[spoilery] Císařství

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by rajo »

Páni, stále sa to tu omiela dokola, ale toto nie je hra na jedno dohratie. Ja som prešiel hru do konca trikrát + takmer dokonca asi šesťkrát a stále objavujem nové a nové možnosti, ktoré hra ponúka. Fallout je hra, ktorá bola vždy na viac hraní a práve to ju spravilo legendárnou.
Patizon
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Feb 24, 2014 4:20 pm

Re: [spoilery] Císařství

Post by Patizon »

Zdravím,
pročítám fórum a nemůžu to nikde najít. Taky mám problém s questem do Vaultu 16.
Akorát s tím rozdílem, že mě Aran kontaktoval přes pip-boye, ale když se za ním přijdu poptat vo co go, tak nemám žádnou možnost v dialogu krom nějakých planých keců, jak se má a že mě rád vidí a konec.. Aj v quest logu mám napsáno, že mám jít zjistit, co po mně Aran chce..
Je to bug? Nebo něco přehlížím?

Edit: Problém vyřešen. Stačí pár sekund počkat v chodbě těsně před hlavním sálem (a neleťet hned zbrkle za Aranem) a spustí se cut-scéna.
Post Reply