Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

georgni
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:53 am

Re: Zakysy

Post by georgni »

ten mario je zavisly na skillu recnictvi. Musi byt tusim pres 50. Ja to zvetsil asi na 60 a chlapec se nechal prekecat.
georgni
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:53 am

Re: Zakysy

Post by georgni »

jo ted koukam, jestli neni chybka v tom, ze u mne je Aron mrtvy. ;) Ja mam cisarku...
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Zakysy

Post by Barbucha »

Aloha už jste vypátrali totožnost vraha v Corathu? Já nevím jak dál. Od šerifa jsem měl za úkol: zeptat se doktora na pitvu,prohlédnout pokoj oběti a vyslechnout přeživší. To jsem udělal a vrátil se k šerifovi a pořád něco chybí. Jinak sem nějak nepochopil ten pokoj. Měl sem to tam jít omrknout, ale nic tam není. (Kromě té krvavé skvrny na podlaze) Nevíte někdo jak na to?
Dundee
Neutral
Posts: 6
Joined: Mon Oct 07, 2013 4:49 pm

Re: Zakysy

Post by Dundee »

V levém horním rohu je tuším krabička cigaret. Jeden z rohů to byl určitě :)
uran
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:28 am

Re: Zakysy

Post by uran »

rajo wrote:Do Vaultu sa môžete dostať až po tom, čo dokončíte quest s odprataním trpajzlíka a bandy žoldákov. Následne vám bude oznámené, že v prípade, že bude treba opäť vašu pomoc, budete kontaktovaný cez Pip-boy. Keď sa tak stane dostanete úlohu strenúť sa s plukovníkom Pearsonom vo Vaulte.
Jak dlouho mam pak cekat? Uz je to cca 3 mesice herniho casu a porad nic.
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Tak to je veľa. Si si istý, že máš splnený predchádzajúci celý quest s Anonymousom? A ak áno, bolo ti oznámené na konci questu, že ak by bola do budúcna potrebná tvoja spolupráca, tak budeš oslovený cez Pip-Boy?
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Barbucha wrote:Aloha už jste vypátrali totožnost vraha v Corathu? Já nevím jak dál. Od šerifa jsem měl za úkol: zeptat se doktora na pitvu,prohlédnout pokoj oběti a vyslechnout přeživší. To jsem udělal a vrátil se k šerifovi a pořád něco chybí. Jinak sem nějak nepochopil ten pokoj. Měl sem to tam jít omrknout, ale nic tam není. (Kromě té krvavé skvrny na podlaze) Nevíte někdo jak na to?
Tak sa tam poriadne poprechádzaj ešte, možno pri opätovnom pátraní na niečo narazíš :)
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

georgni wrote:ten mario je zavisly na skillu recnictvi. Musi byt tusim pres 50. Ja to zvetsil asi na 60 a chlapec se nechal prekecat.
Ja mám cez 60 a nepomáha to. Mám len 2 možnosti - povedať mu aby poslúchol rodičov, alebo aby ich zabil a ani na jednu nereaguje príliš pozitívne. Tak neviem v čom to je...
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

Matt wrote:
georgni wrote:ten mario je zavisly na skillu recnictvi. Musi byt tusim pres 50. Ja to zvetsil asi na 60 a chlapec se nechal prekecat.
Ja mám cez 60 a nepomáha to. Mám len 2 možnosti - povedať mu aby poslúchol rodičov, alebo aby ich zabil a ani na jednu nereaguje príliš pozitívne. Tak neviem v čom to je...
Jop ako si povedal, reč je ten skill :wink:
uran
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:28 am

Re: Zakysy

Post by uran »

rajo wrote:Tak to je veľa. Si si istý, že máš splnený predchádzajúci celý quest s Anonymousom? A ak áno, bolo ti oznámené na konci questu, že ak by bola do budúcna potrebná tvoja spolupráca, tak budeš oslovený cez Pip-Boy?
Prave, ze mam. Zabil jsem i trpaslika. Splnene ukoly v priloze. Pearsonom ani cisar nema v dialogu najakou moznost vstupu do valutu a kdyz se pohibuji v okoli cisarske ctvrti tak mi zadne oznameni do pip boye neprijde.
Attachments
ukoly-cisar2.png
ukoly-cisar2.png (17.79 KiB) Viewed 22989 times
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

Ako mám vlastne aktivovať quest s Anonymom pre cisárstvo? Rozprával som sa s trpaslíkom a prisľúbil mu pomoc, v skutočnosti ale Anonymovi pomáhať nechcem a chcel by som ho odhaliť. S kým sa mám porozprávať?
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: Zakysy

Post by rajo »

uran wrote:
rajo wrote:Tak to je veľa. Si si istý, že máš splnený predchádzajúci celý quest s Anonymousom? A ak áno, bolo ti oznámené na konci questu, že ak by bola do budúcna potrebná tvoja spolupráca, tak budeš oslovený cez Pip-Boy?
Prave, ze mam. Zabil jsem i trpaslika. Splnene ukoly v priloze. Pearsonom ani cisar nema v dialogu najakou moznost vstupu do valutu a kdyz se pohibuji v okoli cisarske ctvrti tak mi zadne oznameni do pip boye neprijde.
Aha, takže ty si na to išiel trochu inak, pre teba tento quest už nebude možné urobiť. To by bolo keby si sa rozhodol pomôcť Anonymovi.
uran
Neutral
Posts: 7
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:28 am

Re: Zakysy

Post by uran »

Aha dik tak to asi pujdu za lovci mutantu a zkusim valut zespoda.
muty
Neutral
Posts: 7
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:31 am

Re: Zakysy

Post by muty »

rajo wrote:
uran wrote:
rajo wrote:Tak to je veľa. Si si istý, že máš splnený predchádzajúci celý quest s Anonymousom? A ak áno, bolo ti oznámené na konci questu, že ak by bola do budúcna potrebná tvoja spolupráca, tak budeš oslovený cez Pip-Boy?
Prave, ze mam. Zabil jsem i trpaslika. Splnene ukoly v priloze. Pearsonom ani cisar nema v dialogu najakou moznost vstupu do valutu a kdyz se pohibuji v okoli cisarske ctvrti tak mi zadne oznameni do pip boye neprijde.
Aha, takže ty si na to išiel trochu inak, pre teba tento quest už nebude možné urobiť. To by bolo keby si sa rozhodol pomôcť Anonymovi.
To se mi nezdá. Tuším ze i novy císař mi řekl ze kdyby něco tak mez kontaktují přes pip-boy.
Ganimoth
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Nov 15, 2011 9:46 pm

Re: Zakysy

Post by Ganimoth »

Nevite, kde ma byt ten klic k cele ve Vexove podzemi? Prohledal jsem vsechny mrtvoly a skrine a nikde nic?
Post Reply