Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Jay2x wrote:
Smrdutý orangutan wrote:Jay2x: Mám takový nepříjemný pocit, že s alienama tam žádná zápletka není a jsou tam prostě jen tak, aby se vysvětlil pohyb lovců ve třetím patře Vaultu. Včera jsem vystřílel jedno patro Vaultu z každé strany a do druhého patra se jednak nedá dostat, a alieny ve třetím patře se mi nepodařilo pustit (což je škoda - doufal jsem, že se alieni a Lovci vymlátí mezi sebou).
Vím jak alieny pustit (na zdi je páka), ale lovci mi před nima utečou... Jsou tam dvě věže, které by je mohly rozsekat na hadry, ale nevím jak je dát do chodu (opraváři v lokaci chybí nějaká součástka). Vědu mám na 80% a řeč pouze na 90%, což mi zase brání v tom od borca hlídajícího hlavní komp zjistit heslo, resp. spustit poplach (jestli to vůbec jde)... Trošku začarovaný kruh, ale tohle není případ žádné flustrace, jen obyčejný dotaz... :)
Plukovník ti říkal, že máš za úkol Lovce dostat ze třetího patra. A do tunelu, který vede do základny Lovců dát výbušninu, abys jim uzavřel přístup. Je na tobě, v jakém to udělám pořadí. Každopádně po zničení tunelu musíš zlikvidovat zbývající Lovce, pokud tam zůstanou nebo alieny, pokud je vypustíš. A děti někam zavři, ať neotravujou :twisted:
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Jestli máš v inventáři dvě výbušniny (tuším, že mi je plukovník od císaře dal), tak bych možná zkusil jednou zasypat východ a druhou umístit ve skladu u skříněk "vpravo nahoře" (směr severovýchod), kde je energozbroj. Pak by šlo z lovců možná udělat lovnou zvěř.
Image
Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Zakysy

Post by Jay2x »

Borci, to jsem přesně potřeboval vědět. Nevím co mi plukovník říkal, tudíž jsem nevěděl co dělat... Díky moc!!! Apropo celkem flustrace když jsem u prvního Fallouta zadával u tvorby hráče svůj skutečný věk a teď při Resurrection znovu.. Kurva věcí se změnilo... a děcka zavřu, nebo ještě lépe, udělám si fiktivní cesťák a vrátím se až hru dohraju... Možná.... 8)
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Zakysy

Post by Smrdutý orangutan »

A ze strany Lovců je nějakej úkol týkající se alienů?
Vypadá to, že jsem se připravil o spoustu srandy. Asi si to budu muset zahrát i za dobráka.
Bad motherfucker
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Zakysy

Post by PlasmaKnight?? »

Ten týpek ti vtedy povedal, aby si prv odtial dostal lovcov a potom pomocou trhavín zničil tunel. Mne sa do hl. pc nepodarilo nahackovať tak som oklamal vedlastojaceho týpka, že alieni ušli a on sám spustil poplach. Alienov v klietkach som nezabíjal.. ale na tunel som musel použiť obe výbušniny aby sa zavalil..
Nesmieš ale pokračovať tým tunelom aby ťa nezbadali lovci. Keď som sa tam šiel neskôr kuknúť tak cisársky vojaci mali poschodie zaistené a alieni v klietkach už neboli.
Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Zakysy

Post by Jay2x »

To máš asi řeč na vysoké úrovni. Mně toho "hlídače" nešlo zmanipulovat ani na padesátý pokus (load-save), vždycky se nasral a začal po mně pálit... Tudíž pustit alieny bude pro mě asi ta jediná volba...
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Aloha mohl by mi někdo vysvětlit rozdíl mezi municí .44 Magnum FMJ a .44 Magnum JHP ?
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

v ktorom terminali sa daju deaktivovat roboty pri suboji s ellisou?
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

Barbucha wrote:Aloha mohl by mi někdo vysvětlit rozdíl mezi municí .44 Magnum FMJ a .44 Magnum JHP ?
http://fallout.wikia.com/wiki/.44_magnum_(Fallout) tam máš hezké srovnání
PlasmaKnight??
Liked
Posts: 50
Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Re: Zakysy

Post by PlasmaKnight?? »

ako sú kóje pre robotov tak dole je to pc ktore môžeš hacknúť ale musíš mať vysokú vedu. Ak ťa pri ceste k pc zbadá, tak cisára zastrelí a začne sa boj.
Inak stačí v prvom ťahu zabiť Ellisu a ostatný sa vzdajú :)
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Zakysy

Post by chali »

Ahoj, jakým zpusobem mám zničit základnu obrody?? Vymlátil jsem všech 6 pater, tam neni ani "živáčka" a nevim jak zničit tu základnu. A ještě jsem neobjevil nějaké tyjeskyně, kdo mě k nim nasměruje?? Díky za odpověd, už si nevim rady.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

chali wrote:Ahoj, jakým zpusobem mám zničit základnu obrody?? Vymlátil jsem všech 6 pater, tam neni ani "živáčka" a nevim jak zničit tu základnu. A ještě jsem neobjevil nějaké tyjeskyně, kdo mě k nim nasměruje?? Díky za odpověd, už si nevim rady.
1) Spustíš autodestrukci základny. Vedle Spasitelovy pracovny je další místnost s počítačem. Musíš mít Spasitelův klíč.
2) Mluv s postavami ve Ztracené čtvrti v Seditu.
Image
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Pár otázeček ohledně Corathu:

Questy, je tam jenom vraždy a pak Stýček/Nestor nebo jsem něco minul?

Co je v té zapasťované polici u Nestora?
TommyDC
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 6:08 pm

Re: Zakysy

Post by TommyDC »

kolik je nutná znalost past abych odstranil v císařském městě past na polici ?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Sarin wrote:Pár otázeček ohledně Corathu:

Questy, je tam jenom vraždy a pak Stýček/Nestor nebo jsem něco minul?
Promluv např. při druhé návštěvě města s doktorem. Zeptej se hrobníka vedle hřbitova. Hoď řeč s chlapem v budově, odkud se vypravují karavany.
Image
Post Reply