Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Zakysy

Post by Powerack »

marduk wrote:hned mi bola podozriva ta cast jaskyne s gigaskorpionom :-)
ale s tou zakladnou flusackou je trochu prilis, nevadi, ja sa tam tak ci tak vratim
Toho velkýho škorpiona ustřílíš na 3 - 5 ran. Moc ti neudělá. Malý jdou umlátit. V rat hole tě vyléčí doktor, takže o život a otravu se nestarej a loaduj :wink: Krysa u východu z jeskyně je to samý.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Zakysy

Post by Daemon »

karlito99 wrote:
rajo wrote:
karlito99 wrote:Zdravim, vrátil sem se do Seditu se šerifovym synem, ale když si s ním chci promluvit, že sem úkol splnil, tak se nic neděje. Mám na mysli, že na něj kliknu, ale nerozeběhne se žádný dialog, vůbec nic. Nějaký nápad, rada apod.?
Bug. Skús starší save.
Tak dík, ale na to už je pozdě, od tý doby sem toho udělal docela dost a i ty sejvky už přeuložil pač sem blbec. Nemáte nápad jestli by to šlo nějak napravit (aby s nim šlo mluvit)?
Není s ním potřeba potřeba mluvit. Měl by se sám vydat domů, když dorazíš do Centra. Musí to být Centrum, ne kamkoliv do Seditu. Jestli si ani tak nevrací, pošli mi prosím save, kouknu na to, aby se to opravilo aspoň do další verze. Save by měl být v zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adreář SAVE s číslem.
marduk
Accepted
Posts: 41
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:50 pm

Re: Zakysy

Post by marduk »

krysu som dal, skorpika nie, ale budem skusat
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Zakysy

Post by Powerack »

Pardon, přepsal jsem se. V rat hole je na to pozdě, to bys asi pošel na otravu jedem. Nicméně na pastvině v new hope potkáš člobrdu a ten tě do vede k doktorovi. Nebo je to snad sám doktor? Teď nevím. Ten tě ale vyléčí zadarmo. Proto jsem psal, ať si se škorpíkem neděláš starosti.
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Zakysy

Post by karlito99 »

Tak dík, ale na to už je pozdě, od tý doby sem toho udělal docela dost a i ty sejvky už přeuložil pač sem blbec. Nemáte nápad jestli by to šlo nějak napravit (aby s nim šlo mluvit)?[/quote]

Není s ním potřeba potřeba mluvit. Měl by se sám vydat domů, když dorazíš do Centra. Musí to být Centrum, ne kamkoliv do Seditu. Jestli si ani tak nevrací, pošli mi prosím save, kouknu na to, aby se to opravilo aspoň do další verze. Save by měl být v zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adreář SAVE s číslem.[/quote]

Syn se vrátí, ale nelze dokončit ten úkol, každý se chová, jako kdybych ho ještě nenašel, nedostal sem za to žádnou odměnu ani zkušenosti, ve statusu to není odškrtlý a se šerifem, když na něj kliknu, tak se mi neotevře dialog. Save sem poslal na mail info@resurrection.cz <info@resurrection.cz>, sem nešla přidat, protože je moc velká. Už sem od tý doby hrál dál, ale vrátil jsem se zpět do Seditu do šerifova domu. Zítra sem to chtěl zkusit přeinstalovat po práci, dnes už není čas, kdyby to pomohlo tak bych dal vědět.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Problém s šerifem v Seditu. Byl jsem u něj na pozemku, ale kvůli špatný schpnosti lockpick se mi nepovedlo otevřít trezor. Tzn. byl jsem u něj v domě. Po zabití Rodrigueze k němu zajdu, přes strážnýho se dostanu dovnitř, abych řešil únos jeho syna, ale u brány na mě jeden z jeho lidí zaútočí. V čem může jít o problém? Když na kohokoliv uvnitř pozemku zkusím promluvit, tak mi jenom řekne jakousi větu o šerifovi. Může bejt problém, že při souboji s Rodriguezem zemřela vedle jeho lidí i část osazenstva kasína?
Image
User avatar
Nico
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:03 am

Re: Zakysy

Post by Nico »

marduk wrote:krysu som dal, skorpika nie, ale budem skusat
ja som skorpiona ani nebil... Obehol som ho k mrtvole, zobral co bolo treba a bezal zas von...
Prase
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 9:45 pm

Re: Zakysy

Post by Prase »

Inu, zatim se mi všechno, na co jsem narazil nějakym způsobem podařilo vyřešit, ale pak si dorazim na základnu Obrody a najednou mam problém. Jak sakra tu základnu zničit? Předpokládam, že to bude mít co dělat s přetíženim reaktoru, jenže nevim, jak toho docílit. Vytáhnout chladící tyče mi systém v 6. patře nedovolí, do centrálního počítače se zas nemůžu dostat, protože po mně chce nějakou kartu, kterou nemůžu nikde najít (jeden by čekal, že jí u sebe bude mít Spasitel a možná pár nejvěrnějších, ale asi se jeden plete) a nahackovat to taky nemůžu - na vědu jsem celou hru kašlal, protože radši taham informace z lidí, než z terminálů. Nevíte někdo co s tim?
Bohy_CZ
Neutral
Posts: 6
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:19 pm

Re: Zakysy

Post by Bohy_CZ »

Ahoj já bych měl dotaz ;) anonymus je fuč a sláva novému císaři, vault 16 díky terminálu a dynamitu čistý a co dál? za lovce nemůžu najít náboráře(pokud je to ten trpajzlik) tak ten semnou díky tomu že jsem se přidal k císařovi nechce mluvit takže se lovcem nestanu, velitel lovců mi dal za úkol přines zprávu z jejich tajné základny(nenalezena) a fakt nevím co dál.

Otevřené questy mám.
Rat Hole: skoncuj s Julianem jednou provždy ( to bych ho musel najít, celé město je město duchů a on nikde)
Vypátrej vraha Marie: předpokládám že bez juliana to nelze splnit

Albu:
Dones Sebastianovi informace od Tunridy - jooo a kde pak je?

To je vše aktivní, V progame jsem byl a spadl jsem do druhého patra bez opravy takže už se zpět asi nedostanu a tábor mutantů je nedotčený sám tam na něj nejdu :) a hodně se tu psalo o základně obrody a to je prosím pěkně kde? celá mapa prozkoumaná a základna nikde

Díky za rady ;)
Sekvojnik
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 7:26 pm

Re: Zakysy

Post by Sekvojnik »

Tak uz vim, kde je problem. Plnil jsem qesty pro mexikance, takze se mi to asi uzavrelo.

Nemohl by mi zde nekdo napsat, jak jet v mestecku Sedit jako kladas (potazmo jak zacit spolupraci se serifem), zatim se mi ho vzdycky povedlo jenom otravit pres butolu :-D
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: Zakysy

Post by Avokado »

Bohy_CZ wrote:... a tábor mutantů je nedotčený sám tam na něj nejdu :)
odvážným přeje štěstí ;)
User avatar
jiloun
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:05 pm

Re: Zakysy

Post by jiloun »

Ahoj,
jak mám prosím sehnat pulsní pušku, aby mě přijali k lovcům mutantů?
...nemám dost zátek (12 000), abych si ji koupil u obchodníka
(prý ji má někde armáda, ale dolů do vaultu mě nepustí :-()

děkuji
s pozdravemjiloun
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

jiloun: Skús u Chucka, je aj druhá možnosť a už sa to tu riešilo, stačí prelistovať diskusiu.

Inak sa chcem spýtať, prišiel niekto na to, k čom je dobrá kniha Čekání na lásku od Braina Kernella? Ani predať sa totiž nedá, nakoľko stojí 0 (paradoxne ju od obchodníka, ktorému ju "predám", zadarmo zobrať nejde, pretože "nabídka není dost dobrá"
Mirda13
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:23 am

Re: Zakysy

Post by Mirda13 »

Bohy_CZ wrote:Ahoj já bych měl dotaz ;) anonymus je fuč a sláva novému císaři, vault 16 díky terminálu a dynamitu čistý a co dál? za lovce nemůžu najít náboráře(pokud je to ten trpajzlik) tak ten semnou díky tomu že jsem se přidal k císařovi nechce mluvit takže se lovcem nestanu, velitel lovců mi dal za úkol přines zprávu z jejich tajné základny(nenalezena) a fakt nevím co dál.

Otevřené questy mám.
Rat Hole: skoncuj s Julianem jednou provždy ( to bych ho musel najít, celé město je město duchů a on nikde)
Vypátrej vraha Marie: předpokládám že bez juliana to nelze splnit

Albu:
Dones Sebastianovi informace od Tunridy - jooo a kde pak je?

To je vše aktivní, V progame jsem byl a spadl jsem do druhého patra bez opravy takže už se zpět asi nedostanu a tábor mutantů je nedotčený sám tam na něj nejdu :) a hodně se tu psalo o základně obrody a to je prosím pěkně kde? celá mapa prozkoumaná a základna nikde

Díky za rady ;)

Ta zprava od Tunridy by mela byt v "Tabore mutantu" (jeste jsem ho nedal, chcete bych je ukecat a zatim se nedaj) - je to par policek dole pod mestem, kde je zakladna Lovcu (jak jsi dostal ukol). Mne by spise zajimalo, jak jsi dal Vault - zaseknu se u vytahu 3 patra - dole maji past a hned vylitnu :(.
User avatar
jiloun
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:05 pm

Re: Zakysy

Post by jiloun »

Matt wrote:jiloun: Skús u Chucka, je aj druhá možnosť a už sa to tu riešilo, stačí prelistovať diskusiu.

Inak sa chcem spýtať, prišiel niekto na to, k čom je dobrá kniha Čekání na lásku od Braina Kernella? Ani predať sa totiž nedá, nakoľko stojí 0 (paradoxne ju od obchodníka, ktorému ju "predám", zadarmo zobrať nejde, pretože "nabídka není dost dobrá"
můžeš mi to druhou možnost říct, nikde jsem nic nenašel ve fóru, jen na začátku cosi, ale tam chybí odpověď
...a jestli to závisí na řečnictví, tak na to nemám :-)
Post Reply