Šerifův syn

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

rewolwer
Neutral
Posts: 1
Joined: Sat Dec 21, 2013 11:45 am

Re: Šerifův syn

Post by rewolwer »

Prosím o pomoc s tímto questem. V Albuquerque jsem od Vexe dostal úkol připravit v Seditu karavanu pro únos šerifova syna, což jsem udělal, ale bohužel vůbec nevím co dál, protože jsem nějakou dobu nehrál a další podrobnosti mi unikly. V Albu mi Vex pořád připomíná, že mám být v Seditu, ale co tam? Předem dík ....
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by Daemon »

Najdi ostatní Vexovi lidi v Malém Hubu a oni ti už řeknou, co dál.
brahminak
Neutral
Posts: 8
Joined: Wed Feb 05, 2014 5:14 pm

Re: Šerifův syn

Post by brahminak »

jenze po splneni kdyz za nima jdu zacne bij protize jsem byl sledovan fizly
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by Daemon »

brahminak wrote:jenze po splneni kdyz za nima jdu zacne bij protize jsem byl sledovan fizly
A v čem je problém? Tak jim pomoz ty policajty oddělat.
brahminak
Neutral
Posts: 8
Joined: Wed Feb 05, 2014 5:14 pm

Re: Šerifův syn

Post by brahminak »

jo uz jsem to udelal, ale dokazu je sundat az na level 15 s energo zbroji. :)
User avatar
Decht
Neutral
Posts: 5
Joined: Mon Aug 03, 2015 8:09 pm

Re: Šerifův syn

Post by Decht »

Prozradil by mi nekdo, jaka kriteria musi byt splnena, abych dostal quest na unos serifova syna? At delam, co delam, quest od Vexe nedostanu, pokud ho teda nemam dostat od nekoho jineho... Tak nejak tusim, ze musim nejdriv zabit ghouly v Sokolim letu, coz jsem chtel ale udelat az kdyz odvolam policajty. Jenze to zase nejdriv musim otravit serifa a kdyz jsem to hral naposled, vzpominam si, ze mi quest Vex zase nezadal (coz dava smysl, proc by chtel unest syna mrtveho serifa). Je tedy tahle uvaha spravna? Musim nechat serifa zit, zabit ghouly a pak se tri mesice neukazat v Seditu? Nicol uz je davno mrtva, takze pokud je jeden z predpokladu nechat ji nazivu, tak mam asi smulu.

Jeste jsem si nekde precetl, ze bych snad mel mit moznost mu rict, ze mam doporuceni od Damiana, coz je pro me v tuhle chvili dost nerealne, protoze ghouly v energozbrojich zatim nemam sanci zabit.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by Daemon »

Se šerifem jsou tři možnosti, může nastat jen jedna z nich: Jeho syn je unesen a ty to vyšetřuješ / Účastníš se na únosu jeho syna / Pomůžeš Tylerovi stát se šerifem.
Takže tím, že jsi začal pracovat pro Tylera sis ten únos znemožnil. Tyler šerifa i s rodinou odstraní, takže k únosu nedojde.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by feťák8 »

U toho únosu šerifova syna (na straně únosců) musím smeknout! Asi nejlepší quest se skvělým dějem. V závěru jsem se usmál podobně, jako Gabriel ve hře, když se ta záležitost dotáhla do konce.


-SPOILER-

Akorát mi dalo trochu zabrat předávání vzkazu s uchem šerifova syna. Kdyby mi Vex řekl, že je třeba počkat např. do příštího dne, asi by mi ušetřil pár hodin hraní. :) Ale nakonecj stačilo přečkat 24 hodin ve vyvražděném Sokolím Letu.
Jo a proč je policie sledující chůvu neozbrojená? Čekal jsem přinejmenším útočné pušky a opakovací brokovnice.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by Daemon »

-SPOILER-

Co myslíš tím čekání u předávání ucha? Možná na něco zapomínám, ale tam se snad na nic čekat nemusí.
Neměli u sebe nic? To by mohl být bug.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by feťák8 »

K tomu čekání. Sejv už nemám, ale postupoval jsem asi (ach ta paměť) takhle:
Předání vzkazu s uchem -> zabití poldy a pohození vzkazu vedle jeho mrtvoly -> chvíle poflakování po městě. Hra mě neupozornila, že by bylo něco dokončeno, tak jsem se rozhodl improvizovat, povídat s policií u brány a různě ve městě. Šest hodin spaní. Nic. Návštěva šerifova zástupce, nechávám se zatknout. Nic. -> Cesta do Albuquerque. Vex nadává, proč nejsem v Seditu. LOAD. Předání vzkazu s uchem -> zabití poldy a pohození vzkazu vedle jeho mrtvoly -> 4x6 hodin spánku v Sokolím letu -> přesun na Hlavní ulici -> Získávám 500 expů. -> Cesta do Albuquerque. Teď už bylo všechno v pořádku.
Té neozbrojené policie je škoda. Ale v případě neúspěchu s únikem do pouště už to fungovalo. Dům obsazený únosci hlídalo několik policistů třímajících zbraně a pokus o rozhovor s mými spolupachateli s policií za zády nevyvolal podle očekávání přátelskou reakci.
Image
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by Daemon »

Vzkaz mu máš dát do inventáře, ne pohodit vedle něho. Není možné, že jsi ho poprvé pohodil vedle a podruhé už dal do inventáře? Každopádně podívám se na to.

Ohledně neozbrojené policie může být problém v tom, že se jim vybavení vytváří skriptem při tvém vstupu do mapy. U menšího zlomku hráčů se stává, že vytvoření objektu hned po vstupu do mapy nezafunguje, je potřeba tomu dát aspoň minimální prodlevu. Ve verzi 1.0 tohle například způsobovalo bug v únosu při vyšetřování - únoscům se někdy nevytvořil vzkaz, který byl stopou dál. Taky se na to podívám.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by feťák8 »

Inventář, to bude ono! Prvně jsem vzkaz prostě jenom pohodil vedle mrtvoly.
Image
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Šerifův syn

Post by feťák8 »

Jenom mě napadla taková věc. Neměla by střelba přímo na ulici hned vedle sídla Crimsonů budit pozornost ostatních hlídek? Sejmu chůvu i tři četníky, co jsou jí v patách, přičemž další dva stojí na rohu a vůbec je to netrápí.
Jinak ta ozbrojená policie je ve verzi 1.4 už v pořádku a bojuje do posledního dechu. Navíc mí společníci otevřeli ohradu brahmín, takže se boj zajímavě zamotal i bez aktivity ostatních :)
Image
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Šerifův syn

Post by barbaronan »

Ne, jsou to poldové, maj to v piči, jejich úkolem je hlídat ghouly. Přece se nebudou zbytečně namáhat.. :mrgreen:
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Šerifův syn

Post by barbaronan »

Btw ta chůva je snad jediná postava ve hře u který je možnej stealth kill.. Zapnout plížení, hezky třikrát rychle bodnout do břicha a potichoučku pryč.. Za to dávám 10/10 :mrgreen:
Post Reply