Dotaz II

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Red
Neutral
Posts: 4
Joined: Thu Oct 03, 2013 11:08 am

Zítra dovolená =D

Post by Red »

nechcete to loudnout 10min dopředu ? =o) Nukleární zima přijde tak či tak.... :roll:

btw, výborné načasování, podzim ....palec nahóru 8)
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Dotaz II

Post by Barbucha »

Dobrý den, předem by jsem chtěl vyjádřit poděkování všem účastněným autorům za tuto modifikaci pro hru u které jsem vyrůstal a která patří mezi mé TOP RPG hry všech dob. Mám však u této hry hned několik problému, se kterými si již nevím rady. Nainstaloval sem si Fallout 2 a stáhl a nainstaloval sem si modifikaci Ressurection. Vše v pořádku. Hra funguje tak jak má, ale hned sem si ve hře všiml, že mi nefungují zvuky u zbraní/ani takové ty zvuky, když zasáhnete krysu apod. Tak se tak dívám na nastavení Ressurectionu a nevím jak na to. Zkoušel sem si v nastavení Ressurection configurace změnit i rozlišení na 1280/800 ,ale pokud kliknu na uložit a zavřít, tak mi to napíše tuto hlášku Nepodařilo se uložit nastavení :Unable to write to C:/Program files/BlackIsle/Fallout2/Resurrection/F2 res.ini Takže nevím co s tím. Zároveň nevím, jak mám aktivovat zvuky, protože přímo ve hře mám zvuky nastavené na max, ale slyším jen zvuk hudby nic víc. Prosím Vault o radu. S pozdravem Barbucha z mechu a kapradí.
User avatar
maryo
Resurrection team member
Posts: 23
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:59 pm
Contact:

Re: Dotaz II

Post by maryo »

"Unable to write to C:/Program files/BlackIsle/Fallout2/Resurrection/F2 res.ini"

Vypadá to na nějakej problém s právama pokud ten soubor opravdu existuje jako že by měl. Zkus spustit hru jako správce přes pravý tlačítko i když nevím jestli to vyřeší problém se zvuky, na to jsme ještě nenarazili.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Dotaz II

Post by Daemon »

Zdravím,
určitě je v nastavení hry na max obecná hlasitost i hlasitost zvuku? Například zvuk klikání v menu je slyšet?
Pokud konfigurace hlásí tohle, je potřeba to spustit jako správce. Pravym tlačítkem na zástupce nebo fores_config.exe a spustit jako správce.
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Dotaz II

Post by Barbucha »

Vyzkoušel sem spustit jako správce nastavení ressurection a změnil sem rozlišení.Paráda, ale zvuky nefungují. V menu hry neslyším žádné klikání. V nastavení hry mám opravdu vše na max, ale hraje mi jen hudba. Chybí mi ty zvuky zbraní a zásahů/nářků apod. Myslím si, že to není touto modifikací, protože mi ty zvuky nešli už když sem instaloval tento starý Fallout 2 na můj notebook.
flack
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Jan 09, 2010 1:35 pm

Re: Dotaz II

Post by flack »

A nemate len niekde zle nastavene audio v systeme? nieco ako 5+1ch vo windowse. Idealne je asi nastavit to na klasicke stereo.
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Dotaz II

Post by Barbucha »

Tak Vám všem děkuji za vaše rady, protože jsem právě vyrazil do pustiny :) Dokázal sem změnit nastavení (přes správce) a skutečně jsem ty zvuky musel změnit ve Windows, protože byli nastavené jako Dolby digital na místo klasického sterea. Ještě jednou díky za vaši včasnou pomoc.
vault_man
Accepted
Posts: 15
Joined: Tue Sep 03, 2013 12:32 pm

Re: Dotaz II

Post by vault_man »

SPOILER:
Jde nějak obejít ta lékařská kontrola u těch lovců? Doktor mi chce uřezat nohu nevím jak to obejít?? :-DD Narostl mi palec na noze, že by Radiace, je to možné???
Post Reply