Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

mulins
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Oct 15, 2013 12:41 pm

Re: Zakysy

Post by mulins »

feťák8 wrote:Ještě bych zkusil císařství a Vexův gang. Jiné frakce v Albuquerque už nezbývají.
Vex odpočívá v pokoji (ložnici a dalších místnostech), takže toho můžu vyloučit....zkusím udělat nějaké úkoly pro lovce, třeba se umoudří....
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Zakysy

Post by Cukov »

sawyer477 wrote:ahoj, napiste mi nekdo kdepresne sehnat zbran pulsni pistole YK32 abych mohl byt lovcem. Forum sem cetl, pedofil je uz davnomrtvej a decko se semnou nebavi. Cetl sem ze je nekde v palaci ale kde presne? u nikoho sem ji nenasel pri kradeni ani v zadne bedne neni.
Pistoli YK32 po oddělání pedofila Chucka najdeš v jeho krámu. Jak Chuck dycky stál za tím pultem, tak na něm je vlevo počítač, klikni na něj, je tam tajná přihrádka a pistole by měla být tvá.
mulins
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Oct 15, 2013 12:41 pm

Re: Zakysy

Post by mulins »

mulins wrote:Někdo nějaký tip jak pomoct divochům v Alb. ? Odhalil jsem kdo je unáší a když to řeknu náčelníkovi tak se na ně chce vypravit sám s kmenem. Já mu odpovídám, že zkusím někoho splašit kdy by jim pomohl ale nikoho nenacházím. Herman od Lovců je k ničemu (lze mu pouze nahlasit, že divochu zajmu pro žoldáky), William na ně taky dlabe. Na koho se obrátit? Díky
Takže problém vyřešen. info pro ostatní: Pro plusové vyřízení (a aby jste se moc nenadřeli) je potřeba mít v partě Lystru, která vám řekne, že tenhle problém už zkoušela říct v Císařském městě veliteli armády (nebo tak něco, je to ten týpek hned naproti vchodu do císařského paláce co civí do počítačů). Prokecněte s ním (potřeba mít asi nějaký minimální speech) ten s vámi pošle průzkumný oddíl (s plasmovkama....). Musel jsem vymlátit komplet všechny, včetně doktorů ale dostal jsem jak karmu, za splnění úkolu tak idol v Alb.
Jay2x
Accepted
Posts: 12
Joined: Wed Oct 16, 2013 4:57 am

Re: Zakysy

Post by Jay2x »

mulins wrote:
mulins wrote:Někdo nějaký tip jak pomoct divochům v Alb. ? Odhalil jsem kdo je unáší a když to řeknu náčelníkovi tak se na ně chce vypravit sám s kmenem. Já mu odpovídám, že zkusím někoho splašit kdy by jim pomohl ale nikoho nenacházím. Herman od Lovců je k ničemu (lze mu pouze nahlasit, že divochu zajmu pro žoldáky), William na ně taky dlabe. Na koho se obrátit? Díky
Takže problém vyřešen. info pro ostatní: Pro plusové vyřízení (a aby jste se moc nenadřeli) je potřeba mít v partě Lystru, která vám řekne, že tenhle problém už zkoušela říct v Císařském městě veliteli armády (nebo tak něco, je to ten týpek hned naproti vchodu do císařského paláce co civí do počítačů). Prokecněte s ním (potřeba mít asi nějaký minimální speech) ten s vámi pošle průzkumný oddíl (s plasmovkama....). Musel jsem vymlátit komplet všechny, včetně doktorů ale dostal jsem jak karmu, za splnění úkolu tak idol v Alb.
Mě to nijak extra netankovalo, prostě jsem zkusil jednoho z nich sejmout, no a když mi naskočila +5 karma, tak jsem sejmul i zbytek, divochy osvobodil a dál už nic neřešil... :)
Ian z Denu
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Oct 22, 2013 11:04 am

Re: Zakysy

Post by Ian z Denu »

Zdravim, nejak jsem proskocil dialog v seditu a takovou tou buchtou ve sklepe sedit caravan - mam ukrast nejakej nahrdelnik v serifove vile. Vim ze v dialogu bylo ze ta zenska z serifovy vily chodi v noci do nejakyho baru, nebo tak neco, nemohl by mi to nekdo pripomenout kam chodi? Jelikoz kdyz prelezu v noci do serifovy vily, nepodari se mi vloupat se ani do jednoho z trezoru ani nic ukrast, asi nizky skill. Ale kdybych ji mel nekde venku, mela by pravdepodobne nahrdelnik na sobe a mohlo by to byt lehci.
Diky.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

Ian z Denu wrote:Zdravim, nejak jsem proskocil dialog v seditu a takovou tou buchtou ve sklepe sedit caravan - mam ukrast nejakej nahrdelnik v serifove vile. Vim ze v dialogu bylo ze ta zenska z serifovy vily chodi v noci do nejakyho baru, nebo tak neco, nemohl by mi to nekdo pripomenout kam chodi? Jelikoz kdyz prelezu v noci do serifovy vily, nepodari se mi vloupat se ani do jednoho z trezoru ani nic ukrast, asi nizky skill. Ale kdybych ji mel nekde venku, mela by pravdepodobne nahrdelnik na sobe a mohlo by to byt lehci.
Diky.
stačí se s ní vyspat, večer jí najdeš na mol v baru
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Aloha na internetu jsem si našel zajímavé informace o Falloutu a v jedné pasáži se píše toto cituji: Vnímanie(PE): Dobré pre boj na diaľku. Začiatočné minimum 5 je potrebné na perk Awareness. A já si tak říkám co mysleli tím Awareness?????
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Zakysy

Post by Smrdutý orangutan »

Barbucha: Perk Awareness ti ukazuje počet životů, používanou zbraň a munici jakékoliv postavy.
Bad motherfucker
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Děkuji pane :)
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

Smrdutý orangutan wrote:Barbucha: Perk Awareness ti ukazuje počet životů, používanou zbraň a munici jakékoliv postavy.
mimochodem můj oblíbený perk, který si v žádné hře nenechám ujít :)
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Zakysy

Post by sawyer477 »

problem vautl 16:

zkusil sem to po zlem vystrilel sem prvni patro vaultu 16 protoze me tam cisarovna nechtela povolat ale jak se dostanu ted niž? u výtahu je sice lano ale sou tam zaterasy, co ted? a Kde je treti power armor? dole ve dvojce? dik za rady
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Ian z Denu wrote:Zdravim, nejak jsem proskocil dialog v seditu a takovou tou buchtou ve sklepe sedit caravan - mam ukrast nejakej nahrdelnik v serifove vile. Vim ze v dialogu bylo ze ta zenska z serifovy vily chodi v noci do nejakyho baru, nebo tak neco, nemohl by mi to nekdo pripomenout kam chodi? Jelikoz kdyz prelezu v noci do serifovy vily, nepodari se mi vloupat se ani do jednoho z trezoru ani nic ukrast, asi nizky skill. Ale kdybych ji mel nekde venku, mela by pravdepodobne nahrdelnik na sobe a mohlo by to byt lehci.
Diky.
Nebo přijít do baru mezi 19.-22. hodinou. Pak se dá náhrdelník ukrást.
Image
Tuki
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Oct 24, 2013 4:22 pm

Jak ukončit hru?

Post by Tuki »

Zdravím, doufám že jsem nic nepřehlédl, ale nikde jsem to tady nenašel. Jsem v základně obrody kterou jsem bez okolků vymlátil, řekl jsem si, že určitě nebude složité tu mašinu zničit třeba dynamitem nebo nevím, každopádně reaktor vyžaduje pro ovládání nějákou přistupovou kartu kterou nemám. Myslel jsem, že ji bude mít spasitel, ale ten nic. Dá se to nějak zničit tím robotem podobně jako ve F2 reaktor v Gecku? Nevím co teď chci už to dohrát! :evil: Dík :!:
Tuki
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Oct 24, 2013 4:22 pm

Re: Jak ukončit hru?

Post by Tuki »

sorry jsem idiot uz jsem to nasel nevim jak tohle vlakno smazu sry
kloucmil
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 25, 2013 5:34 pm

Úkol nájezdníci pro Frederyka nejde splnit

Post by kloucmil »

Ve ztracené čtvrti jsem zlikvidoval ve sklepení všechny nájezdníky, když jsem se vrátil k Frederykovi, není v rozhovoru možnost o tomto úkolu promluvit, když nájezdníky nezabiju, ale domluvím se s nimi o tom, že Frederykovi nalžu že jsme je zlikvidoval, pak možnost v dialogu s Frederykem je a úkol je vyřešen. Je to bug nebo dělám něco špatně?
Post Reply