Poděkování

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

krasan
Accepted
Posts: 12
Joined: Sun Sep 29, 2013 2:10 pm

Poděkování

Post by krasan »

Zdravím všechny tvůrce nového Falloutu a chci moc poděkovat za mravenčí práci, při jeho tvorbě. Už se nemohu dočkat čtvrtka až budu moci stahovat a instalovat. Oba Fallouty mám už dohrané snad 20x, takže novinka je SUPER.
Ještě jednou moc díky......
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Poděkování

Post by Daemon »

Taky díky. Snad se ti bude Resurrection líbit.
User avatar
Nico
Neutral
Posts: 5
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:03 am

Re: Poděkování

Post by Nico »

Tiez by som sa chcel podakovat, mam za sebou pregembleny jeden cely den, odviedli ste absolutne profesionalnu pracu a ja vam moc dakujem.
Karas
Neutral
Posts: 1
Joined: Sun Oct 06, 2013 11:38 am

Re: Poděkování

Post by Karas »

Gratuluji celému týmu co se podílel na této modifikaci. Sám jsem se před 6-7 lety nadchnul pro vytvoření deskové/karetní hry z prostředí FA, ale neměl jsem dostatek vůle to sám dokončit. Proto gratuluji už jen tomu, že jste vydrželi v několika lidech 10 budovat tuhle modifikaci. Každý takový projekt okolo těchto kultovních skvostů si žádá uznání.

Dík moc.. no a teď šup do jumpsuitu.. nové zážitky čekají
booczech
Accepted
Posts: 10
Joined: Mon Oct 07, 2013 9:16 pm

Re: Poděkování

Post by booczech »

Taktéž děkuji tvůrcům za tuto hru(Mod je slabé slovo). Je to pomalu lepší jak Fallout 2, a díky možnosti voleb v téměř každém městě se těším na znovuzahrátí. Thumbs up
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Poděkování

Post by feťák8 »

Smekám, že jste to dodělali, protože deset let jsem snad nikdy u ničeho nevydržel. Hra má od začátku svojí specifickou atmosféru, kde mně osobně třeba trochu chybí víc humoru, ale protože jde o první hraní, asi se ho dočkám při dalším. René a jeho holky Ivet s Mimi potěšily. Hádám správně, že to dělal Deamon? :lol:
A v neposlední řadě dík, že jste tam jako hudbu nedali jako muziky ty Iron Maiden, jak jsme s kámošem od Hnoje navrhovali na prvním srazu v Praze. Museli jsme bejt s pesusem aspol. celkově fakt otravný* :!: Já už nevěřil, že se dočkám.
Takže: Díky! Opět nevnímám denní dobu a povinnosti typu najíst se.

* spoiler
Náhodný setkání s hromadou spammerů pobavilo, sejmul jsem Maddoga, pesuse a ještě někoho.
Image
Lazy
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:37 am

Podekovani

Post by Lazy »

Skvela prace. Rozhodne lepsi nez samotnej fallout 1. MOc diky.
ovninja
Neutral
Posts: 1
Joined: Tue Oct 08, 2013 1:36 pm

Re: Podekovani

Post by ovninja »

Taky mockrát děkuju, Fallout považuju za svou nejoblíbenější hru, ani nevíte jakou jste mi udělali radost po zklamání Falloutem Tactics, 3... Ještě jednou moc díky
NebuIIa
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:36 pm

Velké díky

Post by NebuIIa »

Moc díky všem, kteří se rozhodli a tak dlouhou dobu vydrželi přetvářet jednu z nejlepších her své doby. Toto je jedna z mála chvílí, kdy člověk může být hrdý na to, že je Čech.
Prase
Neutral
Posts: 2
Joined: Tue Oct 08, 2013 9:45 pm

Re: Poděkování

Post by Prase »

Pánové, všechna čest, nevěřil jsem, že se něco takovýho může povést, ale tohle prostě JE Fallout. A promakanej do detailů. Tuny parádních questů s různejma možnostma řešení, skvělý postavy, perfektní atmosféra. A hlavně fakt, že se člověk zhusta nerozhoduje mezi dobrym a špatnym řešenim, ale spíš jestli se zachovat jako větší, nebo menší svině. V Resurrection je pustina kurva, a tak to taky má bejt, protože sluníčkoví lidičkové nemaj v postapokalyptickym světě co dělat. Nemá smysl vypisovat, co všechno se mi líbí, takže jenom tohle: smekám před vámi a klaním se vám, za to, co jste dokázali. A teď mne omluvte, skočim si přefiknout brahmínu, pak se asi půjdu nechat pochcat od Seditskejch fízlů, a nakonec se nejspíš sjedu a ožeru v nějakym pajzlu v pochybný čtvrti. Život je krásnej.
zax
Neutral
Posts: 2
Joined: Wed Oct 09, 2013 2:17 am

Re: Poděkování

Post by zax »

Také bych se rád přidal a poděkoval. Skutečně jsem myslel, že tento projekt skončí jako Yurop, ale ne, vy jste to fakt dotáhli do konce! Smekám.
Paci
Neutral
Posts: 6
Joined: Wed Oct 09, 2013 7:20 pm

Re: Poděkování

Post by Paci »

Musím se přidat k ostatním. Naprosto perfektně zmáknutý mod. Po dlouhé době hra, která si zaslouží označení RPG. Zatím jsem navštívil 4 města, ale ta hromada qestů a způsobu řešení. Spousta detailů, chování postav a především společníků. Nejsou to jen mašiny na zabíjení, ale mají své názory a zásady. Nemyslel jsem si, že ještě někdy zažiju podobný pocity jako u prvních dvou Falloutů. To kouzlo objevování nepoznaného a chuť to příště vyřešit jinak. Zkrátka paráda. Smekám.
User avatar
Dix Butler
Accepted
Posts: 10
Joined: Sat Oct 12, 2013 5:34 pm

Re: Podekovani

Post by Dix Butler »

ovninja wrote:Taky mockrát děkuju, Fallout považuju za svou nejoblíbenější hru, ani nevíte jakou jste mi udělali radost po zklamání Falloutem Tactics, 3... Ještě jednou moc díky
Souhlasím, i pro mě byl Tactics velkým zklamáním.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Podekovani

Post by Powerack »

FoT byla víceméně jen bojovka. tam jsi nemusel přemýšlet nad dialogama a nad svýma činama tolik, jako tady.
HellAngel
Neutral
Posts: 9
Joined: Mon Oct 21, 2013 11:04 am

Re: Podekovani

Post by HellAngel »

tiez by som rad podakoval za tento skvely kusok. Znova ma to vtiahlo do fallout sveta :lol:
super praca, dufam ze patch sa Vam podari cim skor, aby ludi neodradzal dohrat tento MOD.

FoT bola takticka hra, a svoju ulohu splnil. Mne osobne sa pacil
Post Reply