[spoilery] Špeciálne lokácie

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Halflifeblazen
Accepted
Posts: 14
Joined: Wed Feb 12, 2014 4:49 pm

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Halflifeblazen »

Tak jsem už taky poprvé narazil na specialní lokaci a zrovna padla Hvězdná brána a SG 1 tým, moc jste mě přijemě překvapili jelikož jsem velký fanda série Stargate, zkoukl jsem SG 1, Atlantidu a Universe, takže jakoby hra o mě věděla a rovnou mi vylosovala tuto lokaci jako první a to má moje postava jen průměrné štěstí, skvělá práce hoši.
Aznorb
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Feb 18, 2014 9:57 pm

Re: [spoilery] Špeciálne lokácie

Post by Aznorb »

MacGyver

Konečně jsem našel MacGyvera a ačkoliv jsem přitáhnul spoustu všemožných věcí např. elektronickou součástku, harampádí, sušenku..., nevypadlo z něj nic co by se tady už nezmiňovalo. Tj. pouze:

1. Doktorský kufřík z psycho + sušené maso
2. Ultra stimpack z leguána na špejli + nevim čeho
3. Kytka v květináči z kytka + granát

Poradíte někdo co dalšího má ten kutil v repertoáru?

Předem díky.
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

random encounters a luck

Post by kikopp »

Toto je skôr otázka pre Fallouty všeobecne aj keď každý diel môže mať samostatné správanie. Zaujímalo by ma, ako vplýva statu ŠŤASTIE na kvalitu/kvantitu náhodných stretnutí. Vo Falloute 1 som mal pocit, že pri nízkom šťastí (testoval som ho s "2-jkou" som mal tých stretov viac a boli ako keby náročnejšie (čiže pre mňa viac xp a viac koristi :)). U F2 to vyzeralo bez vplyvu, možno by som povedal že pri vysokej hodnote šťastia som stretával viac stretov gang vs. gang čo bolo pre mňa ľahšie lebo stačilo počkať, kým sa vystrieľajú a potom doraziť zbytok a vyzbierať xp za všetko vrátane koristi. Pri nízkej hodnote to bolo zase gang vs. ja. Ale štatistku som nerobil, bol to skôr len taký vnútorný pocit. Ako to funguje v Res-e?

Nie že by som bol na sadomaso ale v neskorších fázach hry či už F1 ale hlavne F2 ma celkom bavilo stretnúť 14 banditov naraz a vystrieľať ich ako zajace :shock:

Takisto by ma zaujímalo kde v Res-e je najlepšia farma XPčiek čo sa týka náhodných stretnutí. Vo F2 to bola napr oblasť okolo reddingu kde som stretával alienov a kentaurov, prípade dole na juhu zase zbytky Vodcovej armády. Tu v Res-e som takú lokalitu zatiaľ nenašiel, sem tam stretnem páračov ale to je mizerné percento oproti pútnikom, ghúlom či škorpiónom.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: random encounters a luck

Post by Daemon »

Štěstí na to nemá vliv, je to prostě o náhodě.

Takhle z hlavy nevím, kde jsou nejvýhodnější nepřátelé s ohledem na XP. Ghoulové Obrody ti nestačí? Ty hledej hlavně v jiho-východní oblasti. Pro nějakou silnou mutantní zvěř zkus naopak jiho-západní oblast.
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Re: random encounters a luck

Post by kikopp »

Daemon wrote:Štěstí na to nemá vliv, je to prostě o náhodě.

Takhle z hlavy nevím, kde jsou nejvýhodnější nepřátelé s ohledem na XP. Ghoulové Obrody ti nestačí? Ty hledej hlavně v jiho-východní oblasti. Pro nějakou silnou mutantní zvěř zkus naopak jiho-západní oblast.
6x ghúl to je zhruba 500-600xp, to je pre mňa málo :) paradoxne viac dávajú veľké krysy (to mám niekedy aj za 1500) a najviac mi dal encounter s páračmi za 2,5k ale tých som stretol za celú hru asi 3x a to mám tých random encounterov na konte fakt veľa, určite vyše stovky..
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: random encounters a luck

Post by barbaronan »

Jestli štěstí nemá vliv na kvantitu bojovníků při náhodných setkáních tak teda nechápu jaktože s LUCK 9 jsem snad pokaždý potkal míň ghoulů, banditů apod. než s LUCK 2 - to pak byly samý encountery typu 5 ghoulů v energozbrojích, 4 se sniperkama nebo 7 feťáků s pistolema, 20 čoklů..

Jinak nejlepší farma XPéček je okolo Progemy - Párači. 2500-5000 expů za jedno setkání ;D Ale chce to mít připravenou nějakou zbraň nebo taktiku xD Z vlastní zkušenosti vim nejlíp že páračům stačí ustřelit 1 pařát a oni přestanou bojovat a začnou zdrhat - pak už jde o to je jen dohonit než ti zdrhnou mimo viditelnou část mapy :D
queegon
Accepted
Posts: 15
Joined: Sun Oct 27, 2013 8:22 pm

Re: random encounters a luck

Post by queegon »

Nevím, ale za celou hru jsem neměl potřebu někde dodatečně expit. Hru dohraješ někde na 13.-15. levelu i na těžkou obtížnost (-20% ke statům) bez větších problémů.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Hvězdná brána a vnímání při RE

Post by barbaronan »

Zajímalo by mě jestli je hvězdá brána jen pro zábavu nebo jestli je možný je poslat nějak zpět. Nechci vědet jak, nemám zájem o spoiler :) A taky by mě zajímalo jestli je nějak možný aby výše vnímání a postřehu měla větší vliv na vzdálenost na kterou se spawnu od nepřátelů při náhodnym setkání. Mám VN 10, postřeh 25 a spawnuju se 2 AB od páračů což neni zrovna moc košér když hraju za snipera a mám odolnost 2... Tak nějak to není fér a perky co jsem si vzal na vnímání a postřeh jsou tudíž naprosto zbytečný...
Post Reply