Zakysy

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

MadCat
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:09 pm

Re: Zakysy

Post by MadCat »

potřebuji poradit. zasekl jsem se po úkolu, kdy se rozhodovalo mezi nestorem a strýčkem. zmydlil sem nestorovo mutanta a poslední úkol od strýčka je, najít uprchlýho nestora a zabít ho. Žádný jiný úkol už jsem jinde nenašel. nejen, že nemůžu nestora nide po mapě najít(ani albaquerque ani sedith) ale mám strach, že jsem si posral hru tím, když jsem po posledním úkolu pro císařovnu vysřílel všechny lovce v loveckej čtvrti(ten malej zmrd od lovců se se mnou nechtěl bavit a spodní patro základny po mě střílelo automaticky). Našel jsem sice PROGEMU, ale tam nevím co dělat. jen prolezu dolů a ven jeskyní, jinak nic. Je vůbec možné pokračovat ve hře, když od Lovců už quest nedostanu?
BioLoar
Neutral
Posts: 2
Joined: Thu Oct 10, 2013 6:51 am

Re: Zakysy

Post by BioLoar »

MadCat wrote:potřebuji poradit. zasekl jsem se po úkolu, kdy se rozhodovalo mezi nestorem a strýčkem. zmydlil sem nestorovo mutanta a poslední úkol od strýčka je, najít uprchlýho nestora a zabít ho. Žádný jiný úkol už jsem jinde nenašel. nejen, že nemůžu nestora nide po mapě najít(ani albaquerque ani sedith) ale mám strach, že jsem si posral hru tím, když jsem po posledním úkolu pro císařovnu vysřílel všechny lovce v loveckej čtvrti(ten malej zmrd od lovců se se mnou nechtěl bavit a spodní patro základny po mě střílelo automaticky). Našel jsem sice PROGEMU, ale tam nevím co dělat. jen prolezu dolů a ven jeskyní, jinak nic. Je vůbec možné pokračovat ve hře, když od Lovců už quest nedostanu?
Po Nestorovi se zkus ještě kouknout v Seditu ve čtvrti těch Mexikánů. Nestor stojí s ochrankou v rozpadlý budově u sudu, která je vedle baráku, kde je vstup k těm nájezdníkům. Snad ho tam najdeš. 8)
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Zakysy

Post by Smash »

Nejak som sa zasekol a a chyba mi vlakno ako dalej v pribehu. Spravil som vsetky Q od rat hole pod alburqueqe, ale nedostal som ani polohu inych miest ani nejake q na pokracovanie v linii. docital som sa o zakladne obrody ale nedostal som tu poziciu od ziadneho NPC. Ostava mi nieco ine ako ju manualne najst a pokracovat?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Mluvil jsi s ghoulem na základně supermutantů?
Image
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Zakysy

Post by Smash »

Tak konecne som sa prekecal do zakladne lovcov. Poslali ma na tu ich predsnutu zakladu obsadenu mutantami :) tak tade asi povedie moje cesta :) Inac do akeho skillu sa da ucit z knih? Viem ze vo F2 po urcitom pocte % uz vybiehala hlaska nic noveho si sa nenaucil.
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

Smash wrote:Tak konecne som sa prekecal do zakladne lovcov. Poslali ma na tu ich predsnutu zakladu obsadenu mutantami :) tak tade asi povedie moje cesta :) Inac do akeho skillu sa da ucit z knih? Viem ze vo F2 po urcitom pocte % uz vybiehala hlaska nic noveho si sa nenaucil.
mně by spíš zajímalo o co a kolik jde zvednout special
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

Smash wrote:Tak konecne som sa prekecal do zakladne lovcov. Poslali ma na tu ich predsnutu zakladu obsadenu mutantami :) tak tade asi povedie moje cesta :) Inac do akeho skillu sa da ucit z knih? Viem ze vo F2 po urcitom pocte % uz vybiehala hlaska nic noveho si sa nenaucil.
Stejně jako v jedničce a dvojce 91%, řekl bych. Věda mi od 85% po přečtení jedné knihy stoupla jenom o jeden bod.
Image
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Zakysy

Post by Smash »

Existuje nejaky sposob ako sa dostat do zakladny supermutantov bez toho aby som nalakal Sebastiana do pasce? A samozrejme vyzabijanie vsetkych mutantov ( na ktorych pochybujem ze mam :D )
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: Zakysy

Post by lopata »

feťák8 wrote:
Smash wrote:Tak konecne som sa prekecal do zakladne lovcov. Poslali ma na tu ich predsnutu zakladu obsadenu mutantami :) tak tade asi povedie moje cesta :) Inac do akeho skillu sa da ucit z knih? Viem ze vo F2 po urcitom pocte % uz vybiehala hlaska nic noveho si sa nenaucil.
Stejně jako v jedničce a dvojce 91%, řekl bych. Věda mi od 85% po přečtení jedné knihy stoupla jenom o jeden bod.
kombinací drog a chlastu se dá zvednout i nad 91
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

lopata wrote:
feťák8 wrote:
Smash wrote:Tak konecne som sa prekecal do zakladne lovcov. Poslali ma na tu ich predsnutu zakladu obsadenu mutantami :) tak tade asi povedie moje cesta :) Inac do akeho skillu sa da ucit z knih? Viem ze vo F2 po urcitom pocte % uz vybiehala hlaska nic noveho si sa nenaucil.
Stejně jako v jedničce a dvojce 91%, řekl bych. Věda mi od 85% po přečtení jedné knihy stoupla jenom o jeden bod.
kombinací drog a chlastu se dá zvednout i nad 91
Tak samozřejmě. :D Encyklopedie vědy + psycho jsou nejlepší kombinace. Stejně jako zvyšování skillu u zbraní v době, kdy má postava absťák po buffoutu nebo psychu a skill klesne pod 100%, resp. 125% (otagovaný skill).
Image
MadCat
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:09 pm

Re: Zakysy

Post by MadCat »

Smash wrote:Existuje nejaky sposob ako sa dostat do zakladny supermutantov bez toho aby som nalakal Sebastiana do pasce? A samozrejme vyzabijanie vsetkych mutantov ( na ktorych pochybujem ze mam :D )
taky by mě zajímalo. Sebastiana jsem zastřelil už dávno. Lze nějak přesvědčit toho tupouna u mostu?
Matt
Accepted
Posts: 35
Joined: Sat Oct 05, 2013 10:13 pm

Re: Zakysy

Post by Matt »

Spýtam sa ešte raz - akým spôsobom prejsť základňu Obrody, tak aby som musel bojovať čo najmenej a čo potrebujem na to aby som prehovoril Spasiteľa?
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: Zakysy

Post by feťák8 »

MadCat wrote: taky by mě zajímalo. Sebastiana jsem zastřelil už dávno. Lze nějak přesvědčit toho tupouna u mostu?
Dá se přemluvit.
Image
MadCat
Neutral
Posts: 8
Joined: Tue Oct 08, 2013 5:09 pm

Re: Zakysy

Post by MadCat »

tak na to mám asi slabou řeč :(
Smash
Accepted
Posts: 19
Joined: Mon Oct 07, 2013 12:51 pm

Re: Zakysy

Post by Smash »

Ono je to dost nevdacne spravene kedze na tych mutantov v tej faze hry asi nemam este a sebastiana zabit nechcem :?
Post Reply