FAQ  •  Register  •  Login

Restoration Project 2.2 preklad

Moderators: Ratman, Saruman, feťák8, valcik

<<

PlasmaKnight??

Liked

Posts: 50

Joined: Mon Oct 14, 2013 6:15 am

Post Wed Oct 23, 2013 5:34 pm

Restoration Project 2.2 preklad

Rozhodol som sa zalozit topic o tomto popularnom mode - Fallout 2 Restoration Project 2.2 :)

Urcite ma zaujima aktualny stav prekladu / na forume Vaultu silenej Brahminy je momentalne ticho a nevie sa v akom stadiu prekladu mod je :( /
Cize ludia co sa venuju jeho prekladu, sem mozu napisat aktualne info .. urcite by to viacerych z nas potesilo :D

Zaroven sem mozte pisat vase skusenosti a postrehy s tymto modom, aj co sa tyka jeho predoslich verzii..
<<

feťák8

User avatar

Idolized

Posts: 248

Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am

Post Wed Oct 23, 2013 9:20 pm

Re: Restoration Project 2.2 preklad

Mně se na RP líbila možnost sbírat od mrtvol brnění. Ze začátku šlo sebrat akorát koženou bundu, ale později už nebyl problém získat kevlarku nebo power armor, takže jsem nemusel hromadit špuntovky za účelem hrabání zboží za 40 tisíc $ pro obochodníky v San Franciscu. Mimo jiné se mi tak podařilo zjistit, že jeden ze stráží Dariona ve Vaultu 15 má na sobě zbroj BoS. Kde k ní asi přišel? :lol:
Pak se mi ještě líbil mód pro NPC, kde si jejich boj hráč řídil sám. Díky tomu jsem například klikl v boji na Vicův charakter a zjistil jeho schopnost střílet. Nebo při boji u Marcuse kliknout do inventáře, což mi odhalilo jeho odolnost proti normálnímu zásahu, laseru, explozi, atd. Na druhou stranu ten mód měl nedostatky. Při přidání perku Bonus pohybu jej získali všichni mí spolubojovníci, i když zrovna nelevelovali. To samé Bonus kadence a Akční hoch. Už mi to pak připadalo jako podvádění, protože okolo mě byla skupina terminátorů, kterou doprovázel Marcus s bozarem a nikdy netrefil spolubojovníky (už to prostě nebyl on :D ). A také jsem je musel čekat stranou při soubojích v ringu v New Renu a San Franciscu, protože bych jim jinak musel pořád odklikávat tahy (což přecházelo do touhy vytáhnout u Vica gaussovku a zastřelit Lo Pana jako psa).
Víc věcí bylo zajímavých. Po souboji ve městech se ostantí obyvatelé rozběhli k mrtvolám a začali jim brát věci (což mě samozřejmě naštvalo a schytali ránu energopěstí). Ale alespoň přiblížení realitě. Na druhou stranu byla na soubojích otrava sbírání věcí od nepřátel, protože zbraň, kterou drželi v ruce, byla vždy mimo inventář mrtvoly a musela se sebrat samostatně. :evil:
Image
<<

ignackudla

Neutral

Posts: 9

Joined: Thu Oct 24, 2013 5:47 pm

Post Thu Oct 24, 2013 5:53 pm

Re: Restoration Project 2.2 preklad

No já jsem na to šel od lesa a než čekat na překlad, raději jsem se začal učit anglicky :D (učím se 3/4 roku a už je to pro mě hratelné v angličtině :P)
<<

feťák8

User avatar

Idolized

Posts: 248

Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am

Post Thu Oct 24, 2013 6:58 pm

Re: Restoration Project 2.2 preklad

Ty jsi na to šel od lesa a my před patnácti lety (než vyšla čeština v Levelu) neměli na výběr, protože byla akorát anglická verze :D A znal jsem lidi, co se po tři čtvrtě roce hraní dostali v jedničce až do LA :lol:
Image

Return to Off-Topic

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron