Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by Kein »

Rozluštil už někdo tenhle quest?

V Císařském městě se můžete pobavit s chlapíkem, který se vás zeptá na to, jaký názor máte na Lovce mutantů. když mu odpovíte, že to jsou zmetci, řekne vám, že se u něho projevila menší mutace a chce zmizet z města a zadá vám quest abyste mu přinesli kleště z jeho bytu, chce totiž utéct přes plot. V jeho bytě ovšem narazíte na císařského vojáka, který vám řekne, že Cole není mutant, ale vrah a proto je hledaný a nabídne se, že půjde s váma abyste Colea chytli. Když vás Cole uvidí tak okamžitě zdrhne bůh ví kde. No..a neví někdo kde zdrhnul?
Habík
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 03, 2013 7:16 pm

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by Habík »

Teď jsem se rozhodl, že si k tomu na hodinu sednu a toho parchanta najdu. Nakonec to byla hodina a půl, prolezl jsem všechny baráky (včetně hajzlů) v Albaquerque a nenašel :) Možná jsme ho vůbec neměli nechat zdrhnout. Povedlo se to někomu vyřešit přímo na místě?
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by Kein »

Habík wrote:Teď jsem se rozhodl, že si k tomu na hodinu sednu a toho parchanta najdu. Nakonec to byla hodina a půl, prolezl jsem všechny baráky (včetně hajzlů) v Albaquerque a nenašel :) Možná jsme ho vůbec neměli nechat zdrhnout. Povedlo se to někomu vyřešit přímo na místě?
No někdo psal, že ho při utíkání zabil a dostal litr zátek. Ale quest mám pořád aktivní, věřím tomu, že bude někde dřepět...
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by Powerack »

Jak už jsem psal jinde, Cole se dá najít, když půjdeš do císařství levou branou. Ne tou pravou pod palácem.

Najdeš tam toho zmetka u stromku napravo šikmo nahoru :D No a bude na tebe šedivym písmem hulákat. Stačí tak?

Rozhodně ho ale nenech utýct, až ho naprášíš. On tam bude furt, ale musíš zaútočit rychle, nebo jak uvidí vojáka, začne zdrhat.
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by Kein »

Ty, ale mluvíš o začátku questu. My řešíme to, co dělat, když uteče, když zmerčí tebe a toho poldu.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by Powerack »

Jo takhle, tak to se mi nestalo. Já sem to obešel okolo baráku horem a přešel jsem za něj...
y2kane
Neutral
Posts: 4
Joined: Sun Oct 06, 2013 10:05 am

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by y2kane »

Jo, mám stejný problém. Cole mi utekl, quest je stále aktivní a on nikde. Prošel jsem celé císařství křížem krážem a nikde ho nemůžu najít. :-(
Diablo1st
Neutral
Posts: 3
Joined: Fri Oct 11, 2013 5:04 am

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by Diablo1st »

Ja som Cole-a našiel na predmestí po nejakom čase. Išiel som do Seditu a keď som sa vrátil naspäť, čakal kúsok od brány, pri brahmínoch.
Bol bez zbroje takže tam svietil v tej modrej kombinéze, takže sa nedal prehliadnuť.

Ale musím poznamenať, ja som tento quest spravil tak, že som prekecol policajta v jeho byte, aby mi dal jeho zbroj a zbraň, následne som ju dal Cole-ovi a ten mi za to slúbil 500 zátiek. Potom nejakom čase čakal na mňa tam kde som napísal a dal mi tých 500 zátiek.

Čiže neviem, ak ho chcete chytiť, či to vôbec pôjde.
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by gordon »

Na mě po nějaké chvíli (tak hodina) po tom, co jsem se k němu přiblížil s policajtem a utekl, počkal v skryté uličce Císařství a zaútočil na mě nožem. Dávka z útočné pušky ztížila jeho identifikaci, ale zkušenost i peníze mě neminuly.
shaadow
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:34 am

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by shaadow »

skrytá ulička v císařství? byl by jsi trochu konkrétnější, kde ho hledat?
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by chargecz »

Tak me ten popis stacil na to aby me doslo ze musim proste prohledat cele cistarstvi a nejlepe uzke ulicky...kolem plotu a tak....
shaadow
Neutral
Posts: 2
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:34 am

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by shaadow »

gratuluji, to jsi fakt dobrej ;-) aneb díky za "perfektní" odpověd ;-) (s tím popisem mě napadlo to samé, teď je otázka jestli jsem jen "slepý", a proto se ptám blíže)
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by chargecz »

SPOILER
dobre nechtel sem te pripravit o radost z vlasntiho nalezeni pac je to jaksi pointa zaverecne casti tohodle Q...mel by byt v ulicce vedle svojeho baraku kde ma pokoj, mezi plotem a tim barakem
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by rajo »

A hlavne v noci... Ja mám otázku ohľadom tohto. Ide o to, že keď toho picina nájdem a on na mňa zaútočí, tak mi nepomôže nikto z okolo stojacich strážnikov a dokonca ani keď s ním vbehnem priamo do jeho izby kde stojí vojak Brad. Nie je to trochu divné? Má tento quest pacifistické riešenie?
User avatar
waikiki
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Jan 12, 2014 9:22 pm

Re: Císařské město - Kde je sakra Cole? [SPOILER]

Post by waikiki »

Díky, bez tohohle topicu bych ho asi nikdy nenašla (poté, co utekl)
Post Reply