Fallout 1.5 rok 2009 plny ocakavania co prinesie rok 2010?

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

flack
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Jan 09, 2010 1:35 pm

Post by flack »

Zdravim prepacte ze zakladam nove vlakno. V uvodu vam chcem vsetkym z projektu Fallout 1.5:Resurrection podakovat myslim si ze robite skvelu pracu ze ste sa pustili do "ozivenia" hry falloutu. Viem ze praca nieje lahka, ako narocne to je si neviem zial predstavit. Na vas projekt som bol upozorneny niekolko rokov dozadu co ma nesmierne zaujalo z nadsenim som pravidelne i nepravidelne navstevoval vasu stranku ci ste nahodou nezverejnili vase dalsie uspesne alebo neuspesne kroky. Tak isto viem ze sa tu niekde pisalo ze moc zverejnovat nebudete a az to bude tak to bude. No vsak dufal som isto nielen ja ze sa na stranke bude aj "nieco" diat kedze za cely rok 2009 tam pribudla len jedna informacia "12.02.2009 Dva nové screenshoty ze hry" tak som ocakaval bud to ze cely projekt stagnuje alebo prijde to "caro" na poslednu chvilku a rok 2009 bude predsa len troska bohatsi. Urcite nielen ja ale aj ostatny nadseny navstevovatelia by sa urcite radi dozvedeli ako je na tom projek, tiez viem ze je to vasa vec kedy co oznamite a ci vobec nieco oznamite ale kazdopadne by ste mohli troska ozivit tu "nostalgiu" ktory kazdy z nas fanusikov nosi v sebe pri pocitu ze vy bojujete pri PC ci uz programujete alebo vytvarate grafiku, design .. texty namet atd neviem co vsetko to obsahuje tak v skratke "uplne vsetko". Tak sa len spytam: Nebolo by mozne pridat na stranku nejake dalsie informacie pripadne, ako sa darilo/nedarilo v roku 2009 ci je pre vas rok 2010 realny dokoncenia hry alebo nejake nove predsavzatia proste cokolvek co by potesilo hracske srdcia falloutu. Ludia isto uvitaju kazdu informaciu ci uz nezdar alebo dalsie uspechy. Ja napriklad som cely rok(to niesom ani silny hrac hier) pri zaslechnuti ze sa v mojom okoli bavi o hrach pomyslel zvycajne na jednu teda "fallout" z myslienkou ze ked prijdem domov hodim do googlu "fallout 1.5" kliknem na prvy link bez vahania a snad tam uvidim aj iny datum posledneho postu ako 12.2.2009. Bolo by mozne stim daco spravit? Dakujem.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Zdravím, jsme rádi, že je o Resurrection stále zájem. Nejsi jediný, kdo nám píše o aktuálku, proto momentálně zvažujeme, co zajímavého uveřejníme.
flack
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Jan 09, 2010 1:35 pm

Post by flack »

To ma dost tesi, tak budem cakat co nove sa na stranke udeje. Urcite je velky zaujem len ludia cakaju co bude. Sice na foru neprebiehaju nejake "mega" diskusie ale isto cakaju ako ja:).
willik
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Oct 21, 2010 8:21 pm

Post by willik »

Ahoj, v první řadě bych vám chtěl poděkovat za to, že vůbec na novém Falloutu ještě pracujete. Fakt se nemůžu dočkat. No a chtěl bych se taky zeptat jak to pokračuje a jak to vidíte? Nechci teda na vás nějak tlačit nebo tak :) Nechci nosit špatné prognózy, ale věřím, že rok 2010 neklapne. Tak mě zajímá jesli oním rokem bude 2011, jestli vás to bude ještě vůbec bavit po takové době?

No a taky můžu nabídnout svoji pomoc, i když toho teda moc neni. Nějaké překlady nebo 2D grafické práce (spíš editování než vytváření něčeho nového).

No tak díky za případnou reakci a a se daří ;)
flack
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Jan 09, 2010 1:35 pm

Post by flack »

Zdravim, tiež by ma zaujimalo ako to pokracuje. RSS feed som si pridal z malou nadejou ze aspon raz za cas sa tam nieco objavi. :D ale chapeme vsetci je to asi hodne vela prace. Ale chcel by som poprosit ci by aj tento krat neslo spravi nejaky update na stranke - ono i to zahreje na srdiecku. Hry uz ani nehravam ale na toto sa specialne tesim. Prajem pekny den.
Taiko
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Nov 22, 2010 3:36 pm

Post by Taiko »

Ahoj, taky se moc těším na resurrection. Po zklamání z Fallout 3. Dokonce jsem týmu zaslal nabídku na spolupráci, tak kde to vázne?

Tak haló, makáme, makáme. Já se rád přidám a pomůžu.

S pozdravem,
Taiko
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Post by Daemon »

Ahoj, díky všem za podporu.
Dalo by se říct, že Resurrection je v základu hotový, jenže je potřeba dodělat spoustu drobností. Ono to pořád vypadá, že už bude brzy dokončený, ale těch drobností je spoustu a na první pohled se nezdá, kolik času je potřeba nad vším strávit. Takže s tím bojujem, rozhodně jsme to nevzdali. Práce pořád pokračují i když pomalu.

Nad aktuálkou se zamyslíme, abychom konečně taky to RSS využili ;)
Hitman
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Jan 18, 2011 10:21 am

Post by Hitman »

Zdravim,
cca v mesicnich intervalech po dobu dvou let sleduju vyvoj Vaseho dila F1.5:R. Idea pretvorit tuhle legendu v novy pribeh me naprosto nadchla a setkala se s velkym zajmem. Sem rad ze jeste porad jsou lidi kteri jsou ochotni se do toho pustit, za to mate muj nehynouci vdek ;-).
Presne jak pise Taiko, po zklamani ktere vyvolal F3 se na Vas projekt tesim min. 2x tolik :-). Drzim palce at Vam vse vyjde jak ma a at v nejblizsi dobe spatri F1.5:R svetlo sveta ;-).
Jeste jednou diky za super praci..
Hitman
Strauchy
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Jan 20, 2011 9:43 pm

Post by Strauchy »

Ahoj!
Len vás chcem pozdraviť, a poďakovať, že na projekte stále pracujete. Sem-tam si na vás spomeniem, a nakuknem na stránku, či sa niečo náhodou nevyskytne. Držím palce, a prajem veža zdaru.
Ganimoth
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Nov 15, 2011 9:46 pm

Post by Ganimoth »

Super, podle nedavno stavu webu a fora jsem se uz popravde docela bal, ze vyvoj umrel :).
flack
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Jan 09, 2010 1:35 pm

Post by flack »

Jeej RSS funguje:D. Prave som docital tu senzacnu spravu uz vcera mozno predvcerom som bruzdil po webe a hladal nejaku novinku. Ale vcera som tu bol asi priliz skoro :D A dnes uz citam nieco na co som sa uz dlho tesil. Vdaka chlapi naozaj vsetka ucta. Citat ze hra uz je v skutocne hratelnej podobe je velmi prijemne. Samotny prispevok je naozaj pisany v duchu ozivenia falloutu co verim ze sa vam uz davno podarilo. Tymto projektom sa zapisete do dejin:D
flack
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Jan 09, 2010 1:35 pm

Post by flack »

Nejake novinky v roku 2012?? Popiste aspon ako stojite z projektom a ci prace pokracuju.
User avatar
Saruman
Resurrection team member
Posts: 25
Joined: Sat Dec 15, 2007 9:02 am

Post by Saruman »

flack: Stojíme si dobře a práce utěšeně pokračují. V blízké době bude aktualizace.
flack
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Jan 09, 2010 1:35 pm

Post by flack »

Tak prave som si precital presne to co som chcel citat. Dakujem za aktuality a tiez beta-testerovi za to krasne citanie ktore ma vratilo spat o 10 rokov ked som bol este 15 rocny chalan co zasol nad svetom falloutu. Diky moc chlapi ze mate tu trpezlivost uprimne veril som vo vas celu dobu. Ja viem je to iba hra ale fallout je nieco co by som nechcel aby nikdy skoncilo. A tie endscreens bude fajn dorobit uz ked to skonci tak nech je pocut ako vie fallout narobit bordel. :D Takze drzim palce a zostavam online:D
Hitman
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Jan 18, 2011 10:21 am

Post by Hitman »

Nova zprava o zdarnem vyvoji me potesila. Jen tak dal chlapci, drzim palce a moc se tesim :-)
Post Reply