[vyřešeno] Mód? lepší kontrola parťáků

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

[vyřešeno] Mód? lepší kontrola parťáků

Post by gordon »

Už je to dlouho, co jsem hrál F2 a rozjel jsem teď Resurrection a všiml jsem si, že tu na fórech je zmínka o podrobnějším úkolování parťáků. Já takovou možnost nemám, ale vzpoměl jsem si, že na to cosi tuším bývalo. Jen už nevím co a na Brahmíně to ne a ne najít. Mám čistou instalaci F2 + Res. Nic víc.

1) Co je to za MOD/patch, či čeho je to součástí?

2) Když už mám rozehráno, půjde to jen doinstalovat na F2 a ject dál, nebo budu muset vše odinstalovat a znova instalnout F2 a Res? Nebo dokonce znova rozehrát? To bych snad nechal toho Vořecha raději umřít a tu punkerku, co se mi pořád plete pod nohama taky. :D :shock:

Děkuji předem za odpověď
JaW
Betatester
Posts: 15
Joined: Tue Dec 18, 2007 5:32 pm

Re: Mód? lepší ontrola parťáků

Post by JaW »

User avatar
gordon
Liked
Posts: 63
Joined: Fri Oct 11, 2013 3:53 am

Re: Mód? lepší ontrola parťáků

Post by gordon »

Ne. Mě prostě nejde společníkům říct víc, než že se mají držet blízko, daleko, nebo středně (nevím jak to tam přesně je napsáno, jsem v práci) A čtu tady, jak si lidi raděj, že mají dávat společníkům nějaké zásadnější příkazy ohledně střelby a podobně. Takovou možnost nemám. Vím ale, že jsem to kdysi mohl. A nevím co mi chybí.

EDIT: Tak jsem skoukl pár screenshotů a jsem za blbce. :D Asi jsem přehlédl tlačítko. No kde já ty voči mám? Doma se podívám, jestli jsem opravdu slepoň a nebo mám problém. Ten tedy mám i jestli jsem slepoň. 8)
Post Reply