Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

No, ani ja som nenašiel kľúč, takže asi budeš musieť použiť lockpick. Každopádne si môžeš u obchodníka kúpiť rozšírenú sadu pakľúčov, čo ti môže dosť pomôcť v odomykaní :wink:
Ganimoth
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Nov 15, 2011 9:46 pm

Re: Zakysy

Post by Ganimoth »

EDIT: Mazu
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

Tak som už na to prišiel, akonáhle prisľúbim pomoc Beniciovi, z cesty sa už zísť nedá - škoda, hra by na to aspoň mohla upozorniť.
Last edited by Matt on Tue Oct 08, 2013 11:12 am, edited 1 time in total.
Sekvojnik
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 7:26 pm

Re: Zakysy

Post by Sekvojnik »

Nenapsal by mi zde nekdo postup qest na to, abych se dostal do rozmluvy s serifem? nejak jsem zde zaseknuty na tom :-/
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Choď pred bránu do ranču a pokecaj s policajtom napravo.

EDIT: Teda neviem v akej fáze sa nachádzaš, bol ti ten quest už navrhnutý? Ak sa teda jedná o únos syna.
Mirda13
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:23 am

Re: Zakysy

Post by Mirda13 »

Mam problem s Vaultem - do druheho patra jsem se dostatl, vystrilel alieny a prinesl provaz na 3 patro - jenze tam je ve vytahu vybusnina, ktera mne hned zabije... Sice predpokladam, ze tam vede cesta ze zaklady Lovcu, ale zase nechci bojovat proti celemu mestu - zakladna by byla OK, ale proti strazim okolo bariery mesta atd (nemusim vystrilet preci cele mesto).
Sekvojnik
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 7:26 pm

Re: Zakysy

Post by Sekvojnik »

No on je problém, že mi otevře dveře policista, ale když překročím hranici vypnutých laserových vrat, tak mě automaticky napadnou.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Mirda13 wrote:Mam problem s Vaultem - do druheho patra jsem se dostatl, vystrilel alieny a prinesl provaz na 3 patro - jenze tam je ve vytahu vybusnina, ktera mne hned zabije... Sice predpokladam, ze tam vede cesta ze zaklady Lovcu, ale zase nechci bojovat proti celemu mestu - zakladna by byla OK, ale proti strazim okolo bariery mesta atd (nemusim vystrilet preci cele mesto).
Skús sa vrátiť hore :wink:
Everret
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by Everret »

Mám dvě lehce blbé otázky:
Co chce doktor v rat hole za zásoby? V quest logu to nemám a co mi říkal si nepamatuju.
Kde najdu dva mafiány, které mám zabít pro ghuly v Seditu? Celé město mám prošmejděné a nic. :(
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Sekvojnik wrote:No on je problém, že mi otevře dveře policista, ale když překročím hranici vypnutých laserových vrat, tak mě automaticky napadnou.
A aký quest robíš?
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

Tak ešte 2 otázky

Akým spôsobom mám získať od Clinta ten finančný obnos? Pri sebe ho nemá, do ringu ísť nechce.
Ako presvedčiť mutanta pred vchodom do tábora, aby ma pustil dnu?
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Matt wrote:Tak ešte 2 otázky

Akým spôsobom mám získať od Clinta ten finančný obnos? Pri sebe ho nemá, do ringu ísť nechce.
Ako presvedčiť mutanta pred vchodom do tábora, aby ma pustil dnu?
1. Keďže som mal vysokú reč, tak som ho normálne presvedčil nejakými výhražkami. Inak ho skús okradnúť, dať si drogy, etc.

2. Do akého tábora? Špecifikuj, neviem čo máš konkrétne na mysli.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Everret wrote:Mám dvě lehce blbé otázky:
Co chce doktor v rat hole za zásoby? V quest logu to nemám a co mi říkal si nepamatuju.
Kde najdu dva mafiány, které mám zabít pro ghuly v Seditu? Celé město mám prošmejděné a nic. :(
1. Myslím, že to boli 3 stimpaky, 2 buffouty a protijed. A optimálne aj lekársky kufrík.

2. Stratená štvrť.
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

rajo wrote:
Matt wrote:Tak ešte 2 otázky

Akým spôsobom mám získať od Clinta ten finančný obnos? Pri sebe ho nemá, do ringu ísť nechce.
Ako presvedčiť mutanta pred vchodom do tábora, aby ma pustil dnu?
1. Keďže som mal vysokú reč, tak som ho normálne presvedčil nejakými výhražkami. Inak ho skús okradnúť, dať si drogy, etc.

2. Do akého tábora? Špecifikuj, neviem čo máš konkrétne na mysli.
1.Ale on tie peniaze pri sebe proste nemá, takže okradnúť ho nie je možné.
2. Mam na mysli zákldňu mutantov, kam ma pošlú lovci. Stojí pred ňou mierne natvrdlý mutant, ktorý na mňa síce neútočí, ale ani ma nechce pustiť dnu a nechce sa mi s ním začínať boj.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Matt wrote:
rajo wrote:
Matt wrote:Tak ešte 2 otázky

Akým spôsobom mám získať od Clinta ten finančný obnos? Pri sebe ho nemá, do ringu ísť nechce.
Ako presvedčiť mutanta pred vchodom do tábora, aby ma pustil dnu?
1. Keďže som mal vysokú reč, tak som ho normálne presvedčil nejakými výhražkami. Inak ho skús okradnúť, dať si drogy, etc.

2. Do akého tábora? Špecifikuj, neviem čo máš konkrétne na mysli.
1.Ale on tie peniaze pri sebe proste nemá, takže okradnúť ho nie je možné.
2. Mam na mysli zákldňu mutantov, kam ma pošlú lovci. Stojí pred ňou mierne natvrdlý mutant, ktorý na mňa síce neútočí, ale ani ma nechce pustiť dnu a nechce sa mi s ním začínať boj.
Reč alebo boj :) Dá sa namotať kecami, že ho pochváliš. Ale to bude závislé od tvojej reči asi. Ak ich nemá v inventári, tak jedine násilie asi.
Post Reply