Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Korbal
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Feb 11, 2014 2:45 pm

Re: Zakysy

Post by Korbal »

Zdravim mam otazku naco sluzi ta sucastka z vrakoviska? Dakujem
brahminak
Neutral
Posts: 8
Joined: Wed Feb 05, 2014 5:14 pm

Re: Zakysy

Post by brahminak »

me zajima k cemu je ta zakladna vlevo na mape (uplne vlevo) jak je uplne zdevastovana)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Ian wrote:Ahoj
Mám dotaz vyřídil jsem Anonyma(Eliz) pak toho trpaslíka s bandou žoldáků v mrtvé čtvrti. Přidal jsem se k lovcům a nevím co dál. Žádné další úkoly nedostávám. Zkoušel jsem kecat se všemi na základně lovců a furt melou akorát to samí dokola.
Dostat se to taboru mutantů přez toho hňupa na lávce nejde a probojovat se je sebevražda.
Ahoj. Když jsi dostal žoldáky, určitě zvládneš i mutanty.
Jinak přes supermutanta na lávce se dostat dá. Jestli ho nedokážeš ukecat, zavzpomínej, o čem v souvislosti s mutanty mluvil Sebastian. Napovím: Zmínil Děti kadetrály

Korbal wrote:Zdravim mam otazku naco sluzi ta sucastka z vrakoviska? Dakujem
Zdravím. To poznáš, až (jestli) na to narazíš, že se bude někdo zmiňovat, že mu chybí součástka...

brahminak wrote:me zajima k cemu je ta zakladna vlevo na mape (uplne vlevo) jak je uplne zdevastovana)
Nejlepší způsob jak to zjistit, je prozkoumat jí :)
Ian
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Feb 11, 2014 2:29 pm

Re: Zakysy

Post by Ian »

Ahoj

Tak nakonec jsem tu základnu mutantu celou rozsekal,ale energozbroj nikde. Našel jsem akorát na základně lovců ve skříňce a tu nevim jak získat když skříňku otevřu dinamitem, tak jdou všichni proti mě :D

Zkoušel jsem se dostat do Obrody a to už je s mim kevlar brněnim trochu nestačim :-(
Averzus
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Feb 16, 2014 9:41 am

Re: Zakysy

Post by Averzus »

Zdravím,

dostal jsem se do fáze, kdy mám level 15, energozbroj a celou hru jsem šel hlavně do řeči a boje na blízku (chladné zbraně i boj bez zbraně). Jsem v základně Obrody, ale nepřicházím na řešení, kterým bych se dostal do nižších pater bez použití hrubé síly (s tou to mimochodem moc nemá cenu, jak jsem zjistil). Vím, že by bylo ideální hacknout počítače bezbečnostní služby, ale má věda (25) na to nestačí. Co teď, mám šanci toto vynikající pokračování Falloutu dohrát?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Ian: Pokud nemáš energozbroj, sežeň si róbu. To jsem se už ostatně snažil naznačit ohledně vstupu do Tábora. Mluvil jsi s tím ghoulem v Táboře mutantů? A mluvil jsi se Sebastianem o rozsekání těch mutantů?

Averzus: Když promluvíš se strážným u výtahu, měl bys mít možnost se dostat dál. Otázka je, jestli jsi na prvním patře mluvil s Tramellem. To je jeden z vojáků v energozbroji.
Averzus
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Feb 16, 2014 9:41 am

Re: Zakysy

Post by Averzus »

No, mluvil jsem s ním a na strážného jsem zkoušel všechny jména, a nic. Co konkrétně bych mu měl sdělit?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Averzus wrote:No, mluvil jsem s ním a na strážného jsem zkoušel všechny jména, a nic. Co konkrétně bych mu měl sdělit?
Zkusit u strážného právě tohle jméno, jen to ještě zkus.
Averzus
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Feb 16, 2014 9:41 am

Re: Zakysy

Post by Averzus »

Dozvím se, že si z něj dělám srandu, a že mi právě sdělil pravidla, takže těžko můžu být Tramell. Doufám, že je celá hra v řiti, superkladivem je asi nepobiju. :D
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Averzus wrote:Dozvím se, že si z něj dělám srandu, a že mi právě sdělil pravidla, takže těžko můžu být Tramell. Doufám, že je celá hra v řiti, superkladivem je asi nepobiju. :D
Přesně, mluvil jsi s ním jako nováček. A když odejdeš a vrátíš se? Prostě zaběhni za roh, aby ses mu ztratil z dohledu a znovu s ním promluv a řekni, že jsi Tramell. Promiň, že jsem ty rady takhle kouskoval, ale s tímhle má problémy více hráčů, tak se snažím zjistit proč.
Averzus
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Feb 16, 2014 9:41 am

Re: Zakysy

Post by Averzus »

Děkuji mnohokrát! Nečekal jsem, že je to udělané takhle fikaně. Kam se hrabou dnešní hříčky...Tohle bylo první, a doufám i poslední zaseknutí ve hře, snad to zdárně dohraji.
Ian
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Feb 11, 2014 2:29 pm

Re: Zakysy

Post by Ian »

Diky moc. Hral jsem to znova, tak ze jsem pomohl supermutantum a zradil lovce. Ted uz se dostanu do Obrody bez problemu. Pred tim kdyz jsem mutanty zmasakroval a vratil k veliteli lovcu, tak se mi tam neobjevila moznost rict ze jsem zakladnu vycistil.
User avatar
Halflifeblazen
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Feb 12, 2014 4:49 pm

Re: Zakysy

Post by Halflifeblazen »

Ian wrote:Diky moc. Hral jsem to znova, tak ze jsem pomohl supermutantum a zradil lovce. Ted uz se dostanu do Obrody bez problemu. Pred tim kdyz jsem mutanty zmasakroval a vratil k veliteli lovcu, tak se mi tam neobjevila moznost rict ze jsem zakladnu vycistil.
*SPOILER* To já jsem mutanty vyhladil a sebastianovi jsem dal holodisk z hlášení z této základny a odměnil mě zavřením do cely a zabitím kvůli mé minulosti, tak jsem se naštval loadnul starý sejv a Sebastiana prodal mutantům. :D
Patizon
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Feb 24, 2014 4:20 pm

Re: Zakysy

Post by Patizon »

Zdravím,
pročítám fórum a nemůžu to nikde najít. Taky mám problém s questem do Vaultu 16.
Akorát s tím rozdílem, že mě Aran kontaktoval přes pip-boye, ale když se za ním přijdu poptat vo co go, tak nemám žádnou možnost v dialogu krom nějakých planých keců, jak se má a že mě rád vidí a konec.. Aj v quest logu mám napsáno, že mám jít zjistit, co po mně Aran chce..
Je to bug? Nebo něco přehlížím?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

Měla by se spustit cut scéna. Pokud se nestalo, tak zkus odejít z místnosti až dál do chodby a znovu vejít. Pokud to nepomůže, tak prosím uploadni někam save a já se na to podívám. Savy jsou ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Post Reply