Drzé nápady na vylepšení

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Nefarit
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Nov 04, 2013 7:34 pm

Nápady na zlepšení

Post by Nefarit »

Zdravím,
napadlo mě jedno malé zlepšení. V závislosti na dovednosti Zálesák se můžeš vyhnout souboji (respektive setkání v pustině), což je známá mechanika z Falloutu. Ale co takhle přidat i info o skupině, páč hint: "Chceš se setkat se skupinou ghoulů", je tak nějak nic neříkající. Páč skupin ghoulů je několik. Bylo by fajn, kdyby hra řekla něco ve stylu: "Chceš se setkat s malou (střední, velkou, gigantickou :)) skupinou ghoulů". Páč takhle je to vždy zbytečnej load..., ale přitom je jasné, že asi když jsem uspěl s dovedností zálesák, tak bych měl poznat, zda jich je 5, 10 či těch asi 20 (takové to smrtelné Véčko :)).

Dík za reakci

s pozdravem
Nef
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Nápady na zlepšení

Post by Daemon »

Nápad je to zajímavý, líbí se mi. Připomíná mi to možnost vidět složení skupiny v HOMAM. Třeba by to mohl být perk, který by ti pak umožnil vidět opravdu přesný počet.
Problém je, že tohle myslím nejde naskriptovat, jestli si teď z hlavy dobře pamatuju systém přiřazování textů k náhodným setkáním. Vyžadovalo by to zásah do enginu, takže jedině že by něco takového umožňoval sfall (což momentálně neumožňuje).

Jinak smrtelné Véčko (dobrej termín :-)) už by snad ve verzi 1.1 nemělo být.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Drzé nápady na vylepšení

Post by barbaronan »

Napadlo mě jestli by nějak nešlo konzumovat sušený maso 8)
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Drzé nápady na vylepšení

Post by barbaronan »

A taky mě napadlo jestli by nestálo za to zpřístupnit nový perky na každym druhym levelu, vzhledem k tomu že je hra o dost kratší než FO2 :oops:
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Drzé nápady na vylepšení

Post by Daemon »

barbaronan wrote:Napadlo mě jestli by nějak nešlo konzumovat sušený maso 8)
Šlo by to, ale nestojí za to se s tím dělat.
barbaronan wrote:A taky mě napadlo jestli by nestálo za to zpřístupnit nový perky na každym druhym levelu, vzhledem k tomu že je hra o dost kratší než FO2 :oops:
To ne, perky jsou příliš dobrá věc, abys je mohl mít tak často. Ostatně ve Fallout 1 je máš taky každý třetí level a tam je cílový level přibližně stejný jako v Resurrectionu.
Post Reply