Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by valcik »

.. a zastav sa aj v bordeli. :wink:
petesoi
Neutral
Posts: 3
Joined: Thu Oct 17, 2013 8:39 am

Re: Zakysy

Post by petesoi »

Poradi mi nekdo na kolik musim mit rec, abych se prokecal do tabora mutantu? (hral jsem za cisarstvi, takze jsem jen dostal lokaci od Sebastiana a dostat se tam musim sam)
Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Zakysy

Post by Arizael »

Dá se dostat do podzemí k Nájezdníkům (alespoň myslím, že to jsou oni :) ) ve Ztracené čtvrtí, nějak jinak, než s namaxováním Pastí?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Se slušným vnímáním si všimneš všech pastí. Choď opatrně...

A s kevlarovou zbrojí jde pár výbuchů přežít.
mulins
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Oct 15, 2013 12:41 pm

Re: Zakysy

Post by mulins »

Arizael wrote:Dá se dostat do podzemí k Nájezdníkům (alespoň myslím, že to jsou oni :) ) ve Ztracené čtvrtí, nějak jinak, než s namaxováním Pastí?


Zavři oči a utíkej skrz . Doběhni ke dveřím pak zpátky, mimo mapu, vyléčit se a je hotovo :D
Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Zakysy

Post by Arizael »

Vnímání mám 7 a vidím jednu dlaždici ze 4. Nu což je na čase použít vždy funkční řešení - jdu sehnat nějaké drogy :D
Arizael
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Oct 16, 2013 8:38 am

Re: Zakysy

Post by Arizael »

mulins wrote:
Arizael wrote:Dá se dostat do podzemí k Nájezdníkům (alespoň myslím, že to jsou oni :) ) ve Ztracené čtvrtí, nějak jinak, než s namaxováním Pastí?


Zavři oči a utíkej skrz . Doběhni ke dveřím pak zpátky, mimo mapu, vyléčit se a je hotovo :D
Jo to mě taky napadlo, ale je to zbabělé, a hlavně jsem to ještě nepřežil :D
dygon
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:21 pm

Re: Zakysy

Post by dygon »

Mám dotaz, za boha nemůžu dostat malou Sophii (holčička s 6ti prsty na noze) do Císařství. Přístup do Císařství mám (plnil jsem pro ně úkoly - dobrák) a kecal jsem snad se všema co to šlo. Dík za nakopnutí či radu :)
Dygon
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: Zakysy

Post by ferda-mravenec »

dygon, musíš splnit úkol pro jednu ženskou v druhé lokaci v císařství, ohledně jejího zmizelého syna!

ps: já se zasekl v corathu, jak mám vrátit ušlý zisk tomu maníkovi co se stará o účetníctví. za nic na světě nemůžu přimět toho mamlasa (nahoře v lokaci u nestora) aby peníze vrátil ,(
dygon
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:21 pm

Re: Zakysy

Post by dygon »

ferda-mravenec wrote:dygon, musíš splnit úkol pro jednu ženskou v druhé lokaci v císařství, ohledně jejího zmizelého syna!

ps: já se zasekl v corathu, jak mám vrátit ušlý zisk tomu maníkovi co se stará o účetníctví. za nic na světě nemůžu přimět toho mamlasa (nahoře v lokaci u nestora) aby peníze vrátil ,(
Dík :)

Musíš mu v rozhovoru pohrozit teplým bonzem Nestorovi ;-) (pokud tu nabídku nevidíš, máš málo řeč)
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: Zakysy

Post by ferda-mravenec »

aha, nabídku takovou mám, ale asi málo řeči, páč začne křičet a začne boj. kurnik ,(
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Prosim Vás, kde že se v sekci Progema nachází zmiňovaná kevlarová zbroj?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Druhé podlaží, na zemi vedle Gatlingu jestli se nepletu.
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Zakysy

Post by folkon2 »

Sarin wrote:Druhé podlaží, na zemi vedle Gatlingu jestli se nepletu.
spravne

podrz SHIFT aveci leziace na zemi sa ti zvyraznia :wink:
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Jak se dostanu ze třetího patra V16 (Lovci) nahoru do druhého patra?
Post Reply