[spoilery] Císařství

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

[spoilery] Císařství

Post by Avokado »

(minor spoiler alert)Ahoj, předem chci říct že jsem si hru včera večer nainstaloval, dnes na 14. lvl dohrál, vyzkoušel jsem několik konců a je to super, děkuju mnohokrát vývojářům, hned jsem o 10 let omládl a určitě si to ještě zapařím za různý typ postav, tak jako jsem paříval jedničku a dvojku. Našel jsem i spoustu skrytých věcí - MacGyver je bezkonkurenční:)
Teď otázka na ostatní - nevíte jak se dostat za bránu do císařství, aniž bych se tam prostřílel? Vyzkoušel jsem snad úplně všechno, ale nemůžu se tam dostat ani za boha a tím pádem nemůžu donést ani pulsní pušku pro lovce. Poraďte, popostrčte mě...dík:)
Avokado
Accepted
Posts: 22
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:41 pm

Re: Císařství

Post by Avokado »

nic neříkat, nic neříkat! už to mám... :)
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Císařství

Post by Powerack »

Nooo, tohle jsem tu už taky někomu radil, ale radši mlčím. Hledej a najdeš :-P
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Císařství

Post by Barbucha »

SPOILER

Měl bych jen jeden dotaz. Anonym je ve skutečnosti rádkyně Ellys?
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Císařství

Post by Lister.Ister »

Barbucha wrote:SPOILER

Měl bych jen jeden dotaz. Anonym je ve skutečnosti rádkyně Ellys?
Ano
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Sarin »

No já bych ocenil popostrčení, jak se dostat do císařství s minimálním množstvím interakce s příběhem a questy všeobecně, chci si nechat co nejvíc voleb otevřených.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Lister.Ister »

Sarin wrote:No já bych ocenil popostrčení, jak se dostat do císařství s minimálním množstvím interakce s příběhem a questy všeobecně, chci si nechat co nejvíc voleb otevřených.
SPOILERS
Jdi do hospody Divoký ráj a pokecej s chlapíkem ve stříbrný zbroji, měl by tě doporučit aby tě pustili dovnitř. Pak si vem Lystru a můžeš chodit jak chceš.
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Sarin »

Spoiler

S poručíkem už jsem mluvil, s trpajzlíkem taky. Zkusil jsem to jak předtím než jsem vzal ten quest pro anonyma tak potom, ani v jednom případě mě nechtěl pustit dovnitř. Ještě něco chybí...V Albuquerqe jsem zatím vůbec nic nedělal.

Teda vlastně jo, teď jsem si vzpomněl...vzal jsem questík na lovení gekonů a dostal +1 štěstí od toho šamana
Sherlock161
Accepted
Posts: 14
Joined: Fri Oct 11, 2013 7:27 am

Re: [spoilery] Císařství

Post by Sherlock161 »

Taky by mě zajímalo, jak se za to zeď dostat, kecal jsem už se všema ve městě, prostě nic...asi bug
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Gatts »

"Nechej me pustit do CIsarskeho mesta" - netreba tam ist cez mrtvou stvrt, ale cez branu ktora je v loveckej stvrti (som spravil aj ja tu chybu ze som spanikaril a nechal sa najat od anonyma, a ked ma stale straznik v mrtvej stvrti nechcel pustit, poriadne som otvoril oci a zistil ze druha brana do mesta je v inej stvrti a ta funguje paradne.
Ak teda nechcete pracovat pre anonyma, len pokecajte s porucikom z Cisarstva v Raji (kovova zbroj) a hned sa vydajte na sever.

SPOILER:
Ja mam ale iny problem. To ze som sa pridal na stranu anonyma som este ohladom Lysandri zachranil tak, ze kym som pre neho robil questy, nechal som ju cakat ... (a tak na mna po rozhovore s trpajzlom nezautocila)
Dostal som sa do momentu kedy sa mam s anonymom stretnut, chlapici stojaci okolo mna (merceneries) aj cakanie zakoncili slovami "ticho, sef uz je tady" ... s tym sefom asi mali na mysli anonyma. Lenze nikto sa neukaze. S nikim sa neda hovorit. Tak som cakal najprv 5 minut realneho casu a potom som dal este cez PIP cakat hodinu, dve a este do rana dva krat. Bude bug, alebo co?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

Gatts wrote:SPOILER:
Ja mam ale iny problem. To ze som sa pridal na stranu anonyma som este ohladom Lysandri zachranil tak, ze kym som pre neho robil questy, nechal som ju cakat ... (a tak na mna po rozhovore s trpajzlom nezautocila)
Dostal som sa do momentu kedy sa mam s anonymom stretnut, chlapici stojaci okolo mna (merceneries) aj cakanie zakoncili slovami "ticho, sef uz je tady" ... s tym sefom asi mali na mysli anonyma. Lenze nikto sa neukaze. S nikim sa neda hovorit. Tak som cakal najprv 5 minut realneho casu a potom som dal este cez PIP cakat hodinu, dve a este do rana dva krat. Bude bug, alebo co?
To zní jako bug, v té scéně ani nemáš mít ovládání. Nahraj prosím někam uloženou pozici, nejlépe před schůzkou. Najdeš v Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Kosino
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Oct 13, 2013 12:00 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Kosino »

nazadarek
Mám problém s tím že mě nechtějí pustit zpět do císařství. Šel jsem plnit ukol do mrtvé čtvrti kde sem měl najít jednotku a cestou zpět mě nechtějí pustit ani jednou branou. :(
Last edited by Kosino on Sun Oct 13, 2013 12:09 pm, edited 1 time in total.
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Gatts »

Daemon wrote:
To zní jako bug, v té scéně ani nemáš mít ovládání. Nahraj prosím někam uloženou pozici, nejlépe před schůzkou. Najdeš v Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
SPOILER:
Som cital ze Anonymous je Ellisa, tym padom sa to vysvetlilo, som totiz Ellisu sejmul a potom jasne ze sa nemohla objavit ako Anonymous :) Som si to skratka mojou agresivitou posral :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: [spoilery] Císařství

Post by Daemon »

Gatts wrote:
Daemon wrote:
To zní jako bug, v té scéně ani nemáš mít ovládání. Nahraj prosím někam uloženou pozici, nejlépe před schůzkou. Najdeš v Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
SPOILER:
Som cital ze Anonymous je Ellisa, tym padom sa to vysvetlilo, som totiz Ellisu sejmul a potom jasne ze sa nemohla objavit ako Anonymous :) Som si to skratka mojou agresivitou posral :)
Ty ses pustil do boje s celým císařstvím? V tom by mohl být problém :-) Dost extrémní případ, ale to bude chtít taky ošetřit.
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Gatts »

Daemon wrote:
Ty ses pustil do boje s celým císařstvím? V tom by mohl být problém :-) Dost extrémní případ, ale to bude chtít taky ošetřit.
Vlastne sa to stalo presne takto:
Ako som zobral quest pre anonyma, Lysandra (ci Alystra, ci ako sa vola) sa nasrala a zacala mi simrat vriacou plasmou v oboci. Tak som dal LOAD, povedal slecne nech ma pocka a hotovo.
Pohadzujuc si svietiaci kaktus, idem od trpazlika este do cisarskeho mesta, lebo som si v skrinke nechal nejaku municiu (to stretnutie s anonymom mohla byt pasca)
Ale vratnik vraj "nikto ta nepozval, nikam nejdes".. pozeram sa nanho ako na tepleho ghoula.. akoze ty ma niekam nechces pustit? Potom co som vam zabil vraha, ukecal chlapca nech sa prida k armade, odstranil cloveka co predaval deti pedofilovi... no a kym som tak rozmyslal co vsetko som pre cisarstvo spravil, omylom som toho straznika sejmul. Este sa mi dymi z brokovnice, vykracujem si cisarstvom a idem si pre municiu, a si predstav, ze ma normalne vsetci napadli. A ked som tak zacal zbierat ich zbrane a stimpaky, zacalo ma to bavit a vycistil som to cele (nebolo to tazke, stacilo stat za rohom a kto ku mne dobehol dostal do oka spiked knuckles a ten co bol na viac krokov daleko dostal pricesok z brokov, tzv. na adolfa) A ked uz som sa dost zabavil, idem na to rande s anonymom a on/ona pritom lezi dead v meste.
Asi ste dobre planovali ten quest zdoraznit slovami "hybaj rovno na miesto urcenia a nikde sa nezdrzuj paholku"ale ja som asi malo poslusny.
Post Reply