Nesmrtelnost ? ( Pozor, TĚŽKÉ SPOILERY )

Co si myslíte o hře? Chcete se podělit o zajímavé zážitky ze světa Resurrectionu? Také zde můžete nahlásit chybu nebo se poradit s ostatními hráči s řešením úkolů. (Vývojáři vám ale s řešením úkolů příliš radit nebudou, to by bylo moc snadné.) Zde mohou být spoilery!

Moderators: Ratman, Seto, Saruman, feťák8, valcik, NovaRain

Post Reply
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Nesmrtelnost ? ( Pozor, TĚŽKÉ SPOILERY )

Post by Edvin »

Trochu jsem přemýšlel nad hlavním příběhem v Resurrection a něco mě napadlo.
Vzhledem k tomu, že nám nevyhnutelně začnou selhávat orgány a loupat se kůže, nedalo by se tomu zabránit opakovaným obrozováním, nebo těmi příšerně drahými operacemi?
Když nám můžou nahradit kůži i orgány, tak bychom "hypoteticky" mohli žít věčně, ne? Stačilo by jen ob pár let udělat renovaci.
( Mozek samozřejmě nepočítám, protože z nějakého důvodu, se jeho funkčnost u ghůlům nesnižuje ani po 200 letech. )
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Nesmrtelnost ? ( Pozor, TĚŽKÉ SPOILERY )

Post by Smrdutý orangutan »

Časově i orgánově náročné. Proveditelné jen za předpokladu, že by ghoulové měli dostatek času na klonování.
Ale nezapomínej, že Spasitel nebyl nikdy ghůlem a nezáleželo mu ani na ghůlech, ani na lidech a byl to on sám, kdo smazal všechna data o „obrozovači“.
Bad motherfucker
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Nesmrtelnost ? ( Pozor, TĚŽKÉ SPOILERY )

Post by Edvin »

Já jsem to v žádném případě nemyslel v celosvětovém měřítku.
Spíše se to týkalo pouze hlavního hrdiny.
User avatar
Smrdutý orangutan
Liked
Posts: 61
Joined: Sat Oct 12, 2013 3:53 pm

Re: Nesmrtelnost ? ( Pozor, TĚŽKÉ SPOILERY )

Post by Smrdutý orangutan »

To by určitě šlo, ale závěrečná scéna po vzoru původního Falloutu bylo více než dobré zakončení. Patříš do pustiny.
Edit: Ovšem je možné, že jsme oba přehlédli nějakou větu, která by toto vyvrátila.
Bad motherfucker
Edvin
Accepted
Posts: 18
Joined: Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Re: Nesmrtelnost ? ( Pozor, TĚŽKÉ SPOILERY )

Post by Edvin »

Spíš bych dal přednost pořádnému hajzlovi, který než aby zemřel, obětuje každé 2 roky pár nevinných lidí.
Nikdy neumírající duch pustiny...
Post Reply