Verdikt: Poklona

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
SMJ
Neutral
Posts: 1
Joined: Sat Apr 09, 2016 7:59 pm

Verdikt: Poklona

Post by SMJ »

Před pár dny jsem dohrál a musím teda říct, že tohle se vám opravdu hodně povedlo. Jsem fandou Falloutu už od prvního dílu (bylo mi sice tenkrát 8 nebo 9 a považoval jsem tyhle hry za blbost, ale o pár let později jsem mu přišel na chuť, která mě dodnes nepřešla). Atmosféru se vám podařilo trefit na 100%, u toho fakt nemám co vytknout. Hlavní dějová linka super. Je vidět, že na psaní jste si dali záležet (bylo by fajn, kdyby si vás pro tenhle účel najala Bethesda, protože jejich lidi naopak nejsou schopni napsat příběh na úrovni starších Falloutů :) ) Questy jsou zajímavé, zápletky originální, čas od času vtipné, čas od času vážnější...no prostě přesně jak by měl Fallout vypadat. Kdybych měl najít něco, co ve hře drhlo, tak asi balanc co se peněz týče. Po většinu hry jsem měl tolik zátek, že je nebylo za co utrácet. Bylo by fajn přidat do hry víc "obchodních příležitostí" (např. možnost koupit dům, kde by se mohl člověk vyspat a skladovat v něm loot nebo tak něco, za co by se dala utratit ta kvanta zátek, které jsem na konci měl). Potom se mi taky příliš nelíbila závěrečná animace výbuchu reaktoru...ale to je opravdu maličkost nehodná toho, aby se jí někdo zabýval).

Takže finální verdikt: poklona až na zem.
Opravdu vás kluci (a holky?) obdivuju za to, že jste tohle dokázali dotáhnout do konce a jako mnohaletý fallouťák vám za to strašně moc děkuju. Hru jsem si moc užil a určitě se k ní vrátím. Obrovský respekt za to, že jste to zvládli vytvořit ve volném čase (pro mě skoro nepochopitelná věc). Chtěl jsem vám nějak finančně přispět, ale chápu, proč příspěvky nepříjímáte. Nicméně snažím se váš projekt podporovat aspoň tím, že o ho doporučuju na všech zahraničních Fallout fórech. Až vyjde EN verze, tak doufám, že kvůli mně budete mít o pár potenciálních fandů víc.

Takže ještě jednou dík a budu přát hodně zdaru do dalších projektů (pokud nějaké budou... :) )
Post Reply