Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Smrdutý orangutan »

folkon2 wrote:
Smrdutý orangutan wrote:První hru jakéhokoliv Falloutu vždycky stejná kombinace skillů. Střelné zbraně, paklíč, řeč.
Nejlepší střelná zbraň? Sniper pistole. Dva mířené útoky za kolo/tři nemířené byly devastující pro kohokoliv, ať už měl koženou bundu nebo energozbroj.
Zaujala mě i antimateriální puška a plasmakanon, který má Dernus. Přemýšlím, co si vezmu příští hru. :?
Ja som vzdy hraval Fallouty za snipera alebo obcas rychlostrelca, ale resurrection som skusil za bijca a taka energopest vobec nie je zla.
Ozbrojenym jednu medzi oci, bojujucim nablizko do nohy, aby zacali utekat a je to....
ale na tusim 5 lvl len s ostnatym boxerom bola napriklad Asmodeova jaskyna fakt o drzku, boj som skoncil otraveny, oziareny a s jedinym HP :D
Tak on takový rychlostřelec s bonusem ke kadenci a turboplasmou v ruce není vůbec špatnej. :lol:
Jako mlátička mám taky nahráno dost. Superkladivo i Energopěst jsem využíval hojně. Trochu mě mrzí, že zde není moc nových zbraní na blízko (Vexův nůž a.k.a. Malý Ježíš a policejní obušek).
Barbucha wrote:Kde se dá ve hře sehnat laserový gatling?
V závěrečné lokaci. Způsoby jsou vlastně jen dva. Vykecáš si ho společně se třetí energozbrojí, nebo si ho vezmeš násilím.
Bad motherfucker
ferda-mravenec
Accepted
Posts: 10
Joined: Thu Oct 17, 2013 2:15 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by ferda-mravenec »

Jak to tady čtu, tak jsem pěkné béčko... nebo je něco špatně :)
Ad Chuck v Albaque...: jak jsem ho zabil, tak v žádných regálech nejsou věci které měl u sebe když jsem s ním obchodoval.
-- mám skill střelné zbraně na cca 130 --
Ad antimateriálová puška: s touhle špuntovkou dám mířený hit na hlavu chlapkovi v kožené zbroji méně než 20-30 hp dmg.
Ad sniperka: to stejné jako antimateriálová puška: když s tím vystřelím na hlavu či oko někomu v energozbroji, tak je demage cca 15!!! Nemluvě o tom, že nemířenou střelou nezabiju na jednu ránu ani psa!!!!! Častokrát se mi stává, že i ze dvou polí prostě minu cíl..
Ad energozbroj: když mě někdo trefí třeba jen dávkou loveckou puškou, tak mi ubere i 20-30 hp (né kritický zásah); když jsem v táboře mutantů a mutant mi dá ránu pěstí, tak mi ubere cca 15 hp, ale když ten mutant dá ránu chlapikovi od lovců v kevlarové zbroji, tak mu neubere nic (jen jedna z deseti ran mu třeba ubere 1 hp)!!
Ad skill ukrást: jak tenhle funguje? Mám ho na cca 110 a u lidí vidím, například, že nic nemají, pak jak třeba začne boj, tak najednou vytáhnou flintu a začnou střílet, nabíjet a používat stimpacky - odkud to ti lidi berou?
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Smrdutý orangutan »

Ferdo, hodně záleží na tvojí postavě.
Pokud máš finesu, obral jsi se o non-critical poškození a pokud k tomu máš nízké Štěstí, je to docela kontraproduktivní. Já hrou procházel s 24% šancí na kritický zásah a 20% navýšením kritického poškození. Střelné zbraně jsem stopnul na 150%. Střílení do očí byl jediný způsob, jakým jsem mohl dát poškození.
Antimateriální puška je určitě klasifikovaná jako těžká zbraň, takže s ní budeš střílet mizerně.
Pokud máš problém s životností, používej drogy (psycho).. od toho v té hře jsou. :-)
A NPCčka jsou na tom stejně jako ty. Mají dva zbraňové sloty a jeden slot na brnění. Z těchto slotů nemůžeš nic ukrást.
Bad motherfucker
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by folkon2 »

ferda-mravenec wrote:Ad Chuck v Albaque...: jak jsem ho zabil, tak v žádných regálech nejsou věci které měl u sebe když jsem s ním obchodoval.
V jednom regale tie zbrane su....tusim ten druhy zprava za jeho chrbtom.
Musis vsak odstranit pasvu alebo z regalu kradnut, inak vybuchne nastrazena bombova pasca.
Ak vybuchne, veci su znicene ;)
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by folkon2 »

Smrdutý orangutan wrote: Střílení do očí byl jediný způsob, jakým jsem mohl dát poškození.
ja hravam s podobnymi statmi...ale.....protivnikom bojujucim hlavne nablizko strielam do noh....je tam za prve najvacsia pravdepodobnost zasahu a za druhe ak sa ti podari kritical do nohy, tak aj odolny parac ak ma dost zivotov, ale zmrzacenu nohu, zacne z boja rychlostou 2 hexy utekat a prestane bojovat. Pripadne mu nemusis znicit nohu, ale casto spadne, a ked je na zemi tak ti sance na zasah cohokolvek stupnu na 95, takze taka rana istoty na oci nemoze skodit :D

Tak isto bojujuci so zbranami na dlhu vzdialenost.....radsej strielam najprv do hlavy ako do oci....je tam vacsia sanca zasahu, ale zase jemoznost ze bud spadne, alebo ho omracis na zopar kol. Za dalsie aj oslepeny protivnik dokaze ako tak strielat....teda aspon na mna :D Omraceny, oslepeny a nasledne s ustrelenymi genitaliami nezvladne ani prd :D

Plati na silnych protivnikov, samozrejme mierit niekam zmutovanym krysam, alebo mantisom nema moc zmysel :D
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Prosim Vás antimateriálová puška se řadí do kategorie těžké zbraně?
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by folkon2 »

Barbucha wrote:Prosim Vás antimateriálová puška se řadí do kategorie těžké zbraně?
ano
to je aspon moja motivacia do dalsej hry, ist na tazke zbrane ;)
Bublajz
Neutral
Posts: 5
Joined: Fri Oct 18, 2013 11:29 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Bublajz »

Nemuzu si pomoct - ale ten sklep, bejsbolka a katana mi pripomina PULP FICTION!!! :D. Ze by zamer programatoru? Dokonce lze od Chucka "vyfasovat" pomucku, kterou mel Marceus Wallace v hube v tom filmu, ja umru smichy. Hodne dobry, nasmal sem se dost :D Zed is dead baby, Zed is dead!
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Kde se dá sehnat antimateriální puška co nejrychleji? Jedna je z Lovců ale to je hodně daleko...já to rozjíždím znova, už mám těžký granátomet a gatling, ale hodilo by se mi něco bez vedlejšího poškození.
queegon
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:22 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by queegon »

Sarin wrote:Kde se dá sehnat antimateriální puška co nejrychleji? Jedna je z Lovců ale to je hodně daleko...já to rozjíždím znova, už mám těžký granátomet a gatling, ale hodilo by se mi něco bez vedlejšího poškození.
Lovci mamutů :) - týpek v energozbroji u brány do Albu (když ho zabiješ - má asi 20 AB za kolo, není pro čajíčky), základna Lovců (výtah dolů).
chargecz
Accepted
Posts: 19
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:44 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by chargecz »

Sice je to diskuze o zbranich, ale mam takovy neprijemny pocit, ze zabitim uchylneho obchodika v Albaq nez sem si od nej koupil kevlarove brneni sem si minimalne jedno ve hre zablokoval co? A to je nic moc vzhledem k systemu ze k lepsim vecem se tu clovek dostane jen na presnych lokacich ci za jasne danych situaci :/

edit: nake tipy kde bych jetse mohl sehnat 1-2 kevlary kdyz ten od Chucka je v pytli?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by feťák8 »

chargecz wrote:Sice je to diskuze o zbranich, ale mam takovy neprijemny pocit, ze zabitim uchylneho obchodika v Albaq nez sem si od nej koupil kevlarove brneni sem si minimalne jedno ve hre zablokoval co? A to je nic moc vzhledem k systemu ze k lepsim vecem se tu clovek dostane jen na presnych lokacich ci za jasne danych situaci :/

edit: nake tipy kde bych jetse mohl sehnat 1-2 kevlary kdyz ten od Chucka je v pytli?
1. Progema. 2. když se přidáš k Lovcům, dostaneš kevlarovku.
Image
Saul
Neutral
Posts: 6
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:30 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Saul »

Gaussova puška se dá sehnat pouze v obrodě? Jestli jo, tak asi pouze mírovou cestou. Celou obrodu jsem pokosil a po Gaussovce ani vidu ani slechu.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by feťák8 »

Promluv si s Feargusem a Chrisem na třetím podlaží.
Image
queegon
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:22 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by queegon »

Saul wrote:Gaussova puška se dá sehnat pouze v obrodě? Jestli jo, tak asi pouze mírovou cestou. Celou obrodu jsem pokosil a po Gaussovce ani vidu ani slechu.
Pouze mírovou cestou a budeš do ní mít 20 nábojů. Víc jich bez traineru neseženeš. (Pokud člověk nemá vysokou řeč, tak se zbavuje příliš mnoho zajímavých rozhovorů, zkušeností a způsobů plnění questů)
Post Reply