Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

User avatar
Lister.Ister
Liked
Posts: 78
Joined: Tue Oct 08, 2013 4:42 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Lister.Ister »

Arg, já věděl, že to jméno znám z nějaké hry. :)
User avatar
Daemon
Resurrection team member
Posts: 1179
Joined: Fri Dec 14, 2007 9:49 pm
Contact:

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Daemon »

Lister.Ister wrote:Vatras...kde jsem to jméno slyšel...Zatras - Babylon 5 :D
Jo, dobrej tip. To druhé je jen náhoda :)
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Bloody »

feťák8 wrote:Co vám vylepšil Vatras v Táboře mutantů?
ještě plamenomet vylepší a také náplně do něj
karlito99
Accepted
Posts: 21
Joined: Tue Oct 08, 2013 2:28 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by karlito99 »

Sarin wrote:Pumpovačka se podle mě nevyplatí. Sniperka má menší dostřel a asi i přesnost (nedělal jsem srovnání) ale výstřel stojí o 1 AP méně (5 normální 6 mířená) a je lehčí.
A o kolik má menší dostřel?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

karlito99 wrote:
Sarin wrote:Pumpovačka se podle mě nevyplatí. Sniperka má menší dostřel a asi i přesnost (nedělal jsem srovnání) ale výstřel stojí o 1 AP méně (5 normální 6 mířená) a je lehčí.
A o kolik má menší dostřel?
Myslímže o 10, nesetkal jsem se zatím s tím že by v boji neměla dostatečný dostřel.
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Technická otázka. Nachází se ve hře puška H&K G11E ?
Bloody
Accepted
Posts: 28
Joined: Mon Oct 07, 2013 2:44 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Bloody »

Ne, ani žádná jiná zbraň co používá tuto munici.
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Technická otázka. Nikdy jsem žádné náhodné setkání v této modifikaci nezažil, ale ptám se: Je možné získat nějakou speciální chladnou zbraň? Například kopí apod?
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Konkrétně kopí a naostřené kopí jdou najít z náhodných setkání s nájezdníky kolem Seditu a myslímže i od obchodníků, Superkladivo mívají ghoulové v power armoru kolem Albuquerqe, ripper se v Albuquerque a snad i Corathu běžně prodává...no a je ještě jedna zajímavá zbraň nablízko kterou můžeš najit při jednom questu s pedofilem....
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Tyhle zbraně všechny znám :) i jsem mohl otestovat, ale stejně je to pořád málo. Postavy, které si libují v boji na blízko jsou jasně ochuzeni na rozdíl od střelců, kteří mají nespočet pistolí, pušek, samopalů apod. Škoda, že se nepřidali nějaké zbraně z Fallout tactics pro postavy, kteří milují boj beze zbraně a nebo chladnými zbraněmi
Sarin
Liked
Posts: 99
Joined: Sun Oct 06, 2013 2:54 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Sarin »

Musím souhlasit, skill střelné zbraně má nejvíc možností...na druhou stranu nemá nic tak devastujícího jako těžké a energetické zbraně (hlavně ty těžké).
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Smrdutý orangutan »

První hru jakéhokoliv Falloutu vždycky stejná kombinace skillů. Střelné zbraně, paklíč, řeč.
Nejlepší střelná zbraň? Sniper pistole. Dva mířené útoky za kolo/tři nemířené byly devastující pro kohokoliv, ať už měl koženou bundu nebo energozbroj.
Zaujala mě i antimateriální puška a plasmakanon, který má Dernus. Přemýšlím, co si vezmu příští hru. :?
Bad motherfucker
User avatar
folkon2
Accepted
Posts: 43
Joined: Wed Oct 09, 2013 3:44 pm

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by folkon2 »

Smrdutý orangutan wrote:První hru jakéhokoliv Falloutu vždycky stejná kombinace skillů. Střelné zbraně, paklíč, řeč.
Nejlepší střelná zbraň? Sniper pistole. Dva mířené útoky za kolo/tři nemířené byly devastující pro kohokoliv, ať už měl koženou bundu nebo energozbroj.
Zaujala mě i antimateriální puška a plasmakanon, který má Dernus. Přemýšlím, co si vezmu příští hru. :?
Ja som vzdy hraval Fallouty za snipera alebo obcas rychlostrelca, ale resurrection som skusil za bijca a taka energopest vobec nie je zla.
Ozbrojenym jednu medzi oci, bojujucim nablizko do nohy, aby zacali utekat a je to....
ale na tusim 5 lvl len s ostnatym boxerom bola napriklad Asmodeova jaskyna fakt o drzku, boj som skoncil otraveny, oziareny a s jedinym HP :D
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Energo pěst je opravdu skvělá pomůcka pro každého správného bijce, který se nemůže rozhodnout jakým stylem by chtěl vůbec Fallout hrát. Hodně to změní hru a nemusíte tahat sebou spousty munice a různých zbraní. Bohatě si vystačíte jen s energo pěstí a mikrofůzními články. Budete sice taková pohyblivá lékárna, protože správný bijec musí mít dostatek psycha a buffoutu a nerozhodí Vás ani Kličko, který by případně na Vás vybafnul někde z pustiny ;)
User avatar
Barbucha
Liked
Posts: 74
Joined: Fri Oct 04, 2013 11:33 am

Re: Seznam nejlepších zbraní + nové kousky

Post by Barbucha »

Kde se dá ve hře sehnat laserový gatling?
Post Reply