PROGEMA

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

uran
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:28 am

Re: PROGEMA

Post by uran »

Powerack wrote:Vlevo dole myslíš na mapě světa? Jako někde v rohu, nebo kde? Taky bych se tam rád podíval, až nacpu repair a science přes stovku.

1 ctverec zleva a 6 ctvercu zdola.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

Avokado wrote:ten vysokozdvižný vozík mi byl podezřelý - protože na něj můžeš dát opravu a píše to oprava se nezdařila (měl jsem kolem 80ti). Ale kleště na něj použít nejdou. Takže nevím jestli se dá opravit, mně to jenom tak napadlo když jsem ho tam viděl a nevěděl jsem co se závalem:)
Co vím, tak ve Falloutu můžeš použít opravu na kdejaký vrak.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

"Kameny už nějakou chvíli pozoruješ, ale zdá se, že na tebe nehodlají zaútočit." FFFUUU! Nějak to jít přece musí.

Když si to shrnem:

Dveře 1 a 2 se vám otevřou, když se v prvním patře nalogujete do hlavního počítače. Ani jedna kupa kamení, nejde vyhodit do luftu dynamitem. Vozík, je v jiné místnosti, než dveře, ale zatím jsem jej ještě nevyloučil, ovšem nejde na něj použít ani součástka co najdete v prvním patře, ani součástka od Jonathana z vrakoviště. Pak mě napadlo, nějak odstřelit původní zavalenou výtahovou šachtu z prvního patra, která se s váma zřítila úplně poprvé, ale to už mi přijde moc divné.
Image
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: PROGEMA

Post by Avokado »

Kein wrote:"Kameny už nějakou chvíli pozoruješ, ale zdá se, že na tebe nehodlají zaútočit." FFFUUU! Nějak to jít přece musí.

Když si to shrnem:

Dveře 1 a 2 se vám otevřou, když se v prvním patře nalogujete do hlavního počítače. Ani jedna kupa kamení, nejde vyhodit do luftu dynamitem. Vozík, je v jiné místnosti, než dveře, ale zatím jsem jej ještě nevyloučil, ovšem nejde na něj použít ani součástka co najdete v prvním patře, ani součástka od Jonathana z vrakoviště. Pak mě napadlo, nějak odstřelit původní zavalenou výtahovou šachtu z prvního patra, která se s váma zřítila úplně poprvé, ale to už mi přijde moc divné.
Image
dveře 1 jsou otevřené i když se nenaloguješ do počítače. to nám nechává dveře 2 a hromadu u ní, která navíc vypadá jako typická "odstranitelná" hromada. Navíc je to logické, když se k ní můžeš dostat jen když se naloguješ do počítače. Zaměřil bych se na ni
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: PROGEMA

Post by rajo »

Páni, teraz poradte mne, ako ste sa dostali na druhú úroveň? Keď som na nalogoval do počítaču a cez robota som spustil hlavný, tak ma kickol a pustil poplach a samozrejme otvoril dvere hore a do tej jednej miesnosti. Ale fakt som si nevšimol ako sa dá dostať nižšie?
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

rajo wrote:Páni, teraz poradte mne, ako ste sa dostali na druhú úroveň? Keď som na nalogoval do počítaču a cez robota som spustil hlavný, tak ma kickol a pustil poplach a samozrejme otvoril dvere hore a do tej jednej miesnosti. Ale fakt som si nevšimol ako sa dá dostať nižšie?
Jdi k tomu kráteru. Ale ještě než k němu půjdeš ujisti se, že sis pákou otevřel poklop od ventilace do prvního patra.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: PROGEMA

Post by rajo »

Kein wrote:
rajo wrote:Páni, teraz poradte mne, ako ste sa dostali na druhú úroveň? Keď som na nalogoval do počítaču a cez robota som spustil hlavný, tak ma kickol a pustil poplach a samozrejme otvoril dvere hore a do tej jednej miesnosti. Ale fakt som si nevšimol ako sa dá dostať nižšie?
Jdi k tomu kráteru. Ale ještě než k němu půjdeš ujisti se, že sis pákou otevřel poklop od ventilace do prvního patra.
Jj, práve som to poriešil sám :) Ale dík. Zaujímavé, že som si to predtým nevšimol.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

Takže v PROGEMĚ jsem se dál, než do druhého patra nedostal, víc než hodinu jsem zkoušel všemožné způsoby. Nevím jestli to je bug, že nejdou vyhodit další šutry do vzuchu, ale nic jiného se tam nenabízí. Vysokozdviž, jsem zkoušel opravit se 100% skillem oprava a věda. Taktéž bezúspěšně, navíc u něj není žádný speciální popis. Napadá mě pak ještě možnost opravit ten druhý generátor v prvním patře, ale opět jsem s ním se 100% skillem nehnul a nevím co by měl mít za funkci aby ty šutry zmizly...
uran
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:28 am

Re: PROGEMA

Post by uran »

Me to pride jako sadisticky vtip od autoru a lokace slouzi jen na podmalovani pribehu a nic jineho tady delat nejde. Mam skily opravovani a veda na 126 % a nic dalsiho jsem neobjevil.

Zkousel jsem tahnout editor Fallout 2 abych se kouknul do zdrojaku, ale nepodarilo se mi ho rozchodit.

Nemohl by nekdo z autoru alespon naznacit jestli jde v teto lokaci delat neco jineho nez bylo vyse zmineno.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: PROGEMA

Post by rajo »

Jj, vyzerá to tak, že táto lokácia končí druhým poschodím.
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: PROGEMA

Post by Axar »

Vypadá to opravdu tak, ve 3 poschodí je akorát ten robot a nic jiného tam také není, skupina mrtvol, a ve 4 je rozbitý reaktor aspoň tak to stojí v počítači na 1. poschodí, takže není co řešit. nic tam není....
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: PROGEMA

Post by rajo »

Axar wrote:Vypadá to opravdu tak, ve 3 poschodí je akorát ten robot a nic jiného tam také není, skupina mrtvol, a ve 4 je rozbitý reaktor aspoň tak to stojí v počítači na 1. poschodí, takže není co řešit. nic tam není....
J, pretože aj keď sa prehľadajú mŕtvoly na zemi cez robota, tak nič pri sebe nemajú.
Dundee
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 07, 2013 4:49 pm

Re: PROGEMA

Post by Dundee »

Pokud v prvním patře ukážete myšidlem na tu hromadu kamení co je v místnosti, kde je třetí zničený generátor a dáte dalekohled, tak se vám objeví, že je pod hromadou něco skryto. Dynamitem mi nešlo vyhodit do luftu ani jeden z vchodů. Máte nějaký nápad nebo je to fakt trolling a zákeřní tvůrci se jen chechtají ve svých kožených křeslech? :D
jurco
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:53 pm

Re: PROGEMA

Post by jurco »

No po prčitaní holodisku z 1.podlažia som narazil na jednu poznamku.Volný subject je schopny prorazit zed základny.Tiež som skúšal všetko možne,oprava vozíku aj s el.sučiastkou z vrakovišta,tiež oprava druheho generatoru a nič.Ale podarilo sa my doplnit energiu do vozíka. Možno je to blbost ale ak to nie tak odpratat to dokáže len nejaký supermutant.
Dundee
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 07, 2013 4:49 pm

Re: PROGEMA

Post by Dundee »

Asi jsem odhalil část tajemství PROGEMY. Když na začátku vstoupíte do toho robota a dojedete do poslední místnosti leží tam na zemi takový ten obranný mech. Pomoci schopnosti opravit ho můžete aktivovat a nařídit mu odklizení trosek. Zbytek už vám dojde :)

http://2i.cz/be4d1c36e5

Tradá :)
Last edited by Dundee on Tue Oct 08, 2013 3:09 pm, edited 1 time in total.
Post Reply