[vyřešeno] Nastavení rozlišení

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

[vyřešeno] Nastavení rozlišení

Post by chali »

Dobrý den,
mám problém s nastavením rozlišení. Jakmile otevřu Fallout 1.5 - ressurection configuration a změním rozlišení na jakékoliv a dám uložit a zavřít (zjistil jsem, že nemusím ani nic měnit a dat uložIt a zavřít aby to napsalo chybu) tak se zobrazí chyba - Nepodařilo se uložit nastavení: Unable to write to :C\Program files(x86)\GOG.com\Falout 2\Ressurection\f2_res.ini. Prosím, nevíte co s tim? Děkuju za odpověď.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: Nastavení rozlišení

Post by Powerack »

Nainstaluj si hru třeba do C:\Hry\Fallout Ressurection\ a máš klid. Program files je u 64bit windows chráněná složka. Zapisovat do ní můžou jen povolený programy. Případně spouštěj hru jako administrátor.
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Nastavení rozlišení

Post by Daemon »

Respektivně ten konfigurátor spusť jako administrátor, aby se to uložilo.
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Nastavení rozlišení

Post by chali »

Děkuju za rady. Mám ještě dva dotazy, kde najdu uložený pozice z falloutu v pc? kam se ukládají? a Druhý dotaz , je správná rychlost po mapě zhruba 1 ctverec za 5 sekund nebo v tom mám nějakou chybu?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Nastavení rozlišení

Post by Daemon »

Uložené pozice z Resurrectionu by měly být zde - Fallout2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý ten adresář SAVE s číslem.
Nevím, jaká je správná rychlost. U mě to asi trvá 3 až 4 sekundy. Jestli ti to u tebe přijde moc pomalé, otevři si soubor Fallout2\Resurrection\ddraw.ini a změň hodnotu u parametru WorldMapDelay2 - čím menší číslo, tím rychlejší pohyb po světové mapě.
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Nastavení rozlišení

Post by chali »

Super, s tou světovou mapou mi to šlo změnit, děkuju. Ale ve složce fallout 2/ Ressurection /resdata mam jen 4 složky- art,MAPS,proto,scripts a jeden soubor worldmap.dat, jinak nic. Nevíš kde jinde bych našel ty savy?
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Nastavení rozlišení

Post by Daemon »

A už jsi nějakou hru uložil? Až vytvoříš první save, tak se sama vytvoří i ta složka.
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Nastavení rozlišení

Post by chali »

Ano, už jich mám hodně uložených. Ale ta složka SAVEGAME se mi v Ressurection proste nevytvoří. Přitom když vlezu do hry, normálně se loadnu kde jsem skončil.
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Nastavení rozlišení

Post by valcik »

V sedmičkách to robí UAC, ak máš hru nainštalovanú v adresári Program Files. Súbory budú presunuté do adresára VirtualStore. (c:\users\[username]\appdata\local\virtualstore)
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Nastavení rozlišení

Post by chali »

Mám win 7 no, i sem měl hru v program files, ale prostě ani touto cestou jak jsi psal jsem se k mym sejfům nedostal. :( Přesunul jsem si fallouta na C: ale stále marně hledám, už nevim kde by mohli bejt, tomuhle fakt nerozumim.
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: Nastavení rozlišení

Post by valcik »

Skús to cez funkciu vyhľadávania - dostaneš sa k nej cez ponuku Štart alebo klávesovou skratkou [WinLogo + F]. Zadaj mu SAVEGAME, zmiznúť to nemohlo! :)
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Nastavení rozlišení

Post by chali »

To jsem samozřejmě už také zkoušel, opravdu to nenajde, fakt to nechápu.
Styx
Neutral
Posts: 3
Joined: Thu Oct 10, 2013 3:42 am

Re: Nastavení rozlišení

Post by Styx »

Máš to v tom foldri čo ti písal vyššie, ale APPDATA sú hidden (skryté), takže si ich musíš najprv odokryť. Controla panel - folder options, advanced, unhide folders a potom to virutalstores najdeš.
chali
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 6:36 pm

Re: Nastavení rozlišení

Post by chali »

Aha, můžeš mi tu cestu prosím napsat česky a více polopaticky? Promiň ale jsem trochu břídil :)
Styx
Neutral
Posts: 3
Joined: Thu Oct 10, 2013 3:42 am

Re: Nastavení rozlišení

Post by Styx »

http://technet.idnes.cz/nove-triky-pro- ... ftware_dvr


Tu le link, TIP číslo 14 je o odkrytí/skrytí súborov vo windows 7. Inak si to môžeš proste vygoogliť, neviem či máš eng win 7 alebo cz
Post Reply