Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Zakysy

Post by PlasmaKnight?? »

tú plasmovu pušku som za dobraka tiež nenašiel...

na 6 podlažie som sa bez boja pozrel tak, že som ukecal týpka nech obrodu zruší a potom som mu zo skrinky za ním zobral vstupný klúč a stráž ma tam dole pustila... ide o to že už bežal odpočet a teda finito hry :( a ked som sa pokúsil pokecať tam dolu s väzňom tak po mne vyštartovali stráže :( inak neviem....
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

A co klíč ukrást pomocí plížení? Jinak bych nepřítele v Obrodě až zase tak nepodceňoval. Sám jsem měl při první hře obavu z boje, ale na 15. levelu se dá celá základna vystřílet.
Image
Grahf
Accepted
Posts: 15
Joined: Fri Oct 04, 2013 9:54 am

Re: Zakysy

Post by Grahf »

Ako vyhrať súboj v ringu s tým chlapom od strýčka? Melee mám slabé a Keri tiež zhebla.
fojtik
Accepted
Posts: 25
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:03 am

Re: Zakysy

Post by fojtik »

Neni to jistota, ale mohl by ti pomoct Vodka - stamgast sedici v te hospode hned na zacatku mesta. Zalezi jaky mas speech a proti komu mas v ringu bojovat. Ale za jistych podnimek jde do ringu misto tebe.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

takze stale mi samovolne klesaju staty, a to som v cisarskom meste
nemam uzite ziadne drogy, ani nie som oziareny, ani nemam zavislost
samozrejme bez zlomenin alebo oslepnutia
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Tobě se to chová vážně nějak divně. Když si vezmu ten save, cos posílal, tak při levelování mi to funguje dobře. Děje se ti to průběžně nebo třeba když vstoupíš do mapy nebo při přechodu na nový level?

EDIT: Ještě mě tak napadá - neměnil jsi obtížnost? Koukám, že máš nejnižší a když jí zvýším, tak to samozřejmě skilly sníží. A jestli neměnil, podívej se, jak jí máš nastavenou, jestli se ti přece jenom nějak nezměnila sama.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

tak sa ospravedlnujem, je to obtiaznostou hry
dakujem za ochotu
Maara0
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Oct 15, 2013 5:29 pm

Re: Zakysy

Post by Maara0 »

Objevil jsem lokaci Progema, da se nejak dostat dovnitr?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

Maara0 wrote:Objevil jsem lokaci Progema, da se nejak dostat dovnitr?
však na to je celý jeden topic :D
sabiaq
Neutral
Posts: 7
Joined: Sat Oct 05, 2013 5:31 pm

Re: Zakysy

Post by sabiaq »

pozvanku do vaultu mi posiela anonym, alebo novy cisar? Za akych podmienok?
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

energo zbroj prida 3 body do sily, ale stav hp to nezmeni, je to ok?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

marduk wrote:energo zbroj prida 3 body do sily, ale stav hp to nezmeni, je to ok?
Ano.
sabiaq wrote:pozvanku do vaultu mi posiela anonym, alebo novy cisar? Za akych podmienok?
Mě pozval anonym za podmínek, že jsem pracoval loajálně pro něj.
Image
Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Zakysy

Post by Jay2x »

Zdarec! Prosím poraďte mi někdo, co mám dělat ve Vaultu 16 ve třetím patře (s alienama a lovcema). Když mi plukovník vysvětloval co mám vlastně udělat, tak mě mé sladké ratolesti zrovna těžce vysíraly a já to nějak pojebal a mám to uložené až ve třetím patře... Nechci to hrát znovu, to už by bylo na rozvod... Díky moc! ;)
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Zakysy

Post by Smrdutý orangutan »

Jay2x: Mám takový nepříjemný pocit, že s alienama tam žádná zápletka není a jsou tam prostě jen tak, aby se vysvětlil pohyb lovců ve třetím patře Vaultu. Včera jsem vystřílel jedno patro Vaultu z každé strany a do druhého patra se jednak nedá dostat, a alieny ve třetím patře se mi nepodařilo pustit (což je škoda - doufal jsem, že se alieni a Lovci vymlátí mezi sebou).
Bad motherfucker
Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Zakysy

Post by Jay2x »

Smrdutý orangutan wrote:Jay2x: Mám takový nepříjemný pocit, že s alienama tam žádná zápletka není a jsou tam prostě jen tak, aby se vysvětlil pohyb lovců ve třetím patře Vaultu. Včera jsem vystřílel jedno patro Vaultu z každé strany a do druhého patra se jednak nedá dostat, a alieny ve třetím patře se mi nepodařilo pustit (což je škoda - doufal jsem, že se alieni a Lovci vymlátí mezi sebou).
Vím jak alieny pustit (na zdi je páka), ale lovci mi před nima utečou... Jsou tam dvě věže, které by je mohly rozsekat na hadry, ale nevím jak je dát do chodu (opraváři v lokaci chybí nějaká součástka). Vědu mám na 80% a řeč pouze na 90%, což mi zase brání v tom od borca hlídajícího hlavní komp zjistit heslo, resp. spustit poplach (jestli to vůbec jde)... Trošku začarovaný kruh, ale tohle není případ žádné flustrace, jen obyčejný dotaz... :)
Post Reply