FAQ  •  Register  •  Login

Ani v roce 2015 nejde spustit... :-(

Moderators: Ratman, Saruman, feťák8, valcik

<<

D.o.k.t.o.r

Neutral

Posts: 4

Joined: Thu Mar 05, 2015 12:15 pm

Post Thu Mar 05, 2015 6:28 pm

Ani v roce 2015 nejde spustit... :-(

Zdravim,

rád bych si zahrál Res, ale nejde mi spustit, chybí mi DirX 9. Mam Win 8 a podle DirX diagnostiky mam verzi 11. Když si stáhnu verzi 9, jak je v readme.txt, tak se nespustí instalator, ale pouze se rozbalí soubory. To je asi všeobecně známo. Problem je v tom, že jsem úplna lama, co se IT tyce, tj. netusim kam mam dane knihovny nechat rozbalit...

Predem dekuji za odpoved a za az pateticky podrobnou odpoved (jestli to pochopi vase tchyne, popr. babicka u svobodnych muzu, tak bych mohl mit sanci to zvladnout 8) ).

Thx.
<<

Daemon

User avatar

Resurrection team member

Posts: 1169

Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm

Post Fri Mar 06, 2015 2:09 pm

Re: Ani v roce 2015 nejde spustit... :-(

Ahoj,

myslím, že to dříve býval rovnou instalátor, že to MS změnil, jak teď koukám, takže tak známo to není.
Když stahuješ ten soubor, ještě ti MS nutí stáhnout další věci pod "Microsoft recommends", tam všechno odškrtni, nic z toho nepotřebuješ. Když pak pustíš ten stažený soubor directx_Jun2010_redist.exe, rozbal ho, kam chceš ty, kam se k tomu dostaneš. To se nemá rozbalovat do nějaké konkrétního místa. To je jen instalace, kterou rozbalíš a pak jí musíš pustit. Takže ve složce, do které to rozbalíš, pak najdi soubor DXSETUP.exe a ten spusť. To by měla být samotná instalace, kterou už neměl být problém dokončit.

Return to Fallout Resurrection - obecná diskuze

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron