[spoilery] Postup hrou

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

[spoilery] Postup hrou

Post by Powerack »

No, já si furt nemůžu vybrat, jestli chci k lovcům mutantů, nebo k císařství. Oboje má svý pro a proti.

Taky by mně zajímalo, jestli když půjdu k lovcům, jetli mi pomůžou s tou základnou ghoulů, nebo se na mně vyse*ou, jak je to u těchhle velkejch skupin zmetků obvyklý (viz BoS z F1, kde s tebou pošlou maximálně dva vojcly a ti s tebou nakonec nejdou ani do mariposy).

Poděkování autorům modu už jsem dal, ale když jinak nedaj: DĚKUJU JEŠTĚ JEDNOU ZA PŘÍJEMNĚ STRÁVENÝ HODINY U VAŠEHO VÝTVORU!!!
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: F 1.5:Res -v podstate pokracovani Fallout 1..

Post by Lister.Ister »

SPOILERS

Já jsem si zkusil přidat k Lovcům mutantů, ale jejich hlavní šéf, chce holodisk z Táboru mutantů, což by nebyl problém, ale jak s ním přijdeš, tak na tebe spustí, že ten popis o 13-tým na tebe sedí a konec. Nevim jestli se je dá překecat, aby ti pomohli dobýt ghouly, ale mě se to nepovedlo. Navíc jsem poslal onoho šéfa do Tábora mutantů a tam ho zabili :)

Jinak se musí nechat že Fallout Resurresction je opravdu super. Jen mě mrzí, že už to mám dohraný :cry:
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: F 1.5:Res -v podstate pokracovani Fallout 1..

Post by Powerack »

Tam jde o to se vůbec lovcům nesvěřovat se svým příběhem, jinak tě po tomhle questu budou chtít sejmout. Už se mi to taky stalo. Já se spíš zasekl na tom, že jsem nezjistil, jak sehnat ty plány tý pistole, nebo co to po mně chtěli.
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: F 1.5:Res -v podstate pokracovani Fallout 1..

Post by Lister.Ister »

Powerack wrote:Tam jde o to se vůbec lovcům nesvěřovat se svým příběhem, jinak tě po tomhle questu budou chtít sejmout. Už se mi to taky stalo. Já se spíš zasekl na tom, že jsem nezjistil, jak sehnat ty plány tý pistole, nebo co to po mně chtěli.
Myslím, že ten klučina, co se bál přidat k armádě ti může jednu přinést.
Blister
Accepted
Posts: 24
Joined: Sat Oct 05, 2013 11:30 am

Re: F 1.5:Res -v podstate pokracovani Fallout 1..

Post by Blister »

Lister.Ister wrote:
Powerack wrote:Tam jde o to se vůbec lovcům nesvěřovat se svým příběhem, jinak tě po tomhle questu budou chtít sejmout. Už se mi to taky stalo. Já se spíš zasekl na tom, že jsem nezjistil, jak sehnat ty plány tý pistole, nebo co to po mně chtěli.
Myslím, že ten klučina, co se bál přidat k armádě ti může jednu přinést.
Vím o 3 možnostech jak to splnit:
1)perverzní obchodník v lovecké čtvrti (chuck tušim se jmenuje) má přímo tu pisloku
2)pokud máš palíč okolo 100% můžeš vypaklíčovat v císařském paláci jednu místnost kde se nachází holodisk s plány
3)pokud jsi nechal naverbovat toho malého kluka do císařské armády může ti ten holodisk ukrást on
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Barbucha »

Měl bych jen takový menší dotaz. Využiju zde ve hře nějak hojně dovednost věda/oprava?
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Bloody »

Barbucha wrote:Měl bych jen takový menší dotaz. Využiju zde ve hře nějak hojně dovednost věda/oprava?
věda, opravář, paklíč a dokonce i past využiješ více jak ve Falloutu 1 i 2
User avatar
Powerack
Liked
Posts: 82
Joined: Mon Oct 07, 2013 8:50 am
Location: Tam bys nedošel
Contact:

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Powerack »

Já myslím, že bez zlodějiny se pořádně neuživíš :D Doporuřuju před zlodějinou save a po úspěšný zlodějině to samý :wink: Ale to jen na okraj. Nejvíc budeš potřebovat v některých lokacích vědu a opraváře... Jo a co se paklíče týče, stačí 75%... Na vše, co jsem potřeboval to bylo na pár pokusů akorát...
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by lopata »

levelují parťáci a po kolika mých nějak jsem to nezaznamenal :D
rajo
Liked
Posts: 59
Joined: Sun Sep 01, 2013 8:58 pm

Re: F 1.5:Res -v podstate pokracovani Fallout 1..

Post by rajo »

Lister.Ister wrote:SPOILERS

Jinak se musí nechat že Fallout Resurresction je opravdu super. Jen mě mrzí, že už to mám dohraný :cry:
Hlavne musíš hrať viackrát, ja teraz hrám za úplne inú postavu - záporňáka a tá hra je úplne o niečom inom. Je lepšia :twisted:
Mambus
Neutral
Posts: 4
Joined: Fri Oct 11, 2013 8:16 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Mambus »

Zdravím

mě se povedlo úkol pro Lovce v Táboře mutantů splnit a ještě mi dali 4-5 chlapíků na pomoc s vyčištěním základny Obrody a to jsem nebyl členem Lovců.

Klíčem bylo to, že jsem zjevně omylem holodisk z Tábora mutantů někde prodal a když jsem pak hlásil splnění úkolů šéfovi Lovců, tak jsem podstatné pasáže o mé identitě mohl okecat (možná vyžaduje slušný skill v řeči)

Snad to někomu pomůže
User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: F 1.5:Res -v podstate pokracovani Fallout 1..

Post by Lister.Ister »

rajo wrote: Hlavne musíš hrať viackrát, ja teraz hrám za úplne inú postavu - záporňáka a tá hra je úplne o niečom inom. Je lepšia :twisted:
Už jsem to hrál za klaďase, záporáka i za blbce(kvůli slintovi), takže to pro mě končí. :cry: Ale můžu s klidem říct, že jsem to hodně užil za každou postavu a děkuji tvůrcům za jejich nádherné dílko. Jen by mě zajímalo jak se dostat do nižších pater PROGEMy a kde je ta zatracená kadibudka(náhodné setkání)? :D
User avatar
feťák8
Idolized
Posts: 259
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:50 am
Contact:

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by feťák8 »

lopata wrote:levelují parťáci a po kolika mých nějak jsem to nezaznamenal :D
Keri mi levelovala každé cca 3 levely. Gabriel hodně podobně.
Image
lopata
Idolized
Posts: 104
Joined: Wed Oct 09, 2013 6:01 pm

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by lopata »

feťák8 wrote:
lopata wrote:levelují parťáci a po kolika mých nějak jsem to nezaznamenal :D
Keri mi levelovala každé cca 3 levely. Gabriel hodně podobně.
jj dík já jsem si pro ní došel hned na začátku třetí level nic asi to bude stejné jako u F2, mimochodem
děkuji tvůrcům za dva Mentats v Rad Hole hned bylo i na Žeryka ve třech se to lépe táhne já dívka a pes :D
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: [spoilery] Postup hrou

Post by Barbucha »

Měl by jsem pár dotazů. Nachází se ve hře i tesla zbroj? Druhý dotaz se týká perků. Nachází se ve hře i pár nějakých speciálních perků?
Post Reply