Albaquerque crash

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Scroll
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun Sep 04, 2016 7:47 pm

Albaquerque crash

Post by Scroll »

Zdravím,

dostal jsem se do Albaquerque, kde jsem začal plnit první questy a vše šlo ok, ale teď pokud se vrátím do první lokace Albaquerque (vstup), tak mi hra přestane reagovat, nejde ani myš, ani klávesnice, ale hra funguje a město se hýbe. Další problém je, že pokud loadnu hru ze savu v této lokaci, tak se to taky sekne. Chvilku můžu používat myš, ale pak se to sekne a zas nemůžu ovládat postavy, nedostanu se do menu ani inventoráře atd. Potřebuju se dostat z města, ale bez projití vstupní lokací mi to nejde.

Setkal se s tím někdo?

Hraju na Win10, GoG verze Fallouta 2, verze 1.4.

Díky
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Albaquerque crash

Post by Daemon »

Zní to jako bug. Uploadni prosím save a já se na to kouknu. Savy jsou ve Fallout 2\Resurrection\resdata\SAVEGAME a save je vždy celý adresář s číslem.
Scroll
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun Sep 04, 2016 7:47 pm

Re: Albaquerque crash

Post by Scroll »

Tak savy jsem uploadnul sem :


https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing


ze hry se dostanu jen Alt+F4, vyskočí fallout okno na ukončení hry, jinak nic nereaguje.
Dík za reakce.

PS
Možná to souvisí s tím rozhovorem, který se automaticky spustí pokud človek poprvé přijde do Albaquerque, mě se totiž možná poprvé nepustil a ted když přijdu jinudy tak se možná chce pustit, ale já jsem jinde a nějak se to sekne. Jen hypotéza :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Albaquerque crash

Post by Daemon »

Je to přesně tak, problém je Lovec u vstupu do města. Problém nastal nejspíš tím jak jsi přijel do města poprvé s Frostovou karavanou. Podívám se na to, jak to opravit, aby to nenastávalo. Tady je zatím hotfix pro tvojí situaci:
http://resurrection.cz/downloads/adutch.int
Stáhni ten soubor a nahraj ho do Fallout 2\Resurrection\resdata\scripts
Scroll
Neutral
Posts: 3
Joined: Sun Sep 04, 2016 7:47 pm

Re: Albaquerque crash

Post by Scroll »

Úžasný, funguje!
Fakt pecka, že si to takto rychle vyřešil. Díky moc.

Klobouk dolu, celý Resurrection je super!
Post Reply