[vyřešeno] Chybějící knihovna d3dx9_43.dll

Obecná diskuze o Resurrectionu bez spoilerů. Jestli máte dotaz netýkající se obsahu hry nebo problémy s instalací či spuštěním, tohle je ta správná sekce, kam napsat.

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Climax
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:03 am

Re: d3dx9_43.dll

Post by Climax »

on bude asi problém v tom, že "aktualizace" nepomůže, měl jsem DX 9.0c a i přesto jsem dal na radu a aktualizoval, kupodivu žádná změna... pak koukám mezi instalačními soubory DX (zkoušeno i více verzí) a tam se d3dx9_43 vůbec nenachází, tak jak mi to s ním asi pomůže? Vidím to tak, že pokud ti ten soubor do Oken nenaistaluje někdy nějaká hra/program, tak ho tam prostě nemáš a DX nepomůžou

to s tím pochybným zrojem si nebudu brát osobně :evil: (samozřejmě vyzkoušený odkaz a soubor je shodný s tím, co naistaloval program výše)
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: d3dx9_43.dll

Post by valcik »

Ak to vyznelo osobne, prepáč. Reagoval som viac na odkaz v OP, než na teba. :wink:
Climax wrote:... pak koukám mezi instalačními soubory DX (zkoušeno i více verzí) a tam se d3dx9_43 vůbec nenachází, tak jak mi to s ním asi pomůže? Vidím to tak, že pokud ti ten soubor do Oken nenaistaluje někdy nějaká hra/program, tak ho tam prostě nemáš a DX nepomůžou
Skúšal si verziu, ktorú linkujem? Súbor d3dx9_43.dll je súčasťou aktuálnej verzie DX9.0c a žiadna hra ani iný program ho do systému nepridá.
Climax
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:03 am

Re: d3dx9_43.dll

Post by Climax »

V pohodě :)

Tahle knihovna tam prostě mezi ostatníma není, ale nemá cenu to řešit. Pamatuju si, že jsem s tím měl problém už kdysi u jiný hry a taky mi pomohlo až stažení jen tohoto jednoho souboru, DX nic nevyřešilo. Ale v různých vláknech se dá narazit i na to, že někomu skutečně stačila pouhá přeinstalace DX, tak se to asi liší systém od systému, nevím. U mých XP SP3 to zkrátka nezabíralo.
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: d3dx9_43.dll

Post by valcik »

Naopak, cenu to má!
Link som totiž podstrčil aj Daemonovi a práve zisťujem, že odkazujem na verziu, ktorá je zastaralá o štyri mesiace. Aktuálny DX9.0c nie je z februára 2010, ale z júna 2010! Pripájam teda aj čerstvý link, táto verzia obsahuje všetky potrebné súbory vrátane d3dx9_43.dll a podporuje aj operačné systémy lokalizované do češtiny:
http://www.microsoft.com/en-us/download ... px?id=8109#
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: d3dx9_43.dll

Post by Daemon »

Takže tohle je už konečně opravdu finálně správný odkaz? :-)
valcik
Betatester
Posts: 122
Joined: Fri Oct 04, 2013 10:40 am

Re: d3dx9_43.dll

Post by valcik »

Jop. Však ono sa to nakoniec všetko pekne utrasie. :mrgreen:
Ale vážne, moja chyba. Ospravedlňujem sa každému, kto omylom ťahal z predošlého linku.
Climax
Neutral
Posts: 4
Joined: Tue Oct 08, 2013 10:03 am

Re: d3dx9_43.dll

Post by Climax »

jj, tak to mělo cenu :)

koukám, že v týhle verzi už ta knihovna fakt je - tím se vysvětluje, proč někomu reinstall DX pomohl a někomu zas ne (akorát tedy nevím, co jsem to zkoušel za verze, že tam nebyla ani jednou.. :oops: )
Nox
Accepted
Posts: 12
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:47 pm

Re: [vyřešeno] Chybějící knihovna d3dx9_43.dll

Post by Nox »

Po me to chtelo nejen d3dx9_43.dll (verze 9.27.952.3001 o 1,8 MB), ale i d3dx9_31.dll(verze 9.15.779.0000 o 2,3 MB),. Mam Windows 7 Home Premium SP1 CZ 32 bit, jestli to nekomu pomuze. Ty soubory jsem si stahl z ulozto a nakopirovat do C:\Windows\System32\ a uz to jede. Pozor na ruzne verze techto souboru, je treba mit tu spravnou.
Casper
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Oct 13, 2013 1:01 pm

Re: [vyřešeno] Chybějící knihovna d3dx9_43.dll

Post by Casper »

Aktualizace Dx mi nepomohla, ale zabral archiv místo instalátoru. To jen pro zajímavost ;-).
romikcz
Neutral
Posts: 1
Joined: Mon Oct 14, 2013 1:53 pm

Re: [vyřešeno] Chybějící knihovna d3dx9_43.dll

Post by romikcz »

Ja si preinstaloval dx9 a po te opet d3dx9_43.dll ze neni, tak jsem se mrknul do systemu a zjistil, ze posedni co mam je d3dx9_42.dll, tak sem ho prejmenoval na 43 a uz to bezi.
Spy.Dr
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Oct 20, 2013 3:44 pm

[vyřešeno] Problém se spuštěním - šedá po new game + dll

Post by Spy.Dr »

Ahoj, mám problém se spuštěním, takže postupně:
Windows 8 a DirectX 11 (Win 8 jsou pitomý ale holt je mam takže nic moc nenadělám)

1) po spuštění to hodí chybu, že nelze spustit protože chybí d3dx9_31.dll , kliknu ok, afallout se stejně spustí,
2) po tom co se spustí je mi divný, že přestože sem četl, že má být v CZ, tak menu a všechno je anglicky,
3) vyberu postavu, dám new game, a pak mám jen šedou obrazovku a nic...

práva mam na celou složku fallout nastavený plný pro aplikace i pro mě jako uživatele.

díky za pomoc, nemůžu se dočkat až to pustim...
Spy.Dr
Neutral
Posts: 2
Joined: Sun Oct 20, 2013 3:44 pm

Re: Problém se spuštěním - šedá po new game + dll

Post by Spy.Dr »

Tak asi vyřešeno :-)

daný soubor stažen z jistého ukládacího serveru a nakopírován přímo do složky resurrection. vyřešilo to jak CZ, tak vše ostatní...
Post Reply