, odolnost a obratnost. Nižší řeč o 14% je divná.
Image
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Zakysy

Post by Gatts »

To bolo ale aj vo Fallout 2, ze ak radiacia znicila staty, tie sa uz nevratili nech si robil cokolvek (mozno to poriesi ten perk ktory lieci zlomeniny ? ale pochybujem, ta penalizacia statov za radiaciu vyzera byt hard-coded)
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

takze treba kazde oziarenie hned liecit?
,sranda, ze inemu sa to nestalo, nehovorte, ze kazdy poctivo liecit akykolvek vyskyt oziarenia
ked ani nie je jasne od akej hodnoty uz je nebezpecne, ani hodnotu oziarenia neukazuje
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Zakysy

Post by folkon2 »

marduk wrote:takze treba kazde oziarenie hned liecit?
,sranda, ze inemu sa to nestalo, nehovorte, ze kazdy poctivo liecit akykolvek vyskyt oziarenia
ked ani nie je jasne od akej hodnoty uz je nebezpecne, ani hodnotu oziarenia neukazuje
no si v radioaktivnej pustine.....ty si snad oziarenie neliecis ani nepouyivas prevenciu? :D

v celej hre su len dve radioaktivne miesta pokial viem a na obidvoch mas lieky pred aj po oziareni dostupne v nezamknutych skrinkach.....to je to take zlozite pouzit ? :D
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

no ktore su to tie dve, pretoze ked som vzdy prisiel do mesta z pustiny dostal som par bodov radiacie a to urcite kazdy
nech mi nikto nehovori, ze kazdy si po 15-20 bodoch rychlo liecil radiaciu, aby nedostal ubytok statov
keby aspon hra ukazovala ciselne to oziarenie ako v new vegas
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Marduk: Progema a Asmodeova jeskyně.
+ já dostal ozáření v jeskyni geckonů, když jsem vyrazil na lov geckonů s domorodci na předměstí Albuquerque
Image
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

no nastastie som mal, nie daleky starsi save, takze to bude len 20min hry cca
User avatar
Nico
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:03 am

Re: Zakysy

Post by Nico »

SPOILER ALERT

Mam problemik, nemam moznost Maria poslat nic ukradnut po tom, co som ho presvedcil aby sa pridal k armade. Mam moznost spytat sa ho, ci by pre mna nieco nespravil, na co on povie ze hocico, ale potom uz mam v dialogu iba moznost, ze nic nechcem. Cisarom je Elissa (samozrejme do Vaultu ma nezavolala), Chuck aj Sebastian su mrtvi, intel na 10, charisma 9. Obavam sa ze tento vlak mi uz usiel a k Lovcom ma nevezmu.
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Zakysy

Post by fojtik »

Dohrano, ale hodily by se mi pro lepsi pocit dve veci ktere se mi nepovedly ::)

1) da se mirovou cestou nekde ziskat plasmova zbran? Pripadne nemirovou cestou ale mimo zakladnu obrody. Chci si tu plasmovku nechat vylepsit tim technikem v obrode so umi eneg zbrane vylepsovat

2) da se dostat do 6. levelu zakladny obrody mirovou cestou?
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Zakysy

Post by fojtik »

Myslel jsem plasmovou pusku. Ne plasmovou pistoli ani odlehcenou plasmovou pusku.
Post Reply