Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
blystar
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:06 pm

Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by blystar »

Ahoj,

jak jsem již napsal v předmětu, zajímalo by mě přibližně datum vydání patche. Nad falloutem jsem strávil už pár hodin a nechtěl bych si zkazit zážitek nad tím, že se mi neuloží hra, nebo některý quest nepůjde dotáhnout do konce. Prosím tedy, jestli je možné cca odhadnout datum vydání prvního patche ?

Taky by mě zajímalo, jestli někdo pracuje na návodu ke hře, nelinčujte mě, každý to má rád jinač. Já to mám nejradši kombinací obého, jak vlastního úmu tak návodu :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Daemon »

Ahoj.

Chceme teď opravit ty nejzávažnější problémy (aby se nestávaly věci, jak popisuješ) a první patch vydat, co nejdříve. Takže bude, až opravíme chyby, které chceme opravit. To se těžko odhaduje a nikdy jsme v těch časových odhadech nebyli dobří, proto teď můj ber s velkou rezervou. Hodně hrubý odhad je, že bude nejpozději do konce listopadu, ale doufáme, že dříve.

Kdy a jestli bude návod, to nevím. My ho ale psát určitě nebudeme. To by nebylo ono, kdybychom všechno vykecali. A bude lepší, když svůj čas místo toho věnujeme právě práci na patchi a překladu do EN.
blystar
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:06 pm

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by blystar »

Jste nejlepší jen tak dále :) Fallout je pro mě TOP a chci si ho užít dosyta :)
miracle.flame
Accepted
Posts: 12
Joined: Mon Oct 28, 2013 5:02 pm

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by miracle.flame »

Z celého českého textu v Ressurection mám veľmi silný dojem, ako keby to bol anglický text preložený do češtiny. Myslím z hľadiska rozličných zaužívaných pojmov a fráz. Jednoducho keď sa prekladá originálny anglický text, zmyslovo z toho vychádzajú také vety a hlášky ako sú v Ressurectione. Neviem, či tie texty písali ľudia, ktorí sú viac anglofónni než čechofónni, ale každopádne je to veľmi pozoruhodné. Určite sa to dá dosť plynule preložiť (späť) do angličtiny. :D
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by valcik »

Mno, myslím že Resurrection obsahuje aj niektoré súbory z češtiny pre F2, ktorá vznikla už dávnejšie. Môjmu laickému oku sa síce nezdalo, že by mali texty výraznú angličtinársku syntax, ale pri niektorých bojových floatoch alebo pri hláškach generických NPC by ma to neprekvapilo. :wink:
MaddMaxx
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 07, 2013 9:40 am

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by MaddMaxx »

Zdravím,
zaprvé děkuju tvůrcům za tenhle úžasnej nášup Falloutí zábavy. Fakt klobouk dolů. Za druhé chtěl jsem položit v podstatě stejné dotazy jako tady kolega. Návod by se hodil, občas totiž ať jsem hledal, kde hledal, některý questy jsem ne a nedokončil. a náročnost na schopnosti postavy je vskutu bruntální:) Ale možná je to jen vinou nějakého předchozího rozhodnutí a někdy myslím i bugů. A k tomu patchi snad jen tak, že teď jsem někde před koncem.. v základně obrody a jen věřím, že mi hra půjde dokončit, protože bugů už tam mám jak much, každou chvíli to spadne a z měst, kam se můžu podívat už mi zbývá jen Corath, New Hope a Rat Hole, když zkusím jít do dalších, tak hra prostě padne.. respektive jen když zkusím naloadovat určitej úsek minimapy, ale v praxi je to nastejno. Takže už prakticky nemám s kým obchodovat a mimotodoufám, že už mě do těch měst questy nezavedou.

A když už nemáme ten návod.. Dá se nějak dostat do 6 (modrého) patra obrody bez boje? Já na to nepřišel, tak to asi budu muset vystřílet.

Závěrem ještě jednou dík a hodně úspěchů do další práce! :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Daemon »

MaddMaxx wrote:A když už nemáme ten návod.. Dá se nějak dostat do 6 (modrého) patra obrody bez boje? Já na to nepřišel, tak to asi budu muset vystřílet.
Třeba s dostatečnou řečí... Ale jinak pro samotné dokončení hry není nutné do šestého patra chodit.
MaddMaxx
Neutral
Posts: 3
Joined: Sat Dec 07, 2013 9:40 am

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by MaddMaxx »

S dostatečnou je předpokládám někde výše nad 100, co? Já mám asi 100 a nikde jsem neuspěl. Tak jsem prostě zabil toho Spasitele a pak se tam šel podívat, protože teď počítám už to stejně mírumilovně neprojdu.. Tak uvidíme:)
biladira
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Dec 15, 2013 6:06 pm

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by biladira »

Také bych ocenil návod, fórum je to sice hezké, ale hledat tu odpovědi zabere hodně času. Já neberu návod jako nástroj jak rychle proklouznout hrou, naopak bych si rád hru vychutnal co možná s největším počtem questů a možností. Fallout 2 jsem také dohrál bez návodu a poté několikrát s návodem. Možná se toho ujme pár nadšenců co už hru dohráli.
Vývojovému týmu bych chtěl poděkovat za skvělou práci!
Stan307
Neutral
Posts: 1
Joined: Wed Mar 26, 2014 10:21 pm

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Stan307 »

Kdy vyjde druhý patch 1.2. Prosím o odpověď.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Daemon »

Už příští týden.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by Daemon »

Patch 1.2 už je venku

Diskuze o parťácích přesunuta sem - viewtopic.php?f=11&t=616
kikopp
Accepted
Posts: 24
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:29 pm

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by kikopp »

Návod už je. Na brahmínach je link na stiahnutie. Je trochu menej prehľadný ale snaha sa cení. Je tam veľa tipov, kompletná mapa atď. Odporúčam pozrieť.

Pre istotu link.
barbaronan
Idolized
Posts: 102
Joined: Tue May 20, 2014 1:42 am

Re: Kdy asi vyjde patch a bude návod ?

Post by barbaronan »

Taky by me zajimalo kdy vyjde dalsi patch >]
Post Reply