Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Help help

Post by Nervitin »

Dostal sem se do zakladny obrody prekecnul sem leonarda rekl mu ze sem zaregistrovany pokecali sme o vsetkom skouknul sem pocitac a nevim co dal do vytahu mne borec nepusti a kecat s velitelem utoku stejne nema zmysl pac vacsina jeho rozhovoru vede k tomu aby sem si sundal masku.. tak jak dal baby radte.. :)
muty
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:31 am

Zakysy

Post by muty »

Ahoj, poprosim uspesnejsi hrace o pomoc s trema vecma, kde si fakt nevim rady - jak lze ziskat Pulsni pistol jinak nez od Chucka (ten pedofil uz je mrtvej)

Prolezl jsem cele cisarske mesto a neslo mi to :/

Diky.
georgni
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:53 am

Re: Zakysy

Post by georgni »

Také zdravím,

zaseknul jsem se na stejném místě a nevím, jak dál. Klíčové mi přijde dostat se do vaultu, ale nemám páru, jak tam.

Díky.
Georg
muty
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:31 am

Re: Zakysy

Post by muty »

To je další věc. Nelze se mi dostat do vaultu (odhalil jsem Anonyma) a dveře do vaultu nereaguji
dewaere
Accepted
Posts: 17
Joined: Sun Oct 06, 2013 9:34 am

Re: Zakysy

Post by dewaere »

do vaultu se dostanes az te povolaji,abys ho sel vycistit..ja to delal pres elisu a bez problemu
georgni
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:53 am

Re: Zakysy

Post by georgni »

to je to povolani pres pipboye? Ja uz taky mam anonyma a vsechno.

Dik.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Do Vaultu sa môžete dostať až po tom, čo dokončíte quest s odprataním trpajzlíka a bandy žoldákov. Následne vám bude oznámené, že v prípade, že bude treba opäť vašu pomoc, budete kontaktovaný cez Pip-boy. Keď sa tak stane dostanete úlohu strenúť sa s plukovníkom Pearsonom vo Vaulte.
georgni
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:53 am

Re: Zakysy

Post by georgni »

jo tak to mám, takže teď asi jen čekat... Díky!
User avatar
Memphis321
Neutral
Posts: 5
Joined: Sun Oct 06, 2013 7:20 am
Location: Ostravská Pustina

Re: Zakysy

Post by Memphis321 »

Taky mám zakis. Kde sehnat kapesní nožík?
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Zakysy

Post by Kein »

rajo wrote:Do Vaultu sa môžete dostať až po tom, čo dokončíte quest s odprataním trpajzlíka a bandy žoldákov. Následne vám bude oznámené, že v prípade, že bude treba opäť vašu pomoc, budete kontaktovaný cez Pip-boy. Keď sa tak stane dostanete úlohu strenúť sa s plukovníkom Pearsonom vo Vaulte.
Jakého trpajzlíka? Tenhle quest mám, už za sebou a Trpajzlík co mě nabádal abych makal pro Anonyma zmizel.
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Zakysy

Post by Bloody »

muty wrote:Ahoj, poprosim uspesnejsi hrace o pomoc s trema vecma, kde si fakt nevim rady - jak lze ziskat Pulsni pistol jinak nez od Chucka (ten pedofil uz je mrtvej)

Prolezl jsem cele cisarske mesto a neslo mi to :/

Diky.
mluv i s dětma
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Zakysy

Post by Kein »

Nemá někdo nějaký tip, kde v Císařském městě je Cole (vrah)?
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Zakysy

Post by Axar »

Zdravim, jsem fakt zoufalý, jak získám přístup do Císařství? Vůbec nemohu najít nikoho kdo by mě tam pustil, ten týpek v baru byl k ničemu... nechtěl bych zase něco podělat jako v Sedit, kde jsem udělal nejdříve quest pro ghouly a pak nemohl vyzkoušet questy pro gangstery......
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Zakysy

Post by Powerack »

Vraha ti najdu jednoduše: Vlez levou branou (ne pravou, jako do paláce) a v pravo nahoře od tebe na tebe bude jednou za čas někdo šedivou barvou pokřikovat ;-) Naslibuj mu, co po tobě chce a pak ho zajdi napráskat vojákovi, co hlídal jeho bejvák. Jakmile tě pak uvidí, když na něj promluvíš, bude chtít utéct, tak ho zabij a máš 1000 caps. :D

Takhle jsem to udělal já. Rozhodně se zabitím neváhej a po boji schovej zbraň a nařiď to samý i společníkům, aby po vás nešlo celý císařství. Na to fakt bacha :P
Last edited by Powerack on Mon Oct 07, 2013 3:11 pm, edited 1 time in total.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Zakysy

Post by Kein »

To je divný. Mě ten týpek v Divokém ráji normálně nabídnul doporučení. Jinak strážnýho můžeš i podplatit (toho u té severnější brány).
Post Reply