Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Je to náhodná lokácia.
mildik-dik
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Aug 20, 2014 8:52 pm

Re: Zakysy

Post by mildik-dik »

Jak dostat tento úkol? "Zjisti, kdo ve městě je zodpovědný za ztracené divochy." Vím o všem, co se děje v nemocnici a jak odchytávají lidi na orgány, ukradl jsem i tomu chlápkovi datadisk s tím, kolik lidí už takhle odchytli a nikoho to nezajímá. Ani šéfa divochů ani v císařství ani u lovců mutantů ani Williama ...

A pak ještě úkol "- Přines Williamovi Vexovu hlavu." Vexe jsem zabil při hledání syna starosty a Williama to nezajímá :)

Hraju za hodného, tak jestli se tím mám zdržovat a hledat další možnosti, nebo jsem si tyto úkoly uzavřel svými činy :)

Díky
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

mildik-dik wrote:Jak dostat tento úkol? "Zjisti, kdo ve městě je zodpovědný za ztracené divochy." Vím o všem, co se děje v nemocnici a jak odchytávají lidi na orgány, ukradl jsem i tomu chlápkovi datadisk s tím, kolik lidí už takhle odchytli a nikoho to nezajímá. Ani šéfa divochů ani v císařství ani u lovců mutantů ani Williama ...
Připoj se ke kmenovým lovcům při odchytu geckonů.
Image
Post Reply