Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Zakysy

Post by Axar »

Na toho mutanta musíš mít asi vyšší skill na řeč, já ho normálně ukecal aby mě pustil, nejdříve jsem se s ním bavil pomocí rukou a pak tam byla možnost dialogu, kde jsi ho vychválil jak dobře to tam hlídá a že to řekneš jeho nadřízeným a on tě pustí.

Edit: tak mě někdo s odpovědí předběhl :)
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

Tak Clinta som zabil a a jediné, čo som dosiahol, že som si proti sebe poštval polku mesta. Tak ideme o dom ďalej :D
Boris
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Oct 08, 2013 1:26 pm

Re: Zakysy

Post by Boris »

Mám také prosbu :)
Jak se dostanu do podzemí pod domem v Rat Hole, abych zabil Leonarda? Nemám klíč od těch dveří a ani paklíč na 1000pokusu nefunguje. Díky
Everret
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by Everret »

rajo wrote:
Everret wrote:Mám dvě lehce blbé otázky:
Co chce doktor v rat hole za zásoby? V quest logu to nemám a co mi říkal si nepamatuju.
Kde najdu dva mafiány, které mám zabít pro ghuly v Seditu? Celé město mám prošmejděné a nic. :(
1. Myslím, že to boli 3 stimpaky, 2 buffouty a protijed. A optimálne aj lekársky kufrík.

2. Stratená štvrť.
Suroviny mám koupené, ale Jualian nereaguje.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Everret wrote:
rajo wrote:
Everret wrote:Mám dvě lehce blbé otázky:
Co chce doktor v rat hole za zásoby? V quest logu to nemám a co mi říkal si nepamatuju.
Kde najdu dva mafiány, které mám zabít pro ghuly v Seditu? Celé město mám prošmejděné a nic. :(
1. Myslím, že to boli 3 stimpaky, 2 buffouty a protijed. A optimálne aj lekársky kufrík.

2. Stratená štvrť.
Suroviny mám koupené, ale Jualian nereaguje.
To preto lebo ich nemáš dať jemu.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Boris wrote:Mám také prosbu :)
Jak se dostanu do podzemí pod domem v Rat Hole, abych zabil Leonarda? Nemám klíč od těch dveří a ani paklíč na 1000pokusu nefunguje. Díky
Think about it :)
Boris
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Oct 08, 2013 1:26 pm

Re: Zakysy

Post by Boris »

rajo wrote:
Boris wrote:Mám také prosbu :)
Jak se dostanu do podzemí pod domem v Rat Hole, abych zabil Leonarda? Nemám klíč od těch dveří a ani paklíč na 1000pokusu nefunguje. Díky
Think about it :)
Tak díky za pomoc :?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Dočkej času, dostaneš se tam...

Teda určitě, jestli se přidáš k Julianovi. Nevim jak je to když máš questy od Alexy (kromě toho prvního, já udělal jeden quest o obou než jsem definitivně dělal pro Juliana).
Boris
Neutral
Posts: 3
Joined: Tue Oct 08, 2013 1:26 pm

Re: Zakysy

Post by Boris »

Sarin wrote:Dočkej času, dostaneš se tam...

Teda určitě, jestli se přidáš k Julianovi. Nevim jak je to když máš questy od Alexy (kromě toho prvního, já udělal jeden quest o obou než jsem definitivně dělal pro Juliana).
Přidal sem se k Julianovi a a on mě poslal zabít toho Leonarda a Alexu. Potom co se mi podařilo zlikvidovat ty strážce sem u žádnýho klíč nenašel a přes dveře se nemužu dostat. :/
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Zakysy

Post by Sarin »

Vrať se k Julianovi, možná k tomu bude mít co říct.

Nebo zkus počkat. Jeden quest vyústí v podobnou bitku, ale Julian půjde s tebou a po bitce ti dá klíč kterým se tam dostaneš...

...teď mi došlo že ses v tom questu asi už zasek protože nemůžeš zpátky na sever bez toho aby tě zkusili zabít. Doufám že máš save před druhým qestem pro Juliana.
Bulyt
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:48 pm

Re: Zakysy

Post by Bulyt »

Zdar lidi, chtěl bych se zeptat. Nevíte náhodou jak vyhrát turnaj v ztracený čtvrti v Seditu ? Bojoval sem proti krtkovi, psovi a nemůžu se za boha dostat přes párače, zkoušel sem použít buffout ale bez šance, ten párač má 150Hp mezitím co já nějakých 48, dál jsem ho zkoušel oslabit brokovnící přes mříž, po tom co se mi povedlo toho párače oslabit na nějakejch 16 Hp, tak se mi při přiblížení k mexikánům aktivoval bojový mód, neznáte někdo nějaký tip jak párače zabít holou rukou ?. Jsem typ hráče který se snaží prošmejdit a splnit co se dá v každý lokaci proto by mě jaksi tento nesplněný turnaj znepokojoval. Zároveň bych se chtěl ještě zeptat jestli se někdo ve hře nesetkal s Alien blasterem ? Docela by mě mrzelo kdyby se ve hře nedal najít :D
Everret
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:40 am

Re: Zakysy

Post by Everret »

1. Myslím, že to boli 3 stimpaky, 2 buffouty a protijed. A optimálne aj lekársky kufrík.

2. Stratená štvrť.[/quote]
Suroviny mám koupené, ale Jualian nereaguje.[/quote]

To preto lebo ich nemáš dať jemu.[/quote]
Doktor taky nereaguje. Mám je dát někomu jinému?
muty
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:31 am

Re: Zakysy

Post by muty »

Může se ještě zeptat kde se da sehnat Powerarmor? Hru jsem již jednou dohral a nenalezl jsem :/
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Zakysy

Post by Axar »

Nechtěl bych tu zbytečně spoilerovat proto jsem ti poslal PM kde najdeš tři Power armory, více jsem jich zatím nenašel.
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Dotaz na zbraně

Aloha není to ani zákys, jako spíš dotaz. Nachází se ve hře nějaké nové plasmové, energetické zbraně? Případně jdou různě modifikovat? Připadá mi to, jako kdyby si každý zvolil jen třídu konvenčních zbraní a na energetické či těžké zbraně se vakašlal :)
Post Reply