Instalace na mac os

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
orionx
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Nov 18, 2013 9:04 am

Instalace na mac os

Post by orionx »

Ahoj lidi, máte někdo zkušenost s tím, zda jede tento mod i v mac os?

dík,

orionx
Ondras
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Dec 01, 2013 1:02 pm

Re: Instalace na mac os

Post by Ondras »

Zdar, ja jsem si to ted koupil z gog.com a zatim jsem neprisel na to jak to rozjet, ale nevenoval jsem tomu moc casu. Dost by mi pomohlo, kdyby mi nekdo poradil jak je udelano pod windows. Ja jsem si stahl ten .zip, jestli ten .exe soubor se ma prekopirovat pres originalni nebo jak? K cemu je tam adresar sound, kdyz v originalni hre zadny neni atp... diky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Instalace na mac os

Post by Daemon »

V případně archivu je to jednoduché - prostě jeho obsah rozbalit do Fallout 2 adresáře. Ve Fallout 2 by tak měl vzniknout adresář Resurrection, kde jsou spouštěcí soubory a kde má být i ten přiložený Fallout2.exe, takže žádné přepisování.

Sound je umístěn přímo do Fallout 2 adresáře, protože některé instalace Fo2 měly zvuky zde místo ve Fallout 2/data a hra může hudbu hledat jen ve dvou různých adresářích.
anchoritt
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Dec 16, 2013 11:28 am

Re: Instalace na mac os

Post by anchoritt »

Nevim jak na Mac OS, ale v Linuxu jsem nemel zadne problemy. Vzhledem k tomu ze i na Macu to asi pobezi pres wine, tak by to melo byt obdobne
Normalne jsem pres wine nainstaloval Fallout 2 z GoG a rozbalil do toho ressurection pack. pak jsem to spustil pres ten starter v adresari ressurection, kde jsem i nastavil rozliseni. Takhle jednoduche to bylo.
monsieurloup
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Mar 05, 2015 9:53 am

Re: Instalace na mac os

Post by monsieurloup »

Odzkoušeno takto:

1. Zakoupit na piratebay GoG verzi Falloutu 2, už připravenou ve Wine.
2. Stáhnout .zip archív Resurrection.
3. right click na Fallout2.app > Show package contents
4. rozbalit .zip archív (složky "Sound" a "Resurrection") do contents\resources\drive_c\program files\gog.com\fallout 2\
5. otevřít v Textedit.app soubor Info.plist (v kořenové složce Fallout 2.app)
6. někde v polovině je tam řádek, kterej začíná "<string>/Program Files/GOG.com/...." a ten přepiš na "<string>/Program Files/GOG.com/Fallout 2/Resurrection/fores.exe</string>"
7. PROFIT!!!
Post Reply