Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Ve WINE je potřeba nastavit "native,builtin" pro soubory ddraw.ini a ddraw.dll ve složce Fallout 2/Resurrection, aby správně fungovaly všechny funkce Sfallu. To by mělo zmíněné problémy s padáním vyřešit. Víc ti bohužel neporadím, sám s Linuxem nemám zkušenosti. Jestli to nepomůže, zkus zagooglit "Fallout 2 sfall wine", třeba ještě nějakou radu najdeš.
anchoritt
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Dec 16, 2013 11:28 am

Re: Zakysy

Post by anchoritt »

anchoritt wrote:
Daemon wrote:anchoritt: A prohledal jsi dům oběti? Šerif po tobě chce zjistit tři věci: informace od doktora, svědectví od prostitutky a najít nějakou stopu v domě posledního zabitého. Když mu dáš tyhle tři informace, on z toho vydedukuje možného vraha.
Dik, jeste to zkusim, ale uz jsem tam byl a nic nenasel. Zadny predmet tam nebyl a na postel a krvavou skvrnu jsem zkousel svuj nizky science skill.
Diky, stopu jsem nasel, ukol vyresen :D
VAE
Neutral
Posts: 4
Joined: Wed Dec 18, 2013 10:15 am

Re: Zakysy

Post by VAE »

Nastavenie ddraw na native,builtin problemy vyriesilo (aspon tie bugove). Vdaka.
vapiscz
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 21, 2013 10:04 pm

Re: Zakysy

Post by vapiscz »

Pánové, vím, že jsem dementní, dokonce i vím, že už jsem to nějak dělal... ale jak se krucipísek schovává bouchačka? :)
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by valcik »

V hre sú dva sloty na zbraň, pre každú ruku jeden. Vlez do inventára a odstráň zbrane zo slotov. Alebo si nechaj jeden zo slotov voľný, do druhého vlož zbraň a hocikedy ich môžeš prehodiť klávesovou skratkou B alebo stlačením kolečka na myši, ak si nemenil konfiguráciu sfall.
vapiscz
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 21, 2013 10:04 pm

Re: Zakysy

Post by vapiscz »

Díky, ale tohle právě nefunguje, v císařství mě v paláci napadli, ačkoli jsem v ruce žádnej kvér neměl.

EDIT: Aha, tak je to asi možná bug. Napadnou mě pouze, když mám volná je slot pravé ruky (tzn. nastavené kopy pro boj zblízka). Pokud uvolním slot levé ruky (údery pěstí), tak problém není.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

vapiscz wrote:Díky, ale tohle právě nefunguje, v císařství mě v paláci napadli, ačkoli jsem v ruce žádnej kvér neměl.

EDIT: Aha, tak je to asi možná bug. Napadnou mě pouze, když mám volná je slot pravé ruky (tzn. nastavené kopy pro boj zblízka). Pokud uvolním slot levé ruky (údery pěstí), tak problém není.
Měl bys mít volnou aktivní ruku, jedno jakou z nich. A mně to funguje na obě ruce. Jestli ti to opravdu blbne, jak píšeš, uploadni prosím save, rád bych se na to podíval. Nejdřív ale zkontroluj parťáky, ani oni nesmí mít v ruce zbraň (s výjimkou Lystry). Parťákovi přes rozhovor o výstroji můžeš říct, aby zbraň schoval, pokud má zrovna nějakou v ruce.
vapiscz
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 21, 2013 10:04 pm

Re: Zakysy

Post by vapiscz »

Save bohužel nemam (přepisuju savy), každopádně mám pocit, že chyba byla ještě někde jinde. Buď ji parťák naprosto bez důvodu vyndal během rozhovoru s obchodníkem ve vedlejším baráku, nebo to byla zpožděná reakce - úplně poprvé jsem zapomněl zbraně sundat, stráž mě upozornila u dveří, sundal jsem je tedy ihned po tom upozornění (parťák jí ale v ruce neměl), nicméně stráž uvnitř na mě stejně zaútočila. Každopádně jsem se tim prokousal, ani spíš nějaká haluz na mé straně, díky za pomoc.
3man
Neutral
Posts: 1
Joined: Fri Jan 03, 2014 7:47 pm

Re: Zakysy

Post by 3man »

Ja mam problem v kasinu. Po zabiti sancheze to padne. Jak vevnitr tak venku. Dokonce sem nezabijel gabriela jako prvniho.

Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Thimo_cz
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Jan 05, 2014 4:20 pm

Re: Zakysy

Post by Thimo_cz »

Ahoj všichni,

zasekl jsem se u sporu Nestora a Strýčka. Mám nakopat zadek mutantovi a jednou se mi to málem povedlo bez "fíglů".
Nicméně se mi nedaří ani přesvědčit doktora, aby mutanta trošku zfetoval, ani Vodku aby mi něco prozradil.

Další problém je tuším s "Colinem", co dluží peníze chlapovi od karavana. Není způsob jak ho přesvědčit, buď odejdu nebo to skončí tuhym bojem.
Okrást nejde. Když zvolím boj, tak se na mě vrhnou policajti v celém městě.

Postavu mám spíš zaměřenou na "rozstřílet všem zadek" než "domluv jim". Takže se skillu řeč nebo inteligence nedá moc využít.

Díky
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Tak sú Fallouty robené. To znamená, že s jednou postavou nespravíš všetky questy, práve to je najväčšia devíza tejto hry. Znovuhrateľnosť. Proste sa zmier s tým, že jednoducho niektoré questy buď nedokážeš urobiť s danou postavou, alebo sa k nim vráť neskôr. Vodku proste bez vysokého skillu reč nepresvedčíš, aby za teba šiel bojovať a Colin podobne.
telesien
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Jan 07, 2014 6:46 pm

Re: Zakysy

Post by telesien »

Ahoj, rychlý dotaz.

Jak získat pulzní pistoly?

Možnost u obchodníka jsem propásnul, když jsem neměl dost peněz. Při dalším rozhovoru už jí nenabízel.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

U obchodníka to stále jde (pokud žije), ale ta možnost se objeví jen když budeš mít dohodnutou sumu.
telesien
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Jan 07, 2014 6:46 pm

Re: Zakysy

Post by telesien »

Tak teď už asi nic nedohodnu. V konverzaci jsou jenom dvě možnosti. Obchodovat a odejít.
Post Reply