Poděkování

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Bejbe01
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Dec 31, 2013 7:20 pm

Re: Poděkování

Post by Bejbe01 »

Fallout 1 a 2 som hral na strednej skole a bola to jedna z tych hier co ma udrzala za kompom aj 24hodin bez prestavky...ked som si rozohral trojku tak som len smutne spominal ze "skoda ze to nie je ako 2ka akurat s novym pribehom a zbranami"
ani som netusil ze sa pracuje na nejakom resurrection projekte, az vdaka torrentom som nadabil na balicek fallout 1.5...zo zvedavosti som na to kukol, zacal citat o com to je a potesil sa, ze niekto vypocul prosby vsetkych fanusikov povodnych falloutov...
dlho som si to nenainstaloval, ale ako dosli sviatky, konecne dovolenka tak som si to nainstaloval a za par dni presiel...nie je to extra rozsiahle, co sa samozrejme neda cakat od fan verzie...ale klobuk dolu pred tym pribehom....UZASNE spracovany, drzi cloveka v napati az do konca a co mna osobne potesilo bolo dovysvetlenie po konecnom vybuchu...co mi vo vela hrach chyba
hosi, dekujem :)
aj ked ste pisali ze neberiete ziadne peniaze za tu verziu, pretoze by hrozilo porusenie nejakych prav...resp by ste si to nevedeli rozdelit...tak aspon dajte moznost prispiet na beh tohto webu...hosting urcite nie je zadarmo a par ludi (napr ja) sa vam aspon takto rado odvdaci za skvely zazitok 8)
Polymorph
Neutral
Posts: 1
Joined: Thu Jan 02, 2014 12:30 pm

Re: Poděkování

Post by Polymorph »

Chtěl bych tímto poděkovat autorům za skvěle odvedenou práci. F 1.5 mě po tolika letech od vydání F 2 moc potěšil. Dohrál jsem ho před Vánoci a teď mám rozjetou novou hru za jiný charakter. :) Perfektní, díky.
Post Reply