Trevor, nebo Trevis, teď nevim D:

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Trevor, nebo Trevis, teď nevim D:

Post by barbaronan »

Asi by nešlo nějak zařídit aby po mě nešlo celý město když na mě ten zmrd zaútočí protože chci stovku za to že budu držet hubu, co? XD Já chápu že je součástí jižního gangu ale on si začal a nikdo poblíž neni XD
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Trevor, nebo Trevis, teď nevim D:

Post by Daemon »

Nešlo. Když si ho tím neúspěšným pokusem znepřátelíš, tak si znepřátelíš všechny Julianovi lidi. Ostatní nejsou zas tak daleko a nemyslím, že by je zajímalo, kdo začal :-)
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Trevor, nebo Trevis, teď nevim D:

Post by barbaronan »

Asi se budu zase opakovat ale nejde se nějak vyhnout vyvražďování celejch měst a vesnic, třeba tim, že se na pár dní prostě zdejchnu a vrátím se až se na moje zločiny zapomene? :D
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Trevor, nebo Trevis, teď nevim D:

Post by Daemon »

Ne, to bys mohl snadno likvidovat lidi z měst po kouskách a rozbil bys některé questy.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Trevor, nebo Trevis, teď nevim D:

Post by barbaronan »

Ta hostilita platí jen pro danou lokaci, resp. určitou část města, např. Krátká ulice, nebo pro celý město? :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Trevor, nebo Trevis, teď nevim D:

Post by Daemon »

Záleží od místa. Je to hlavně závislé na jednotlivých skupinách lidí. Když napadneš Julianovi lidi, neznepřátelíš si samozřejmě Leonardovi. V Seditu ale třeba udržují pořádek všichni společně, takže tam si můžeš znepřátelit celé město. S výjimkou Ztracené čtvrti, ta žije sama pro sebe.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Trevor, nebo Trevis, teď nevim D:

Post by feťák8 »

Milý quest i dialog. Kvůli stovce, kterou mi nedal a kvůli které mě napadl, jsem loadoval znova postavu plnící úkoly v New Hope :D Každopádně mi při odchodu z Rat Hole přišla jeho brokovnice vhod.
Image
Post Reply