Jak dal?

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Jak dal?

Post by Nervitin »

Trochu sem se zasek ted nevim jestli to delam blbe ja nebo je to bug ale v straceni stvrty jak sou najezdnici pod zemi sem se k nim pridal na ten raid na karavanu dali sme ji i s tema ghulama ( jako to ste me dstali ze ghul v power armoru :D s raketometem :D ) no a ted jak dal? nejde s nikim hovorit a ked sa vratim sam nasat do skryse sou vsichni agresivny?? Neake help pls?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jak dal?

Post by Daemon »

Agresivní by být neměli, jestli si jim k tomu nedal důvod. Ani ten nájezdník u vchodu na tebe nepromluví? Určitě jsou u toho přepadu karavany všichni nepřátelé mrtví? Ghoulové i lidi od karavan (brahmíny žít můžou)?
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: Jak dal?

Post by Nervitin »

Vsechno padlo zustali jen tela :D.. a ti najezdnici nejsou agresivny jen s nimi nejde mluvit stoji a zvastaj si.. a jak se manualne vratim do Seditu tak ty najezdnici dole sou agresivny rovnou kdyz mne zabaci tak utocej
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jak dal?

Post by Daemon »

To vypadá na chybu, kouknu na to. Kdybys měl ještě save z toho nájezdu ve chvíli, kdy už jsou všichni nepřátelé mrtví, pomohlo by mi to.
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: Jak dal?

Post by Nervitin »

Fuha to si ma nepotesil.. ja mam jen 1 save a to tehdy kdyz sou vsichni mrtvi :S to musim odznova? nebo muzu najezdniky zabit a rict frederykovi o quest??
jestli muzes mi rict co se melo stat po tom kdyz sou all dead pri to raidu .. myslim kdyz sme vyhrali.. melo to skoncit samo nebo sem mel s nekym mluvit?
jeste mne napadlo nebyl nekteri z nich vudce? pac 1 typek mi skapal trafila ho raketa a rosprskl se s jednou zenskou co tam byla..
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Jak dal?

Post by Daemon »

Když nemáš save, nevadí. Myslel jsem opravit do další verze (do patche).
Neboj, o moc jsi nepřišel. V nájezdu žádný vůdce nebyl, měl si prostě odejít a vrátit se. Ale místo, aby na tebe útočili, s tebou měl Damian promluvit. Jen by ti zaplatil odměnu, to je vše. Nic dalšího už by pro tebe neměl.
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: Jak dal?

Post by Nervitin »

Aha okej tak ja je odkragluju a rekni Frederykovi o splneni questu.. a jeste dotaz... je neaky jiny spusob jak zabit Rodrigeze? pac nahoru mne nepusti a fightovat proti celemu kasinu se mi moc nechce.. nezadam o navod jen o postuchnuti :) -> odkaz na osobu nebo vec :) :)
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Jak dal?

Post by Matt »

Nervitin wrote:Trochu sem se zasek ted nevim jestli to delam blbe ja nebo je to bug ale v straceni stvrty jak sou najezdnici pod zemi sem se k nim pridal na ten raid na karavanu dali sme ji i s tema ghulama ( jako to ste me dstali ze ghul v power armoru :D s raketometem :D ) no a ted jak dal? nejde s nikim hovorit a ked sa vratim sam nasat do skryse sou vsichni agresivny?? Neake help pls?
Ako si ich vlastne našiel?
User avatar
Nervitin
Accepted
Posts: 30
Joined: Fri Oct 04, 2013 3:57 pm

Re: Jak dal?

Post by Nervitin »

Nahodou v ztracene stvrti posledni barak ma sachtu dolu a jako vedel sem ze je tam mam hledat rikal mi to Frederyk... Btw je to opraveno je tam bug kdyz vybuchne mina u dveri hitne to i straz u dveri a je agresivny aspon ja to tak nasel a overil ...
Post Reply