Vault 16 - SPOILER

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Matt »

Ani mna stále nikto nezavolal do Vaultu, hoci som bol upozornený, že ma zavolajú, keď to bude nutné. Má to niečo spoločné s tým, že mám rozpracovaný quest so vstupom medzi lovcov muntantov? Prešiel som už aj tábor mutantov, vládne cisárovná. Je nejaká možnosť dostať sa tam cez cisárstvo, alebo musím skúsiť inak?
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Powerack »

A napadlo někoho z vás si v tý místnosti vpravo dole u těch dvou počítačů spárovat pipboye s jejich sítí? Dostanete pak zprávu, jakmile zase vlezete do města, že se máte hlásit v císařství u toho, či onoho... :wink:
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Matt »

Samozrejme. Ale nakolko mam v rozpracovanych quest pre lovcov, tak to uz asi mozne nebude.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Powerack »

No v tom případě si budeš asi muset vybrat, za jakou stranu chceš vlastně hrát.
Tommik
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 7:46 am

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Tommik »

Tiez sa chcem spytat, ci sa da nejako do Vaultu dostat zospodu od lovcov ?
Mirda13
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:23 am

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Mirda13 »

Ja jsem se pridal k cisarstvi (poprve jsem uplatil strazneho u brany, pak quest ztraceneho kluka, pak jsem nasel vojaka v bordelu a hlasil se u spravkyne - splnil par ukolu, pak jsem cekal na Anonyma - pridal jsem se k radnimu (ci kdo to byl), probojoval se pres branu, pak zastrelit spravkyni a je tu novy cisar - do Vaultu na pozvani (pres pitboye), jedno patro alieni - ok - ve druhem patre vytuhnu na vybusnine ve vytahu :( . K lovcum se pridat nejde, proniknu k nim do sklepa a ...

Nechci vystrilet vsechny Lovce, vzdyt je to pulka mesta (vcetne obrany na hradbach) - predpokladam, ze by se vsichni do mne dali... Je to jako s ghoulema v Sokolim letu, prijmu jejich ukol a vystrilim celou ctvrt mexicanu (neni to problem, rad jich par postrilim, ale tolik???).
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Daemon »

Mirda13: Nikdo po tobě nechce, abys bojoval se všemi Lovci. Jestli jsi dostal úkol vystřílet alieny a udělals to, tak to jdi nahlásit plukovníkovi, který ti to zadal.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Lister.Ister »

Mirda13 wrote:Ja jsem se pridal k cisarstvi (poprve jsem uplatil strazneho u brany, pak quest ztraceneho kluka, pak jsem nasel vojaka v bordelu a hlasil se u spravkyne - splnil par ukolu, pak jsem cekal na Anonyma - pridal jsem se k radnimu (ci kdo to byl), probojoval se pres branu, pak zastrelit spravkyni a je tu novy cisar - do Vaultu na pozvani (pres pitboye), jedno patro alieni - ok - ve druhem patre vytuhnu na vybusnine ve vytahu :( . K lovcum se pridat nejde, proniknu k nim do sklepa a ...

Nechci vystrilet vsechny Lovce, vzdyt je to pulka mesta (vcetne obrany na hradbach) - predpokladam, ze by se vsichni do mne dali... Je to jako s ghoulema v Sokolim letu, prijmu jejich ukol a vystrilim celou ctvrt mexicanu (neni to problem, rad jich par postrilim, ale tolik???).
Jak se dostaneš do posledního patra, tak jde ukecat lovce u správcovského křesla, aby spustil poplach, že utekli Alieni. Potom do tunelu dáš výbušniny a hotovo. Lovci po tobě nepůjdou. Jinak ty Alieny můžeš vypustit anebo v počítači spustíš poplach sám.
Mirda13
Neutral
Posts: 9
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:23 am

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Mirda13 »

Daemon wrote:Mirda13: Nikdo po tobě nechce, abys bojoval se všemi Lovci. Jestli jsi dostal úkol vystřílet alieny a udělals to, tak to jdi nahlásit plukovníkovi, který ti to zadal.

Hmm, to mi nepomohlo - respektive plukovnik mi jen rikal, ze mi ukol zadal (ci tak neco) - "klasicke zelene dialogove okno" nenabehlo :(. A druhe patro jsem prolezl cele nekolikrat. Nu, uvidime, hraji znova a budu trosku opatrneji ukladat, uvidime. Diky za rady :).
Morris
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 05, 2013 6:14 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Morris »

Ahoj dostal se někdo do vaultu a tím myslím první a druhé patro jinak než na pozvání císaře?
Evilbringer
Accepted
Posts: 19
Joined: Fri Oct 11, 2013 1:03 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Evilbringer »

Mam trochu problem - nechci se pridavat k lovcum, jelikoz pak odeme odejde spolecnik a tak jako tak je nemam moc v oblibe, ale mam uz od nich q na to, abych tomu blbovi prinesl pistoli (kterou mam). Sejmul sem Anonyma a ted cekam, az me jako zase pozvou pres pipboye do cisarskyho mesta. Ale nikdo me nezve (uz sem stihnul object i celou mapu, kdyby nahodou) a porad nic. Dvere do vytahu nereagujou a ja bych se do V16 docela rad dostal jinak, nez ze vystrilim uplne vsechny lovce. Je to nejak jeste udelatelny?
Axar
Accepted
Posts: 34
Joined: Mon Oct 07, 2013 1:53 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Axar »

To právě nikdo neví na čem vlastně závisí to jestli budeš moct dělat ten quest nebo ne, vývojáři to docela tají, ale podle mě by to mohlo mít spojitost s tím jestli zabiješ vůdce Lovců nebo ne, ale mohu se plést. Za mě, měl jsem objevenou lokaci základny Obrody, došel jsem do tábora mutantů a tam se dozvěděl o své minulosti a pak jsem tam dovedl vůdce Lovců. Bylo mi řečeno, že pokud se nacházíš v této fázi hry, tak jsi již o přístup do Vaultu 16 prakticky přišel, tudíž to bude souviset s tím co jsi asi provedl v Táboře mutantů, asi bych tam ze začátku vůbec nechodil a udělal nejdříve všechny questy v Císařství.
Evilbringer
Accepted
Posts: 19
Joined: Fri Oct 11, 2013 1:03 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Evilbringer »

To je ale trochu hloupy s prominutim ne? Ve hre, ktera ma poskytovat volnost rict: Jo ty uz si splnil tenhle quest? tak na tuhle lokaci zapomen... Proti cisarstvi jsem neudelal nic, tak nevidim duvod, proc by me nemohli pustit do vytahu, kdyz mi ten novej cisar stejne rikal, ze me budou kontaktovat (coz samozrejme nedela).

Hmmm... Tohle je pro me uprime docela zklamani. To mam vazne jit a vystrilet cely lovce?

Tim nijak nechci shazovat praci vyvojaru... je to pecka se vratit ke starymu super falloutu, ale tohle me vazne mrzi :(
Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Gatts »

Tak som si precital dve stranky prispevkov, no nie som si isty ci som z toho jednoznacne mohol pochopit:
- zo strany lovcov nie je mozne dostat sa do Vaultu 16 (co je tam rozbita vytahova sachta a pri nej dve turretky)
- alienov spoza silovych poli nejde pustit von ked uz som vystrielal vsetkych lovcov (aj ked niekto spominal : alienov mozes pustit sam, ale ked dam "pouzit" na tu packu na stene, nic sa nestane)
- zo cisarskeho mesta nie je ziadna moznost otvorit vytah, len ak ma pozvu (co vzhladom k tomu ze maju plazmu medzi ocami a lezia kade tade po zemi nespravia)
Evilbringer
Accepted
Posts: 19
Joined: Fri Oct 11, 2013 1:03 pm

Re: Vault 16 - SPOILER

Post by Evilbringer »

Ja doufal, ze me ten cisar nakonec pozve... Tak sem objel celou mapu, splnil spousty questu a nic... Takze sem zatim dal fallouta k ledu. SIce me to mrzi, protoze nostalgie je nostalgie a je to rozhodne povedeny, ale totalne znepristupnit nejakou lokaci, presto ze mi ten kkt cisar sam rika, ze me pozve, to je docela blby :(
Locked