Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Zakysy

Post by chali »

Kolik má fallout možných konců ?? :-D Já to zatím dohrál do dvou ruzných konců , existuje jich více?
Jeezee
Neutral
Posts: 7
Joined: Wed Oct 16, 2013 5:27 pm

Re: Zakysy

Post by Jeezee »

přesunuto....
Jeezee
Neutral
Posts: 7
Joined: Wed Oct 16, 2013 5:27 pm

Zákys - Q pro Anonyma

Post by Jeezee »

Zákys. Prosím o info, dělám Q pro Anonyma: Odstraň vojáky císařství vyslané do mrtvé čtvrti. Nemohu je v té čtvrti najít. Večer tam furt dokola kolem zevlim, ale neviděl jsem je a pak večer, když jdu za maníkem co mi Q dal, mi řekne, že výbuch 1 přežil a pošle me tam kde slunce nesvítí. :) Kdo poradí pls? :)
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Zákys - Q pro Anonyma

Post by Smrdutý orangutan »

Jeezee wrote:pošle me tam kde slunce nesvítí
Ber to doslovně a hledej. :-)
Bad motherfucker
Jeezee
Neutral
Posts: 7
Joined: Wed Oct 16, 2013 5:27 pm

Re: Zákys - Q pro Anonyma

Post by Jeezee »

Ty jo fakt, průlez do podzemí, který jsem minul. :)
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Zakysy

Post by chali »

Chci se zeptat, co se dá dělat v bonusové lokaci s posádkou SG-1( Mc Gywer) ? A druhá otázka je, kde vezmu cielnej kod k sejvu v Seditu?? Díky :)
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Zakysy

Post by sawyer477 »

ahoj, napiste mi nekdo kdepresne sehnat zbran pulsni pistole YK32 abych mohl byt lovcem. Forum sem cetl, pedofil je uz davnomrtvej a decko se semnou nebavi. Cetl sem ze je nekde v palaci ale kde presne? u nikoho sem ji nenasel pri kradeni ani v zadne bedne neni.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

V paláci není pistole, ale holodisk s plány. Tím to taky jde splnit.
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Zakysy

Post by sawyer477 »

jediny holodisk je v bende u toho plukovnika prvni mistnost na levo pri vstupu do palace. ale ten kdyz si prectu tak je o armadnim brneni. Kde najdu ten spravny? kdyz sem sel s timto holodiskem za trpaslikem stale chce po me pistolku
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Místnost v pravém horním rohu budovy jestli se nepletu...
sawyer477
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 20, 2013 7:42 pm

Re: Zakysy

Post by sawyer477 »

nalezeno je to mistnot druha na hore z prava (asi aranova) ve stole na 5 pokus s paklicem na 105% otevreno
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Další způsob získání pistole YK32 je 2. patro Vaultu 16. Jedna z mrtvol vojáků císařství tu pistolku má.
Barbucha wrote:Aloha měl bych dvě otázky. První směřuje k městu jménem Corath ve kterém se nachází nad ringem lékařská stanice a na zemi se válí nějaký horník. Lékař ho chce operovat a pokud máte dostatek dovedností ve schopnosti "doktor" tak operaci můžete provést sami. Já tolik schopností neměl, takže mi pacient zemřel :) Ptám se co z toho vlastně bude, když se mi operace podaří?

A druhá otázka míří do města Sedit, konkrétně do šerifovi vily. Co se vlastně nachází v jeho sejfu / krom zlatých nugetů?
Doktora jsem měl 100 a doktor mi dal ultrastimpack, protože jsem se nabídl dobrovolně tu operaci provést a neřekl si o prachy.
Image
Cukov
Accepted
Posts: 25
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:27 am

Re: Zakysy

Post by Cukov »

Axar wrote:Na toho mutanta musíš mít asi vyšší skill na řeč, já ho normálně ukecal aby mě pustil, nejdříve jsem se s ním bavil pomocí rukou a pak tam byla možnost dialogu, kde jsi ho vychválil jak dobře to tam hlídá a že to řekneš jeho nadřízeným a on tě pustí.

Edit: tak mě někdo s odpovědí předběhl :)
Já to vyřešil, že jsem mu nastrkal(schopnost ukrást) do kapes 7(5 bylo stále málo, tak jsem to radši eště o dva pojistil) odjištěných(3:00) dynamitů a pak se šel na hoďku projít do pouště :D
mulins
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Oct 15, 2013 12:41 pm

Re: Zakysy

Post by mulins »

Někdo nějaký tip jak pomoct divochům v Alb. ? Odhalil jsem kdo je unáší a když to řeknu náčelníkovi tak se na ně chce vypravit sám s kmenem. Já mu odpovídám, že zkusím někoho splašit kdy by jim pomohl ale nikoho nenacházím. Herman od Lovců je k ničemu (lze mu pouze nahlasit, že divochu zajmu pro žoldáky), William na ně taky dlabe. Na koho se obrátit? Díky
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Ještě bych zkusil císařství a Vexův gang. Jiné frakce v Albuquerque už nezbývají.
Image
Post Reply