Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Kibic
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Dec 02, 2013 12:20 pm

Nikol

Post by Kibic »

Ahoj,

chtěl bych se zeptat ... mám od zástupce šerifa úkol zabít Nikol (v Seditu) - je nějaká možnost jí krouhnout "potichu"??? Aniž by mě pak napadlo celá mapa??

Díky
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Dynamitem? Teď si ovšem nepamatuji, jestli se nespustí boj, jakmile za ní vstoupíš do pokoje, poněvadž jsem ten quest dělal jen jednou. Snad si vzpomene někdo jiný. Jinak se proti Nicol vyplatí stoupnout do dveří, aby proti tobě nestálo tolik nepřátel a ze spolubojovníků nebyly případné terče pro její ochranku. A hodně udělá psycho. Většinu bojových questů v Seditu plním s pychem pod kůží (snad kromě kobylek na farmě a vraždy člena Dětí katedrály).
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Musíš si nejdřív promluvit s Kevinem (ten co zajišťuje karavany u Sedit Caravans), jak ti řekl Tyler. Kevin tě za ní pustí a zajistí, aby po tobě nešel nikdo další než lidi ve sklepě.
Kibic
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Dec 02, 2013 12:20 pm

Re: Zakysy

Post by Kibic »

Deamon: díky .. zapomenul jsem pokecat s Kevinem ... vymlátit jenom spodní patro už to šlo ...
Feťák8: Dynamit jsem zkoušel ... ale tim jsem dával malý zranění takže bych jich potřeboval asi 5 a tolik jich v Seditu není :)
PaiN
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Dec 05, 2013 8:14 pm

Re: Zakysy

Post by PaiN »

Ahoj, prosím vás, hraju to už podruhý a nemůžu si vzpomenout, kdo mi zadá, nebo kde si vykecám quest o domluvení cestování karavany až do New Hope... Za kým to mám vlastně zajít? :D . Dík.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Zakysy

Post by gordon »

Musíš mít prý porokecány přebytky v New Hope a hned při prvním rozhovoru s Crimson Caravan by jsi to nějak měl mít jako možnost. Já sám tuto možnost neměl. Pouze jsem to tu četl. Ta možnost je prý jen jednou. Já osobně to asi propásl. :cry:
PaiN
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Dec 05, 2013 8:14 pm

Re: Zakysy

Post by PaiN »

Ach jo, tak jsem to asi taky tentokrát propásl... :( Tak snad jindy... A díky :)
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Zakysy

Post by Gohan »

Já to taky propásl a potom už mi nenabízel nic.
Imo to nedává smysl.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Mám dojem, že se to odvíjí od inteligence nebo řeči. Protože s int. 9 a řečí přes 100% to problém nebyl.
Image
UFO@51
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Dec 08, 2013 7:43 am

díl pro victora

Post by UFO@51 »

Zdravím,
v podzemí ve vaultu u lovců je opravář victor a chce po mě nějakou součástku. Nevíte kde se dá sehnat? Měl jsem nějakej elektro díl tuším z rat hole ale prodal jsem ho (byla nouze:) ) teˇˇd jsem 4 hodiny prochazel všechny obchodníky ale žádný už ho nemá...A druhý dotaz,stal sem se členem lovců,ale po projevu sebastiana mi nikdo nechce dát úkol (chtěl bych se podívat k alienům do vaultu)
Díky moc
User avatar
corwin78
Neutral
Posts: 8
Joined: Sun Dec 01, 2013 10:39 am
Location: Ostrava
Contact:

Re: Zakysy

Post by corwin78 »

Zdravím. Dá se nějak zlikvidovat Obroda z šestého patra?

Nejprve jsem základnu vystřílel a pak prostě použil Spasitelovu kartu na pátém patře, ale teď jsem chtěl zkusit (víceméně) nenásilné řešení. Vím, že jde spasitel ukecat, ale na to mých 101 bodů Speech nestačí, tak jsem vystřílel jen šesté patro, ale do zamčené místnosti s nějakým generátorem se nedostanu (vždy po nějaké době lockpicku zaseknu zámek) a tyče reaktoru nemohu vytáhnout (navíc při prvním pokusů tato volba z menu počítače zmizí).

Vím, že když údržbářskému robotovi nařídím údržbu hlavního počítače, tak mohu mezi tím provézt nějakou akci, ale netuším co...
User avatar
Ezechiel
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 07, 2013 10:05 pm

Re: díl pro victora

Post by Ezechiel »

Tuším, že chce "Elektronickou součástku", kterou získáš od Jonathana na Vrakovišti, kam tě pošle Charlie ze Ztracené čtvrti (Sedit) s haraburdím. Dostaneš ji za splnění úkolu, nebo, pokud máš dostatečně velký skill paklíč, můžeš mu ji ukrást z domu, aniž by jsi se nemáhal s úkolem.

Pokud si ji prodal, zkus se podívat k obchodníkům právě v Seditu.
Gohan
Accepted
Posts: 14
Joined: Thu Nov 21, 2013 9:39 pm

Re: Zakysy

Post by Gohan »

"Elektronická součástka" se používá na opravu generátorů buďto ve vaultu nebo v táboře mutantů, ne?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Gohan wrote:"Elektronická součástka" se používá na opravu generátorů buďto ve vaultu nebo v táboře mutantů, ne?
Přesně tak.
Image
Narm
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Dec 13, 2013 2:55 pm

Re: Zakysy

Post by Narm »

Ahoj,

seknul jsem se při hledání šerifova syna, ztratil jsem stopu po zabití týpka u stanoviš karavan v Albuquerque a dále nevím kam se vydat.
Post Reply