Nemoc - spoiler !

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

booczech
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 9:16 pm

Nemoc - spoiler !

Post by booczech »

Tak kdo z Vás už dostal ve hře AIDS :D a má zuboženou odolnost na 2 :)) ....


Image
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Kein »

Já! a pak jsem hned loadnul. Teď už vím, že od špinavých děvek ruce pryč. :-)
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Nemoc - spoiler !

Post by feťák8 »

Tak to se mi nepoštěstilo, ale od dob dvojky a konce s Bishopovou rodinou nosim vždycky v inventáři šprcky. Možná mě to díky nim minulo. A tu šlapku nemilosrdně sejmnout :twisted:
Image
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Powerack »

To máš z těch kurev v bordelech :-D Ještě, že hraju za ženskou postavu. I když to má svý nevýhody.

No a bacha, při plnění questu pro vdovu z císařství se s tím náborovým důstojníkem v císařství stejně budete muset vychrápat i jako chlap a nebo mu dát na držku (což pochybuju) :P
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Kein »

Já vím! Byl to hrozný zážitek a už bych o tom nemluvil, ale bylo to pro dobrou věc! :D
booczech
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 9:16 pm

Re: Nemoc - spoiler !

Post by booczech »

Kdyby jenom s náborovým důstojníkem :D Ale jinak s tim AIDS docela sranda to pak zjistit .... nejsem si uplně jisty, zda se to mezi "Perkama" objevilo hned, možná jsem se jen nepodíval, protože mi dvě postavy tvrdily, že si ta ženská jenom vymýšlí a jeden doktor řekl že jsem nic nechytnul. ... No a pak v Mrtvé čtvrti mi doktor řekne že AIDS opravdu mám :D
JaW
Betatester
Posts: 15
Joined: Tue Dec 18, 2007 5:32 pm

Re: Nemoc - spoiler !

Post by JaW »

Ježiši :mrgreen:
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Blister »

Powerack wrote:No a bacha, při plnění questu pro vdovu z císařství se s tím náborovým důstojníkem v císařství stejně budete muset vychrápat i jako chlap a nebo mu dát na držku (což pochybuju) :P
To není pravda jsou ještě minimálně dva způsoby(možná i 3), jak to udělat bez toho.

BTW Jinak stačí používat ovčí střívka jinak známé jako kondomy a nic nechytnete.
Cihlator
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Oct 08, 2013 9:50 pm

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Cihlator »

A nejde to vylecit treba ve Vaultu 16 u toho doktora? Na mape Alba... stisknout klavesu 6 tusim
Azmodan
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 18, 2013 7:30 am

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Azmodan »

Zdar chlapci. To si děláte srandu, že ten "aic" (jak říkala ta coura co je sice trošku špinavá, ale svojí práci zvládá dobře) :mrgreen: :) nejde vyléčit. Přeřízl jsem tu štětku v hospodě a dál jsem tomu nevěnoval pozornost. Hraju v klidu dál a najednou, že mám AIDS a snižuje se mi odolnost. Bohužel už jsem od tý doby nahrál pěknej pár hodin a ten save už jsem asi stejně přepsal. To je pomalu na novou hru jestli to nejde vyléčit. :|

Tak co jde to vyléčit, nebo ne? Klidně spoilujte.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Smrdutý orangutan »

Šukání je pro děcka, já fetuju.

Azmodan: AIDS nedokázali vyléčit ani před válkou. To že půjde vyléčit teď si nemyslím. :-D
Bad motherfucker
Azmodan
Neutral
Posts: 2
Joined: Fri Oct 18, 2013 7:30 am

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Azmodan »

Smrdutý orangutan wrote:Šukání je pro děcka, já fetuju.

Azmodan: AIDS nedokázali vyléčit ani před válkou. To že půjde vyléčit teď si nemyslím. :-D
LOL tak třeba medicína do roku 2077 trochu pokročila, ne? Jinak je to v řiti. Né že by mě to nebavilo, ale akorát jsem se prokousal začátkem kdy jsem jen dostával do držky a teď budu snad musej jet na novo.:(
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Smrdutý orangutan »

Jestli existuje způsob jak se vyléčit, bude v Albuquerque na klinice.
Bad motherfucker
User avatar
Ratman
Resurrection team member
Posts: 61
Joined: Fri Dec 14, 2007 11:02 pm
Contact:

Re: Nemoc - spoiler !

Post by Ratman »

Nejsme takoví parchanti, aby nějaká možnost léčby neexistovala :wink:
Samota v pustině vás často dohání k šílenství. Jediné, co mi pomáhá udržet si smysl pro realitu, je přátelství s mojí sbírkou zpívajících brambor.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Nemoc - spoiler !

Post by praetorian »

Smrdutý orangutan wrote:Šukání je pro děcka, já fetuju
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply