PROGEMA

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: PROGEMA

Post by Sarin »

Blbá otázka (protože tam ještě zdaleka nejsem), ale co lopata?
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

Zkoušel jsem. Nic.

Jinak ta Laserová pistole přece nemůže být všechno. :-( Co čtvrté patro a reaktor, co ta hromada kamení ve které se něco skrývá, co druhý neopravený reaktor. To přece nemůže být všechno...
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: PROGEMA

Post by Blister »

Dundee wrote:Pokud v prvním patře ukážete myšidlem na tu hromadu kamení co je v místnosti, kde je třetí zničený generátor a dáte dalekohled, tak se vám objeví, že je pod hromadou něco skryto. Dynamitem mi nešlo vyhodit do luftu ani jeden z vchodů. Máte nějaký nápad nebo je to fakt trolling a zákeřní tvůrci se jen chechtají ve svých kožených křeslech? :D
Ta hromada kamení se dá odbouchnout přes zeď, ale nic z toho... Jinak na patře s robotem je identické kamení hned u výtahu a jde pomocí robota sebrat za 100xp.
Dundee wrote:Asi jsem odhalil část tajemství PROGEMY. Když na začátku vstoupíte do toho robota a dojedete do poslední místnosti leží tam na zemi takový ten obranný mech. Pomoci schopnosti opravit ho můžete aktivovat a nařídit mu odklizení trosek. Zbytek už vám dojde :)
Tradá :)
Jo na to sem taky přišel hned napoprvé :)

Taky sem zkoušel dělat něco s tím velkým ventilátorem na 1patře, páč v restoration projectu se skrz takový dalo prolézt v základně EPA pomocí kovové tyče.

PS: pokud by se do té základny nedalo dál dostat proč by se otevíraly i dveře od výtahu....
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

Jestli někdo na něco přijde dejte vědět. Já to zatím loadnu a jdu se podívat do základny obrody, tam jsem ještě nebyl. A do PROGEMY se možná vrátím až bude více informací.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: PROGEMA

Post by Powerack »

Avokado wrote:
Kein wrote:"Kameny už nějakou chvíli pozoruješ, ale zdá se, že na tebe nehodlají zaútočit." FFFUUU! Nějak to jít přece musí.

Když si to shrnem:

Dveře 1 a 2 se vám otevřou, když se v prvním patře nalogujete do hlavního počítače. Ani jedna kupa kamení, nejde vyhodit do luftu dynamitem. Vozík, je v jiné místnosti, než dveře, ale zatím jsem jej ještě nevyloučil, ovšem nejde na něj použít ani součástka co najdete v prvním patře, ani součástka od Jonathana z vrakoviště. Pak mě napadlo, nějak odstřelit původní zavalenou výtahovou šachtu z prvního patra, která se s váma zřítila úplně poprvé, ale to už mi přijde moc divné.
Image
dveře 1 jsou otevřené i když se nenaloguješ do počítače. to nám nechává dveře 2 a hromadu u ní, která navíc vypadá jako typická "odstranitelná" hromada. Navíc je to logické, když se k ní můžeš dostat jen když se naloguješ do počítače. Zaměřil bych se na ni
Pardon, jen mně zajímá ta tvoje pistolka, co tam máš na tom obrázku. Kde se to dá splašit?
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: PROGEMA

Post by rajo »

To je zrezaná sniperka, v Sedite upraviť.
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: PROGEMA

Post by Powerack »

Aha, já si říkal, že ten vzorek na tom mi je povědomej. Tak už vím proč. Díky.
Cihlator
Neutral
Posts: 5
Joined: Tue Oct 08, 2013 9:50 pm

Re: PROGEMA

Post by Cihlator »

Ahoj, potřebuju pomoct. Blbec jsem si přepsal save zrovna když jsem spadnul do prvního patra. Vědu mám na 30. Mám s sebou jeden dynamit. Opravu mám 22. Dá se nějak dostat ven nebo mohu rovnou začít hrát znovu?
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

Cihlator wrote:Ahoj, potřebuju pomoct. Blbec jsem si přepsal save zrovna když jsem spadnul do prvního patra. Vědu mám na 30. Mám s sebou jeden dynamit. Opravu mám 22. Dá se nějak dostat ven nebo mohu rovnou začít hrát znovu?
Ven se dostaneš přes kráter, ale už se tam nijak nedostaneš. (seber ze země věci alespoŇ - podž shift)
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: PROGEMA

Post by Blister »

Mam další indicii, v základně obrody v modré 5 pracuje bývalý vrchní vědec z pregemy (ten z holografického vysílání), nic užitečného sem z něho nevymáčkl, ale možná je to tím, že nemám pobité alieny ve vaultu 16 o kterých se zmínil. I když těžko bude mít něco čím nám pomůže dál.
Ganimoth
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Nov 15, 2011 9:46 pm

Re: PROGEMA

Post by Ganimoth »

Takze pokud neotevru poklop, tak jsem v pytli a uz se tam zpatky nedostanu?
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

Ganimoth wrote:Takze pokud neotevru poklop, tak jsem v pytli a uz se tam zpatky nedostanu?
yep

Celkově nedoporučuju chodit do PROGEMY pokud nemá člověk alespoň 100 vědu a 100 opravu.
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: PROGEMA

Post by feťák8 »

Kein wrote:Celkově nedoporučuju chodit do PROGEMY pokud nemá člověk alespoň 100 vědu a 100 opravu.
Jj, to se nedá. Ale jako jednorázovka na začátek by návštěva stála za to. Hlavně na začátku hry. Ve 2. patře sebrat kevlarku, zdrhnout přes párače a nazdar bazar.
Image
Kein
Liked
Posts: 90
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:06 pm

Re: PROGEMA

Post by Kein »

No jo, jenže pak se tam už nedostaneš...i když...jestli je PROGEMA opravdu složena jen ze dvou pater a do třetího a čtvrtého se nedá dostat, tak člověk zase o tolik nepřijde. Ta laserová pistole to nevytrhne, navíc, pokud člověk nemá skill na energo zbraně, tak ho progema nemusí ani moc zajímat. Stále marně doufám, že se objeví vodítko pro vstup na zbylé dvě patra, to je jediná věc co mě drží od toho abych šel dorát hru. Jo a ještě jsem nenašel Colea. :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: PROGEMA

Post by feťák8 »

Však jo, prostě jednorázovka. Kromě toho se dá prodat i geiger, gatling na 2. patře a ta blbá pistolka.
Image
Post Reply