Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Gatts
Accepted
Posts: 28
Joined: Fri Oct 11, 2013 4:07 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Gatts »

Na to pomale chodenie som si zvykol.
Ale na ten random chrlic nepriatelov... to si este zvykam.
Keby vyssi outdoorsman pridal aj nejake info o encounteri, nez kliknem YES (ked uz tu moznos mam). Takze v pripade "mas moznost celit hliadke ghoulov o pocte 10-14 clenov" (vyssi outdoorsman, presnejsi odhad do poctu).

Potom co som vyzabijal fakt skoro 20 ghoulov a Kerri pritom zahucala, stretnem dvoch mole-rat-ov, ide mi para z usi.
Nie ze by som sa easy encounteru o dvoch krtkokrys netesil, ale rovno hned po armagedone, to bolo prilis.

A iny nepriatelia nie su extra dobre variabilny co sa tyka poctu (paraci: maly+ velky, nikdy ina kombinacia, mole-rats, dva krysokrti, nie inak) Trosku variability vidim pri sprevadzani karavan. Ale aj tam sa to stava casom stereotypom.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by lopata »

já jsem ještě nepotkal skupinu kanibalů přitom prostředí je k ní poměrně příznivé
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by rajo »

Ja som teraz narazil na skupinu asi 10-15 ghúlov. Což vo to, dostali by na držku, ale odpálili mi Gabriela a psa, takže som loadoval. Imho, aj tak sa polovica ghúlov postrieľala sama :D Dávky cez svojich zhnitých parťákov majú dačo do seba :D
Casper
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Oct 13, 2013 1:01 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Casper »

Po mapě mi to chodí normálně pomalu, není to auto, to je jasný, přes hory pomaleji, po rovince rychleji. Léčení a knihy v pořádku, ale jen jednou jsem narazil na hlídku o 6ti ghoulech, jinak stále 14-20... hlavně těch dvacet, je to hnus. Řešení jsem nalezl v knize Zálesák, jsou levný (Sedit - maly Hub) a tím se ghoulům prostě vyhnu.
LukasPlana
Neutral
Posts: 9
Joined: Sun Oct 06, 2013 3:26 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by LukasPlana »

Mě se to zdá taky celkem přepísknutý. Furt mě ty hlídky zabíjeli vořecha tak jsem ho pak nechal zdechnout při jednom ze soubojů kde jsem potřeboval deset známek obrody, ale potkávat ty zmrdy hned ze startu kdy člověk ještě neumí ani vystřelit, parťáka nemá, HP kolem 30 a oni už jsou na Vás v šesti s pumpovací brokovnicí. Nic moc fér teda, furt jsem jenom zdrhal a zdrhám i teď. Nebo se musim vždycky zfetovat a pak dlouze čekat něž mě skončí závislost...
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by Sarin »

Kam to lezeš? Jediné místo kde člověk zezačátku potká ghouly Obrody je ten skriptovaný souboj mezi Rat Hole a Seditem, a když pořádně děláš questy v Rat Hole tak to jde vybít vpohodě s molotovy a 10mm SMG.
praetorian
Liked
Posts: 57
Joined: Sat Oct 26, 2013 11:58 am

Re: Drsné setkání s ghoulí hlídkou

Post by praetorian »

Kein wrote:Ze začátku, mě to taky zmátlo, ale je to logické - svlíknout se nechce, ale převlíct už jo. Jinak normálně jí dej brnění do inventáře a řekni jim ať se převleče.
netreba im to dať do inventára, stačí mať zbroj aj u seba v inv. v dialógu bude možnosť napríklad "obleč si kevlarovou zbroj. mám tady se sebou jednu navyše"
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Ghoulí encounter po cestě z Rat Hole

Post by barbaronan »

Tak jsem si řekl že si znova zahraju Resurrection... Pohoda, dokonce jsem už i přišel na to jak využít plížení, rozehrál jsem si to za neutrálního zmrda, vyjdu z Rat Hole vstříc novým dobrodružstvím a ukájet svoje temný choutky a boooooooooom - 4 nasraný ghoulové do mě začnou střílet. Mám na sobě nejlepší brnění co se dá do tý chvíle najít, chladný zbraně na 100, odolnost 9, sežranej buffout, 8 stimpaků, molotov v jedný ruce a sledgehammer v druhý a ani po NĚKOLIKA HODINÁCH - HODINÁCH!!!! NEJSOU TO MINUTY ALE HODINY!! savování po každym kritickym zásahu a loadování po každý smrti která přijde hned potom, mě hra opravdu omrzela, a se zkaženou náladou jsem jí vypnul, odinstaloval a rozehrál si radši fallouta dvojku. Nechci moc fňukat ale nemůžu si pomoct - nestálo by za to odstranit aspoň jednoho ghoula aby tam byli jen tři, nebo jim dát do ruky něco jinýho než brokovnice a pušky? Myslím že už jsem tu někde na fóru viděl pár lidí brečet nad tim samym problémem.. Při prvnim walkthrough jsem trpěl úplně stejně-ne minuty ale hodiny. PS. z boje neutíkám, nepřichází v úvahu. :x
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Ghoulí encounter po cestě z Rat Hole

Post by Daemon »

Tak základní problém je v tom, že za žádnou cenu nechceš utéct z boje, když na něj nestačíš. Nechápu proč.
Jinak Buffout je fajn, ale víc se hodí Psycho kvůli odolnosti. A než se vrhnout přímo mezi ně, spíš by bylo dobré krýt se třeba za strom a nechat je přijít za tebou.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Ghoulí encounter po cestě z Rat Hole

Post by barbaronan »

:D To je právě první co jsem udělal, ukryl jsem se za strom ale upřímně je to víc na škodu než k užitku, obklíčili mě a....rest in piss..kór když maj brokovnice..a psycha do tý doby moc nenajdeš, pokud vim. Nejsem zbabělec, z boje prostě neutíkám XD A už vůbec ne ze speciálního encounteru.. Ten by měl bejt prostě možnej vyhrát.. Hru jsem znova nainstaloval a souboj vyhrál stylem save po každym dobrym zásahu a load po každym minutí ale za ty hodiny strávenýho času to nestojí.. S obtížností hry vůbec problém nemám ale tenhle souboj je prostě přehnanej.. Ber to jako feedback ;D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Ghoulí encounter po cestě z Rat Hole

Post by feťák8 »

Však se to vyhrát dá. Stačí na začátku ustupovat tak, aby ghoulům s puškami lezl do rány ten, co má nůž. V neposlední řadě udělá hodně práce Vořech, poněvadž snese hodně střel. Zatímco ghoulové s puškami marní čas zabíjením Vořecha a plýtvají municí, ty doděláš zbytek. Je to také hodně o loadování, ale nic nezvládnutelného.
Image
Post Reply